Další novinkyZměna termínu soutěže MiKaDo Open


Poslední komentáře k článkům
- Viki / 9. 4. 2018 - 19:04
už několik let je to tam furt stejné a stejně tam všichni stále jezdí a neustále se diví
- Eva / 9. 4. 2018 - 10:04
Přesně tak, přesto že se na tuto soutěž v loňském roce snesla velká vlna kritiky a očekávala se v letošním změna, dočkali jsme se bohužel velmi podobného scénáře,samozřejmě na pár vyjímek
- Katka / 8. 4. 2018 - 19:04
Nezaskočila ani nepřekvapila, jako obvykle, SAMI SOBĚ. ????
- Rodič / 8. 4. 2018 - 18:04
Dobrý den, kdyby některé svazy a asociace neupřednostňovaly ,,své? týmy (dlouholeté členy, zakládající týmy atd..) před očividně lepšími týmy, tak nemuselo být tolik asociací! Ale proč jezdit na asociaci, na které, když vidíme startovku, tak již víme, kdo bude první, druhý i třetí nehledě na výkonnost. Toť můj názor.
- Moni / 15. 11. 2017 - 12:11
Holky máte naprostou pravdu, nechápu proč je tolik asociací, stačilo když byla IMA a NBTA, teď je v tom chaos. Měla by být jedna asociace, přijde mi to na hlavu, každý zakládá asociace, každý je Mistr Evropy. Některé skupiny už jezdí jen na pohárovky, po pravdě já bych ani nevěděla, kam svoji skupinu zařadit, do jaké soutěže. Ještě se z klasické mažoretky, stává spíše taneční, když vidím videa z různých asociací, tak všude je gymnastika a tanec, kde je sakra klasická mažoretka?? Nechápu. Držte se, ale měl by to někdo utnout. Tohle v jiných sportech není.
Hůlkalendář
20. 10. 2018 - 20. 10. 2018
O Posvícenský koláč 2018

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace baton a pompom a rodičovské týmy v Moravských Budějovicích

další informace ->
3. 11. 2018 - 3. 11. 2018
O pohár města Hranice 2018

Nepostupová soutěž pro sóloformace a velké formace baton, pompom, show a rodičovské týmy v Hranicích

další informace ->
24. 11. 2018 - 24. 11. 2018
Soutěžní přehlídka v Lanškrouně 2018

Nepostupová soutěž pro miniformace a velké formace baton a pompom v Lanškrouně

další informace ->
26. 1. 2019 - 26. 1. 2019
Mikado Open 2019

Nepostupová soutěž pro sóloformace a miniformace baton, 2 baton a pompom v Karviné

další informace ->
23. 2. 2019 - 23. 2. 2019
O Říčanskou pusinku 2019

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace baton v Říčanech u Brna

další informace ->
Bára Jurníková "Mám ráda oba druhy náčiní. Proto je nejlepší spojit to a dělat obojí"
Publikováno 2. 12. 2008 - 19:12 / Autor Bubllegumme
Rubrika: Rozhovory

obrazekAbsolutně každý, kdo se alespoň trochu pohybuje v mažoretkovém světě, ji musel letos zaregistrovat. Tak dobrou reprezentantku Česká republika už dlouho neměla. Diváky si získává především obrovským nasazením, které do každé sestavy dává. Skvěle ovládá jak hůlku, tak pompony. Letos se jí v ohromné konkurenci podařilo dosáhnout toho nejvyššího stupínku – na Mistrovství Evropy získala zlato. A to hned čtyřikrát? S Bárou Jurníkovou o Opoli, o životě, ale hlavně o její lásce k mažoretkám
Dvě hůlky: Báro, ani tebe se nemůžu nezeptat, kdo a kdy ti poprvé dal hůlku do ruky?

Bára Jurníková: Mažoretky se mi vždycky líbily a od pěti let jsem začala navštěvovat přípravnou třídu ZUŠ v Jeseníku, ale mažoretkou jsem začala být až o rok později, tehdy ještě pod vedením Lady Jurkové. Asi za 2 roky od mého nástupu do mažoretkové skupiny jsme začaly jezdit po soutěžích a nabírat zkušenosti.DH: V tvém případě však těžko říct, jestli jsem se spíš neměla zeptat, kdo a kdy ti dal poprvé do ruky pompony :o). Které náčiní ty osobně preferuješ?

BJ: Jak se to vezme. Až moje mamka zavedla druhý obor, tedy pompony, který jsme postupně rozvíjely. Když si vzpomenu na první třásně, byly z krepového papíru, který jsme nastříhaly, svázaly a vypadalo to zhruba jako dnešní pompony. Byly jsme na ně strašně hrdé, ale dnes se tomu jen smějeme ☺. Později jsme nějakým způsobem objednaly materiály z Ameriky a dalo by se říct, že to byly moje první opravdové třásně. A k druhé otázce? náčiní baton je určitě náročnější technicky, kdežto pom-pom fyzicky ? člověk musí mít dobrou kondici a také koordinaci těla (to však platí i pro hůlku). Já osobně mám ráda oba druhy náčiní. Někdy mám dost jednoho, jindy zase druhého. Nedá se říct, co mě baví víc nebo míň. Proto je asi nejlepší spojit to a dělat obojí.DH: Na letošním MČR, ale hlavně na ME jsi skutečně zazářila. Troufnu si říci, že jsi letos zažila přímo raketový vzestup. Čemu tak velký úspěch připisuješ?

BJ: Tréninky, tréninky a zase tréninky :o). Ale ne, jen tím chci říct, že letos to bylo opravdu náročné. Před soutěží máme zkoušky podle potřeby, nejméně třikrát týdně po dvou hodinách. A navíc myslím, že když máte úžasnou podporu v přátelích, rodičích, jste sjednocená skupina, která nemá zapotřebí hádky mezi sebou, tak vám to dodá hodně optimismu a povzbuzení do náročného soutěžního roku. Ale stejně jsou nejlepší taneční soustředění, to mi dá za pravdu asi každý. Zrovna nedávno jsme jedno takové podzimní měly.DH: Nemáš strach, že tě příští rok ?přezáří? zase někdo jiný?

BJ: Vždyť to není o tom, jestli mě někdo ?přezáří?, nebo ne. Každým rokem je to jinak, letos jsem to byla já, příště to může být zase někdo úplně jiný. Mažoretky se neustále vyvíjí, nikdy se přesně nedá odhadnout, jak to zrovna bude.obrazek


DH: Z letošního ME sis přivezla domů tuším 4 medaile a navíc všechny zlaté. Které z nich si nejvíce ceníš?

BJ: Které? Samozřejmě mám radost úplně ze všech ? skupina, obě sóla i duo – tolik jsem vůbec nečekala. Když se nad tím ale zamyslím, nejcennější pro mě byla medaile, kterou jsem získala společně s Rozárkami za naši skladbu ?Fantom opery?, protože jsme to dokázaly společně. A o to víc si toho vážím. Bylo to vlastně naposledy, co jsem soutěžila za kategorii juniorek a nikdy na to nezapomenu, měly jsme obrovskou radost. Navíc jsme za naši taneční historii v juniorkách v oboru pom-pom nikdy nezískaly zlato na ME. Takže je to pro nás něco jako skupinový rekord Rozárek.DH: Asi málokdo z nás něco takového zažil. Jaké to je, když přebíráš už 4. zlato během jednoho soutěžního klání?

BJ: Je to krásný pocit, když vidím, že celoroční dřina, píle a snaha stála za takové výsledky, jakých jsme dosáhly letos – my jako skupiny (Majolenky i Rozárky), všechny sóloformace a především naše trenérky. Radost, slzy štěstí, pocit vítězství – asi takhle no.obrazek


DH: Ještě se u těch medailí zdržím. Kolik už jich doma celkem máš?

BJ: Za ta léta jsem získala přes 100 medailí. A všechny poháry máme vystavené u Tanečního studia ve vitríně s našimi úspěchy.DH: Člověk by řekl, že co se týče mažoretek, dostala ses snad nejvýš, jak to jen jde. Existují pro tebe ještě nějaké cíle, kterých bys chtěla v dalších sezónách dosáhnout?

BJ: Tak to určitě. Každý by chtěl obhájit svoje úspěchy, kterých už někdy dosáhl, ale někdy to zkrátka nejde, jsou i jiní, výborní, kteří se stále zdokonalují a snaží se o co nejlepší výsledky.obrazek


DH: Prozradíš nám, do kterých disciplín se pustíš příští rok

BJ: To, kdo bude za jakou disciplínu soutěžit, nám navrhují trenérky, ale ne tak dopředu – většinou koncem nebo začátkem nového roku – a my buď souhlasíme, nebo ne. Letos se ale pouštíme do nových soutěžních disciplín a to je show program (free style) a mix náčiní. Sama jsme zvědavá, už v loni jsme se pokoušeli o sestavu s více náčiní a moc mě to bavilo.DH: Už jsi zde zmínila svou maminku. Je tedy pravda, že trenérka Lenka Bachová je zároveň tvá maminka? Jaké to pro tebe je? A jaké je to pro ni, když ví, že nejlepší členka jejího souboru je současně její dcera?

BJ: Ano, je to pravda, spoustu lidí se to dovídá až teď a diví se tomu, jenže to bude asi tím, že máme každá jiné příjmení. Na tréninku se nikdy nebereme způsobem mamka ? dcera. Odjakživa je to tak, že na zkouškách je trenérka a doma maminka. Myslím, že můžu říct, že je na mě opravdu pyšná. To samé platí i o různém soustředění. Ale poslední roky máme jako vedoucí skupiny Janu Slámovou, která se zasloužila o naše výsledky, strávila a hlavně vydržela s námi všechny tréninky. A za to jí samozřejmě moc děkujeme!DH: Sólová vystoupení si vymýšlíš sama?

BJ: Většinou si je vymýšlím sama, dostáváme volný prostor na vymýšlení sólovek, které si potom necháme ohodnotit (a zkritizovat :o)) trenérkou. Často nám poradí s choreografií, co máme pozměnit, přidat nebo ubrat a samozřejmě vypilovat.DH: A vystupuješ raději sama, nebo dáváš přednost skupině?

BJ: Všechny sóloformace mě strašně moc baví. Ale právě u sóloformací jsem také nejvíc nervózní ? je to úplně něco jiného než se skupinou. Na skupinová vystoupení se vždycky těším, bývám v klidu, s holkami si připadám jistější a danou sestavu si dokážu naplno užít. To nic ale nemění na tom, že se těším na všechny soutěže jak sóloformace, tak u skupiny.DH: Kromě školy a mažoretek stíháš ještě nějaké další aktivity?

BJ: Letos jsem nastoupila na jesenické Gymnázium, takže už jsem si docela zvykla, že nemám moc času, ale to jsem ostatně neměla nikdy :o). Když pominu učení, od malička navštěvuju ZUŠ, kde hraju na klavír, někdy stihnu i aerobik, chodím plavat (abych posílila záda), s několika holkami pomáháme mamce v hodinách buď s přípravkou, nebo s kadetkami. V zimě ráda lyžuju, v létě nejradši relaxuju a nabírám nové síly.obrazek


DH: A jak dlouho ještě všechno plánuješ stíhat?

BJ: Doufám, že co nejdéle. Mažoretek se nechci jen tak vzdát. Už si to bez toho blázince okolo ? teď mám na mysli tréninky, soutěže, přípravy ? nedovedu představit.DH: Na závěr si nemohu odpustit aktuální otázku, už jsi napsala dopis Ježíškovi?

BJ: Vím, jsem hrozná, ale nenapsala. Věřím, že někde nějaký skutečně Ježíšek existuje, a proto ví, co si přece přeju ne :o) ??? A navíc? od čeho jsou překvapení??? Ježíšek si musí všecko splašit sám, nebo když už je na pokraji své fantazie, tak se mnou :o)DH: Děkuji za rozhovorNěkteré úspěchy Báry Jurníkové:IMA2007

Vicemistryně Evropy trio pom pom juniorky

Vicemistryně Evropy miniformace pom pom juniorky

Vicemistryně Evropy miniformace baton juniorky

2.Vicemistryně ČR trio baton

2.Vicemistryně ČR sólo pom pom juniorky

2.Vicemistryně skupina juniorky pom pom

2008

Mistryně Evropy sólo baton seniorky

Mistryně Evropy sólo pom pom seniorky

Mistryně Evropy duo pom pom seniorky

Mistryně Evropy skupiny pom pom juniorky

2.Vicemistryně ČR trio baton seniorky


Komentáře:

- good / 2. 12. 2008 - 21:12

Barča je skvělá, úplně si zaslouží všechny ty medaile a doufám, že bude zářit ještě hodně dlouho, protože je (aspoň) pro mě radost se na tebe koukat, držím palce do dalších sezón

- Renda / 3. 12. 2008 - 16:12

JJ, Barča je úžasná, letos se jí extémně dařilo, tak jí přeju hodně štěstí do nové sezóny….PS: byla pro mě čest stát vedle někoho takovýho na podiu…..

- anonymka / 4. 12. 2008 - 09:12

100 medailí??? začali jste vyhrávat až teď???

- Verča / 4. 12. 2008 - 14:12

Je to moc hezká holčina…gratuluju k tolika upěchům:-)

- Janča / 4. 12. 2008 - 17:12

Viděla jsem to solo z opole a bylo fakt nádherné!!!!!

- Katka S / 4. 12. 2008 - 18:12

Barča je užasna slečna!!Dovolím si říct slečna Dokonalá a to doslova je to užasna mažoretka i kamaradka .Hodně ji tohle vše přeju protože ona si takhle vitezstvi velmi zaslouži.Baruš už se těším na souteže až te zase uvidim:-) Kača z Kaly (Haviřov)

- Bronička / 8. 12. 2008 - 14:12

jj Barča je dost dobrá na tanec!a vsechny tyhle úspěchy si zaslouží…

- kaja(LB) / 9. 12. 2008 - 19:12

JJ BARČA JE SUPER,SNAŽI SE A VŠECHNY MEDAILE SI OPRAVDU ZASLOUŽÍ,UCTIVÁ POKLONA ;) MÁM TĚ MOOOCINKY RÁDA INŠPIRATION ;)

- Danča / 14. 12. 2008 - 17:12

počkej kde vzala tolik medailí?!

- bibinka / 15. 12. 2008 - 10:12

vyhrála celkem borka ne????

- Danča / 23. 12. 2008 - 13:12

ok ale kde je mohla vyhrát.. tolik???!!

- BIBINKA / 24. 12. 2008 - 13:12

KDYZ NEKDO SOUTEZI OD MALICKA A KAZDOROCNE MA TOLIK USPECHU DIVIS SE???JA NE ONA TOHO DOKAZALA TOLIK ZE SI O TOM MUZE HOODNE MAZORETEK NECHAT JENOM ZDAT BARCA JE NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE­EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ

- kačka (LB), mail / 29. 12. 2008 - 11:12

barča je nej tanečnice Kačka Dostálová

- LOCO92, mail / 29. 12. 2008 - 19:12

AHOJ HOLKY!NEMÁTE NĚKDO DVD Z VALTIC-TĚŠAN skupiny???NAPIŠTE PROSÍM NA MAIL loco92 (at) email.cz DĚKUJU :-)

- nikolka / 29. 12. 2008 - 20:12

barča je uuplne uzasna ma muj obdiv ..je to proste bajecna hokaa!!a k tomu vsemu je strasne hezkaaa..

- kačka (LB) / 13. 1. 2009 - 15:01

Barča je můj velký vzor a je moc moc šikovná.

- milena, mail / 31. 1. 2009 - 19:01

BARČO jsi uplně užasná a šikovná mažoretky a tanečnice.

- milena, mail / 31. 1. 2009 - 19:01

jsi prostě mistr mažoretek

- milena, mail / 31. 1. 2009 - 19:01

BARČO jsi uplně užasná a šikovná mažoretky a tanečnice.

- Hana / 11. 5. 2009 - 11:05

Bářiny úspěch jsou nesporné, mě se na ní ale nejvíc líbí že je to hodná,skromná a milá hola. Nenosí nos nahoru (přesto že má být na co pyšná), jako jiná děvčata , která jí nesahají ani po kotníky. Přeju ti Baruš hodně štěstí v tancování i životě a zůstaň stále tak bezvadnou holkou.

Vložení nového komentáře:


Jméno:
E-mail (nepovinné):
WWW (nepovinné):
Nadpis (nepovinné):
Text:

Jméno nesmí obsahovat otazníky. V textu komentáře se nesmí vyskytovat link s "http" / pokud potřebujete napsat odkaz, napište ho jen ve tvaru www.nazev.cz. Děkujeme.

Prázdné pole:
Náhodná fotografie

Modern Klatovy

(vložena 11. 10. 2007)
Zobrazeno 2402x, Hodnocení 4.94 [5220x],
zatím nekomentováno
Pro více podrobností klikni na upomínkový lístek
vlož svůj inzerát
Šaty na sólo Juni
Inzerce

Prodám modré šaty na sólo Juni velikost 158-164 cm. Použité pouze jednu sezónu. Šaty jsou velice zachovalé.
Kontakt: , N.Jandatova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej kostýmů
Inzerce

Nabízím 17 ks mažoretkových kostýmů, používaných 1 sezónu (již kupované z druhé ruky). Všechny kostýmy v perfektním stavu, žádné skvrny. 16 ks růžových kostýmů, 1 bílý kapitánský. Kostýmy mají různé velikosti. Kostýmy jsou na zip na zádech. Kostýmy mají tylový kanýr. Přibalím gumičku s květinou do vlasů. Cena : 250 KS, při rychlém jednání sleva
Kontakt: Hana Hurtová, hanickahurtova@seznam.cz, 775099313

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy na trio JUNIOR / SENIOR
Inzerce

Černý v kombinaci zeleno-stříbrný, vel. M šitá firmou Aipex. Kapitánka má kostým více zdobený. Používané jednu sezónu, ve velmi dobrém stavu. Kupující platí poštovné, posílám i dobírkou, možnost odeslání ihned.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Uniforma - JUNIOR / SENIOR
Inzerce

Sako, sukně, lodička - celkem 4 ks, velikost dámská S/M, sako jde vzadu stáhnout, vpředu zakrytý zip, rukávy lze založit. Lze přikoupit další sukně v barvě fialovo-černá. Připravené k odeslání, posílám i dobírkou.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Sukně s tylem pro KADETKY/JUNIORKY/SENIORKY
Inzerce

Celkem 23 ks, sukně barvy fialové, na vrchu je černý třpytivý tyl, na koncích zdobený štrasovými kamínky, v pase mají pružný materiál, poddá se postavě. Pokud si koupíte všechny, cena 75,- Kč

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro DĚTI / KADETKY
Inzerce

10 ks - šaty + rukavice + ozdoba do hlavy, pro děti od vel. 104 až 140 cm (1x - 104, 116, 122, 134, 140, 2x - 110, 3x - 128 cm) v dobrém stavu. Připravené k odeslání, posílám i na dobírku.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Sháníme kostýmy pro seniorky
Inzerce

Sháníme kostýmy pro seniorky - a to klasický typ mažoretkového kostýmu (je jedno jestli šaty, či kabátek se sukní - jde hlavně o klasický klidně trochu retro vzhled). Min. 12 ks. Děkuji za nabídky.
Kontakt: Veronika Tlapáková, pmstars@email.cz, 777349063

skrýt tento inzerát
Kostýmy pro minimažoretky
Inzerce

Prodáme 6 kusů kostýmu pro minimažoretky. Body + sukně + návleky na ruce a nohy + lodička. Cena : 1.500 ,-
Kontakt: Pavla Sittová, sittova.pavla@email.cz, 732285082

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým pro Děti
Inzerce

nabízíme k prodeji kostýmy pro věkovou kategorii děti. 9+1 pro hlavní mažoretku. Kostým + lodička. cena 3,000,-
Kontakt: Pavla Sittová, sittova.pavla@email.cz, 732285082

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým duo mažoretky
Inzerce

prodáme kostýmy na DUO - šité na holky ve věku 12/13 let krasně zdobené, tělová látka zdobena kamínky Swarovski. Kostým( všité kalhotky) + rukavičky + gumičky do vlasů cena 1.400 - při rychlém jednání možná sleva
Kontakt: Pavla Sittová, sittova.pavla@email.cz, 732285082

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy DUO
Inzerce

Nabízím k prodeji kostýmy na duo - krásne , zdobené kamínky... šaty ( body) + rukavicky + gumicky. Velikost junior , šité na holky ve věku 12/13 let.
Kontakt: Pavla Sittová, sittova.pavla, 732285082

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro kadetky
Inzerce

Prodáme kostýmy pro kadetky. Celkem 17 ks šatů, 17 ks lodiček, 16 ks rukávků. Cena 11 000,- + poštovné. Více info do e-mailu: L.hanzalikova@seznam.cz.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, L.hanzalikova@seznam.cz, Tel.737424971

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej kostýmu
Inzerce

Sada kostýmu pro kadetky - více velikosti , šité na míru . Krásně zdobené kamínky , u některých mírné opotřebení zlaté ale jinak v perfetnim stavu . Povodni cena za jeden kostým 2.000,- teď 420 kus , celá sada za 6.000 Kostýmu je 13+1 - pro kapitanku
Kontakt: Pavla Sittová , sittova.pavla@email.cz, 732285082

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme šaty například na klasickou mazoretku nebo pompomy. Prodáváme set 19 kostýmů ( sako + lodička + tílko + pásek + šortky) cena za sadu 3 000,- + poštovné. K dispozici ihned :-) ( černé sukně nejsou součástí kostýmu.)
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Dobrý den nabízím k prodeji klasickou uniformu. Sada obsahuje pouze 16ks sak + 14 ks lodiček, bez sukni! Cena za sadu 6 000. Kabátky jsou z plavkoviny, velmi slušivé. Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme krásné šaty na klasickou mazoretku 13,ks šatů bez čepiček! Cena za sadu 1300 Kč. Junior/ senior
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Saka pro kadetky
Inzerce

Prodám červenobílé saka, sukně a čepičky. K dispozici 11ks (kapitanka opačné barvy). Cena za jedny šaty 300 Kč. Při rychlém jednání možná sleva.
Kontakt: Lucie Demčáková, lucie.demcakova69@gmail.com, 728068053

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty pro seniorky
Inzerce

Prodám ručně malované šaty pro seniorky. K dispozici 17 ks (kapitánka opačné barvy). Cena za jedny šaty 700 Kč.
Kontakt: Lucie Demčáková, lucie.demcakova69@gmail.com, 728068053

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty pro děti
Inzerce

Prodám šaty pro kategorii děti. Cena za celý komplet 3000 Kč (šaty+lodičky+náramky). V případě zájmu prosím o kontakt a spočítám přesný počet kusů.
Kontakt: Lucie Demčáková, lucie.demcakova69@gmail.com, 728068053

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty pro st. kadetky
Inzerce

Prodám šaty pro kadetky/ml. juniorky. K dispozici 13ks. Cena za komplet 8000 Kč (šaty+mašle do vlasů).
Kontakt: Lucie Demčáková, lucie.demcakova69@gmail.com, 728068053

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Tílka
Inzerce

Prodám tílka k dispozici 19ks. Cena 100 kč za kus. Velikost 10-13 let.
Kontakt: Lucie Demčáková, lucie.demcakova69@gmail.com, 728068053

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty pro děti
Inzerce

Prodám šaty pro děti. Cena za komplet 3000 Kč (šaty+lodičky+náramky).
Kontakt: Lucie Demčáková, lucie.demcakova69@gmail.com, 728068053

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasický kostým kadet
Inzerce

Klasický kostým pre kadetky. Súčasťou je sako na zapínanie na zips vzadu na chrbáte, biela kruhová sukňa na gumičku, čiapka. Pevný materiál. Počet kusov: 13 (12 ružovo-bielych + 1bielo-zlatý pre kapitánku). Cena sady: 200 €/ 5100 Kč.
Kontakt: , mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasický kostým kadet
Inzerce

Klasický kostým pre kadetky. Súčasťou je sako na zapínanie na zips vzadu na chrbáte, biela kruhová sukňa na gumičku, čiapka. Pevný materiál. Počet kusov: 13 (12 ružovo-bielych + 1bielo-zlatý pre kapitánku). Cena sady: 200 €/ 5100 Kč.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým pre skupinu poms/mix/dance
Inzerce

Kostýmy pre skupinu poms/mix/dance pre vekovú kategóriu junior/senior. Súčasťou je body na zapínanie v rozkroku, nohavice, opasok a ozdoba do vlasov. Materiál plavkovina a flitrovina. Počet kusov: 12x čierny, 4x sivý. Cena sady: 250 €/ 6400 Kč.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým miniformácia deti baton
Inzerce

Kostým pre miniformáciu detí, prípadne menšie kadetky. Praktické zapínanie na krku a medzi nohami. Počet: 7 ks. Cena sady: 110 €/ 2800 Kč
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pre kadetky na pom/mix/show
Inzerce

Kostýmy pre kadetky na pom-pom/mix. Zelené body so zapínaním vzadu na krku, legíny s prišitou sukňou. Materiál: ružová a zelená plavkovina, zelená a čierna flitrová látka. Možno prikúpiť aj čelenky s očami a motýlika na gumičku. Počet kusov: 14. Cena sady: 210 €/ 5400 Kč.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy na mix/pom/show senior
Inzerce

Kostýmy na mix/pom/show, vhodné pre seniorky, prípadne juniorky. Červené nohavice a americké body z plavkoviny, hologramovej látky a tylu. Zadný diel sivý. Zapínanie v rozkroku. Počet kusov: 16 + 1 ks body Socha slobody s červenou tylovou sukničkou (bez legín). Cena sady: 210 €/ 5400 Kč. Možnosť odkúpiť samostatne len body.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy miniformácia junior baton
Inzerce

Kostýmy na miniformáciu pre juniorky. Plavkovinové šaty so všitými nohavičkami, zapínanie vzadu na krku. Súčasťou je ozdoba do vlasov. Počet kusov: 7 Cena sady:105 €/ 2700 Kč
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám kostým sólo junior st. - senior
Inzerce

Prodám kostým sólo, junior st. - senior
Kontakt: Vlaďka Zhřívalová, vladka264@seznam.cz, 724417215

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám kostým sólo
Inzerce

Sólo 140 cm - kostým+lodička 500 Kč + poštovné
Kontakt: Cigrová, 1krokodylek@seznam.cz, 607151272

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám kostýmy pro děti
Inzerce

pro děti: 8 ks kostýmů - kostým + lodička (1x100 cm, 1x110 cm, 1x112 cm,1x115 cm, 2x116 cm, 1x120 cm, 1x123 cm. 500 Kč za kus + poštovné.
Kontakt: Cigrová, 1krokodylek@seznam.cz, 607151272

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej kostýmů pro kadetky
Inzerce

Prodáme kostýmy pro kadetky. Celkem 17 ks šatů, 17 ks lodiček, 16 ks rukávků. Cena 12 000,- + poštovné. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej šatů na klasiku nebo na twirling
Inzerce

Prodáme šaty na twirling nebo na klasiku. Velikostně 13 let. Jsou ve velmi dobrém stavu. Šité od firmy MATSPORT. Cena 500,- + poštovné. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej šatů junior/senior
Inzerce

Prodáme šaty - junior/senior. Velikostně 11 - 19 let. Celkem 12 ks. Šaty jsou šité od firmy MATSPORT. Jsou ve velmi dobrém stavu. Použité jednu sezónu. Cena 10 000,- Kč/ za sadu + poštovné. Lze koupit i jednotlivě. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodáme komplet - šaty, kabátek, klobouček
Inzerce

Prodáme tento komplet - šaty, kabátek, klobouček - junior/senior. Velikostně 13 - 18 let. Celkem 13 ks. Tento komplet byl šit v prestižním módním ateliéru v Českých Budějovicích. Návrhářka p. Sabáčková. Jsou ve velmi dobrém stavu. Cena 26 000,- Kč/ za sadu + poštovné. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým solo kadet/deti
Inzerce

Šaty na sólo velikost děti/kadetka na téma POPELKA .Modré šatičky jsou z plavkoviny dělané jako bodýčko se sukýnkou. Tylová sukýnka se dá sundavat, stříbrný pásek také sundatelný. Celý kostým je zdobený motýlky a kamínky. Cena 900 Kč,- . Jednou použitý poté uskladněný.
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
prodám kostým na duo, případně solo
Inzerce

prodáme kostým na duo případně po jednom kuse na solo. používaný jednu sezónu, velikost junior (modrý i kadetka, holčina je malinká). přesnější míry případně dodám.
Kontakt: Štěpánková Kamila, stepankova40@seznam.cz, 728 020 776

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým sólo- junior, senior ml.
Inzerce

Prodám kostým - sólo baton. JUNIOR, ML. SENIOR. Všité kratší nohavičky. + ozdoba do vlasů. Cena dohodou.
Kontakt: Karolína Vlachová, vlachova.kaja@seznam.cz, 731678917

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy kadet pom/mix/disco
Inzerce

Kostýmy pre kadetky. Zelené body so zapínaním vzadu na krku, legíny s prišitou sukňou. Materiál: ružová a zelená plavkovina, zelená a čierna flitrová látka. Možno prikúpiť aj čelenky s očami a motýlika na gumičku. Viď foto. Počet kusov: 14. Cena 17 €/450 Kč/ks. Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pre deti/minikadetky/prípravku
Inzerce

Kostým pre vekovú kategóriu deti, prípravku. Plavkovinové body zošité so sukničkou (zapínanie vzadu na krku), čiapka, náramky. Bohato zdobené flitrovými ozdobami. Počet kusov: cca 15. Cena: 17 €/450 Kč/ks.Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasické kostýmy
Inzerce

Klasické saká na gombíky pre menšie mažoretky + čiapky zdobené flitrovou retiazkou. Bez sukní. Počet kusov: 13+1 v opačnom farebnom prevedení. Cena 5€/135Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy deti/minikadetky
Inzerce

Kostýmy pre malé dievčatká: kraťasové body so zapínaním na krku + kvetinková suknička na gumičku. Materiál: plavkovina, flitrová látka, tyl. Počet kusov: 15 + 1 kostým pre kapitánku s krhličkou. Cena: 15€/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Body pre juniorky
Inzerce

Body zo žltej a čierno-bielej plavkoviny, zdobené flitrovými retiazkami. Zapínanie na krku a v rozkroku. Vrátane ozdoby do vlasov. Počet kusov: 12 + 2 ks overal lev a zebra. Možno odkúpiť bez overalov, len 12 kusov body. Cena: 10€/265 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro seniorky
Inzerce

Kostýmy na mix/pom/show, vhodné pre seniorky, prípadne juniorky. Červené nohavice a americké body z plavkoviny, hologramovej látky a tylu. Zadný diel sivý. Zapínanie v rozkroku. Počet kusov: 16 + 1 ks body pre kapitánku s červenou tylovou sukničkou (bez šedých legín). Cena: 17 €/450 Kč/ks. Možno odkúpiť samostatne len body.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
7 ks kostymy junior
Inzerce

Kostýmy na miniformáciu pre juniorky. Šaty so všitými nohavičkami, zapínanie vzadu na krku, materiál plavkovina. Súčasťou je ozdoba do vlasov. Počet kusov: 7 Cena: 15 €/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej šatů junior/senior
Inzerce

Dobrý den, rády bychom prodaly naše šaty velikostně junior/senior. K dispozici máme 19 ks šatů + 19 ks červených lodiček. Šaty jsou různých velikostí. Šaty jsou šité jako bodýčko, latexová sukně s tylem, odepínací ozdoba na prsou. Pár šatů má trošku ošoupané flitry sem tam. Cena za sadu 3800,- Kčv případě zájmu pište do zpráv nebo na tel. 702 839 011.
Kontakt: Vlčková, queens.steti@seznam.cz, 702 839 011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy juniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro juniorky. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy seniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro velkou formaci seniorek, 19 ks. Body + sukně+ lodička. Sukně uplně nová. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
koupím kostýmy pro 20mazoretek
Inzerce

Sháním 20kostýmu pro mazoretky.Holčičky jsou ve věku od 7let do 11let.Starší úplně postačí .Chceme kostýmy použít na vystoupení pro obec.Bližší info do emailu csorgeiova@seznam.cz Děkuji
Kontakt: Renata, csorgeiova@seznam.cz, 604357752

skrýt tento inzerát
Prodám sukně
Inzerce

Prodám skládané černé sukně na mažoretky kat.jun/sen.Celkem 13kusu.Cena za 1ks150kc.Sukně jsou celé černé skládané a po obou stránkách rozparky.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

skrýt tento inzerát
Prodám vějíře
Inzerce

Prodám dva krásné tyrkys vějíře.Cena dohodou.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám zelené topy a náušnice
Inzerce

Prodám zelené topy+náušnice na mažoretky kat.jun/sen.Celkem 14topu+náušnice.Cena za 1ks top+náušnice 150Kc.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám korzet
Inzerce

Prodám černý korzet velikosti XL.Vhodný na cokoliv.Cena dohodou.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty na sólo
Inzerce

Šaty jsou ve velmi dobrém stavu,protože jsou pul roku staré.Byla jsem v nich třikrát na soutěži,ale kvůli skončení v kroužku je tady prodávám.Původní cena šatů je 13 000; Kč, teď jsou za cenu 9 500;Kč,protože jsou jako nepoužité.Cena je zatím orientační,domluvíme se podle dohody.Šaty jsou ručně šité!!Můj e-mail je simonkamachackova@seznam.cz Cena zahrnuje : dres,2krat rukavičky,1krat kytka do vlasů. Více informací Vám poskytnu v e-mailu :)
Kontakt: Simona Macháčková, simonkamachackova@seznam.cz , 736240100

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Poslední fotogalerie
Poslední komentáře k fotkám
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Michaela Tess / 13. 11. 2016 - 11:11
Naprosto úžasný kostým! :)
- žanda / 11. 6. 2015 - 13:06
neeeee, souhlas s janou (koment nad), to snad nééééé
- hanka / 13. 5. 2015 - 12:05
bára???? nějaká divná bára...:-D