Další novinkyPřehled akcí pro mažoretky


Poslední komentáře k článkům
- Viki / 9. 4. 2018 - 19:04
už několik let je to tam furt stejné a stejně tam všichni stále jezdí a neustále se diví
- Eva / 9. 4. 2018 - 10:04
Přesně tak, přesto že se na tuto soutěž v loňském roce snesla velká vlna kritiky a očekávala se v letošním změna, dočkali jsme se bohužel velmi podobného scénáře,samozřejmě na pár vyjímek
- Katka / 8. 4. 2018 - 19:04
Nezaskočila ani nepřekvapila, jako obvykle, SAMI SOBĚ. ????
- Rodič / 8. 4. 2018 - 18:04
Dobrý den, kdyby některé svazy a asociace neupřednostňovaly ,,své? týmy (dlouholeté členy, zakládající týmy atd..) před očividně lepšími týmy, tak nemuselo být tolik asociací! Ale proč jezdit na asociaci, na které, když vidíme startovku, tak již víme, kdo bude první, druhý i třetí nehledě na výkonnost. Toť můj názor.
- Moni / 15. 11. 2017 - 12:11
Holky máte naprostou pravdu, nechápu proč je tolik asociací, stačilo když byla IMA a NBTA, teď je v tom chaos. Měla by být jedna asociace, přijde mi to na hlavu, každý zakládá asociace, každý je Mistr Evropy. Některé skupiny už jezdí jen na pohárovky, po pravdě já bych ani nevěděla, kam svoji skupinu zařadit, do jaké soutěže. Ještě se z klasické mažoretky, stává spíše taneční, když vidím videa z různých asociací, tak všude je gymnastika a tanec, kde je sakra klasická mažoretka?? Nechápu. Držte se, ale měl by to někdo utnout. Tohle v jiných sportech není.
Hůlkalendář
26. 5. 2019 - 26. 5. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups

další informace ->
26. 5. 2019 - 26. 5. 2019
O Pelhřimovský dukát 2019

Nepostupová soutěž pro velké formace baton v Pelhřimově

další informace ->
31. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups

další informace ->
1. 6. 2019 - 1. 6. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups

další informace ->
2. 6. 2019 - 2. 6. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups, O pohár

další informace ->
8. 6. 2019 - 8. 6. 2019
O bodlinku jihlavského ježka 2019

Nepostupová soutěž pro velké formace baton v Jihlavě

další informace ->
15. 6. 2019 - 15. 6. 2019
Juniorská hůlka 2019

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace baton v Chotěboři

další informace ->
12. 10. 2019 - 12. 10. 2019
Hodonín patří mažoretkám

Nepostupová přehlídka mažoretek s volbou Miss mažoretky v Hodoníně

další informace ->
Bára Jurníková "Mám ráda oba druhy náčiní. Proto je nejlepší spojit to a dělat obojí"
Publikováno 2. 12. 2008 - 19:12 / Autor Bubllegumme
Rubrika: Rozhovory

obrazekAbsolutně každý, kdo se alespoň trochu pohybuje v mažoretkovém světě, ji musel letos zaregistrovat. Tak dobrou reprezentantku Česká republika už dlouho neměla. Diváky si získává především obrovským nasazením, které do každé sestavy dává. Skvěle ovládá jak hůlku, tak pompony. Letos se jí v ohromné konkurenci podařilo dosáhnout toho nejvyššího stupínku – na Mistrovství Evropy získala zlato. A to hned čtyřikrát? S Bárou Jurníkovou o Opoli, o životě, ale hlavně o její lásce k mažoretkám
Dvě hůlky: Báro, ani tebe se nemůžu nezeptat, kdo a kdy ti poprvé dal hůlku do ruky?

Bára Jurníková: Mažoretky se mi vždycky líbily a od pěti let jsem začala navštěvovat přípravnou třídu ZUŠ v Jeseníku, ale mažoretkou jsem začala být až o rok později, tehdy ještě pod vedením Lady Jurkové. Asi za 2 roky od mého nástupu do mažoretkové skupiny jsme začaly jezdit po soutěžích a nabírat zkušenosti.DH: V tvém případě však těžko říct, jestli jsem se spíš neměla zeptat, kdo a kdy ti dal poprvé do ruky pompony :o). Které náčiní ty osobně preferuješ?

BJ: Jak se to vezme. Až moje mamka zavedla druhý obor, tedy pompony, který jsme postupně rozvíjely. Když si vzpomenu na první třásně, byly z krepového papíru, který jsme nastříhaly, svázaly a vypadalo to zhruba jako dnešní pompony. Byly jsme na ně strašně hrdé, ale dnes se tomu jen smějeme ☺. Později jsme nějakým způsobem objednaly materiály z Ameriky a dalo by se říct, že to byly moje první opravdové třásně. A k druhé otázce? náčiní baton je určitě náročnější technicky, kdežto pom-pom fyzicky ? člověk musí mít dobrou kondici a také koordinaci těla (to však platí i pro hůlku). Já osobně mám ráda oba druhy náčiní. Někdy mám dost jednoho, jindy zase druhého. Nedá se říct, co mě baví víc nebo míň. Proto je asi nejlepší spojit to a dělat obojí.DH: Na letošním MČR, ale hlavně na ME jsi skutečně zazářila. Troufnu si říci, že jsi letos zažila přímo raketový vzestup. Čemu tak velký úspěch připisuješ?

BJ: Tréninky, tréninky a zase tréninky :o). Ale ne, jen tím chci říct, že letos to bylo opravdu náročné. Před soutěží máme zkoušky podle potřeby, nejméně třikrát týdně po dvou hodinách. A navíc myslím, že když máte úžasnou podporu v přátelích, rodičích, jste sjednocená skupina, která nemá zapotřebí hádky mezi sebou, tak vám to dodá hodně optimismu a povzbuzení do náročného soutěžního roku. Ale stejně jsou nejlepší taneční soustředění, to mi dá za pravdu asi každý. Zrovna nedávno jsme jedno takové podzimní měly.DH: Nemáš strach, že tě příští rok ?přezáří? zase někdo jiný?

BJ: Vždyť to není o tom, jestli mě někdo ?přezáří?, nebo ne. Každým rokem je to jinak, letos jsem to byla já, příště to může být zase někdo úplně jiný. Mažoretky se neustále vyvíjí, nikdy se přesně nedá odhadnout, jak to zrovna bude.obrazek


DH: Z letošního ME sis přivezla domů tuším 4 medaile a navíc všechny zlaté. Které z nich si nejvíce ceníš?

BJ: Které? Samozřejmě mám radost úplně ze všech ? skupina, obě sóla i duo – tolik jsem vůbec nečekala. Když se nad tím ale zamyslím, nejcennější pro mě byla medaile, kterou jsem získala společně s Rozárkami za naši skladbu ?Fantom opery?, protože jsme to dokázaly společně. A o to víc si toho vážím. Bylo to vlastně naposledy, co jsem soutěžila za kategorii juniorek a nikdy na to nezapomenu, měly jsme obrovskou radost. Navíc jsme za naši taneční historii v juniorkách v oboru pom-pom nikdy nezískaly zlato na ME. Takže je to pro nás něco jako skupinový rekord Rozárek.DH: Asi málokdo z nás něco takového zažil. Jaké to je, když přebíráš už 4. zlato během jednoho soutěžního klání?

BJ: Je to krásný pocit, když vidím, že celoroční dřina, píle a snaha stála za takové výsledky, jakých jsme dosáhly letos – my jako skupiny (Majolenky i Rozárky), všechny sóloformace a především naše trenérky. Radost, slzy štěstí, pocit vítězství – asi takhle no.obrazek


DH: Ještě se u těch medailí zdržím. Kolik už jich doma celkem máš?

BJ: Za ta léta jsem získala přes 100 medailí. A všechny poháry máme vystavené u Tanečního studia ve vitríně s našimi úspěchy.DH: Člověk by řekl, že co se týče mažoretek, dostala ses snad nejvýš, jak to jen jde. Existují pro tebe ještě nějaké cíle, kterých bys chtěla v dalších sezónách dosáhnout?

BJ: Tak to určitě. Každý by chtěl obhájit svoje úspěchy, kterých už někdy dosáhl, ale někdy to zkrátka nejde, jsou i jiní, výborní, kteří se stále zdokonalují a snaží se o co nejlepší výsledky.obrazek


DH: Prozradíš nám, do kterých disciplín se pustíš příští rok

BJ: To, kdo bude za jakou disciplínu soutěžit, nám navrhují trenérky, ale ne tak dopředu – většinou koncem nebo začátkem nového roku – a my buď souhlasíme, nebo ne. Letos se ale pouštíme do nových soutěžních disciplín a to je show program (free style) a mix náčiní. Sama jsme zvědavá, už v loni jsme se pokoušeli o sestavu s více náčiní a moc mě to bavilo.DH: Už jsi zde zmínila svou maminku. Je tedy pravda, že trenérka Lenka Bachová je zároveň tvá maminka? Jaké to pro tebe je? A jaké je to pro ni, když ví, že nejlepší členka jejího souboru je současně její dcera?

BJ: Ano, je to pravda, spoustu lidí se to dovídá až teď a diví se tomu, jenže to bude asi tím, že máme každá jiné příjmení. Na tréninku se nikdy nebereme způsobem mamka ? dcera. Odjakživa je to tak, že na zkouškách je trenérka a doma maminka. Myslím, že můžu říct, že je na mě opravdu pyšná. To samé platí i o různém soustředění. Ale poslední roky máme jako vedoucí skupiny Janu Slámovou, která se zasloužila o naše výsledky, strávila a hlavně vydržela s námi všechny tréninky. A za to jí samozřejmě moc děkujeme!DH: Sólová vystoupení si vymýšlíš sama?

BJ: Většinou si je vymýšlím sama, dostáváme volný prostor na vymýšlení sólovek, které si potom necháme ohodnotit (a zkritizovat :o)) trenérkou. Často nám poradí s choreografií, co máme pozměnit, přidat nebo ubrat a samozřejmě vypilovat.DH: A vystupuješ raději sama, nebo dáváš přednost skupině?

BJ: Všechny sóloformace mě strašně moc baví. Ale právě u sóloformací jsem také nejvíc nervózní ? je to úplně něco jiného než se skupinou. Na skupinová vystoupení se vždycky těším, bývám v klidu, s holkami si připadám jistější a danou sestavu si dokážu naplno užít. To nic ale nemění na tom, že se těším na všechny soutěže jak sóloformace, tak u skupiny.DH: Kromě školy a mažoretek stíháš ještě nějaké další aktivity?

BJ: Letos jsem nastoupila na jesenické Gymnázium, takže už jsem si docela zvykla, že nemám moc času, ale to jsem ostatně neměla nikdy :o). Když pominu učení, od malička navštěvuju ZUŠ, kde hraju na klavír, někdy stihnu i aerobik, chodím plavat (abych posílila záda), s několika holkami pomáháme mamce v hodinách buď s přípravkou, nebo s kadetkami. V zimě ráda lyžuju, v létě nejradši relaxuju a nabírám nové síly.obrazek


DH: A jak dlouho ještě všechno plánuješ stíhat?

BJ: Doufám, že co nejdéle. Mažoretek se nechci jen tak vzdát. Už si to bez toho blázince okolo ? teď mám na mysli tréninky, soutěže, přípravy ? nedovedu představit.DH: Na závěr si nemohu odpustit aktuální otázku, už jsi napsala dopis Ježíškovi?

BJ: Vím, jsem hrozná, ale nenapsala. Věřím, že někde nějaký skutečně Ježíšek existuje, a proto ví, co si přece přeju ne :o) ??? A navíc? od čeho jsou překvapení??? Ježíšek si musí všecko splašit sám, nebo když už je na pokraji své fantazie, tak se mnou :o)DH: Děkuji za rozhovorNěkteré úspěchy Báry Jurníkové:IMA2007

Vicemistryně Evropy trio pom pom juniorky

Vicemistryně Evropy miniformace pom pom juniorky

Vicemistryně Evropy miniformace baton juniorky

2.Vicemistryně ČR trio baton

2.Vicemistryně ČR sólo pom pom juniorky

2.Vicemistryně skupina juniorky pom pom

2008

Mistryně Evropy sólo baton seniorky

Mistryně Evropy sólo pom pom seniorky

Mistryně Evropy duo pom pom seniorky

Mistryně Evropy skupiny pom pom juniorky

2.Vicemistryně ČR trio baton seniorky


Komentáře:

- good / 2. 12. 2008 - 21:12

Barča je skvělá, úplně si zaslouží všechny ty medaile a doufám, že bude zářit ještě hodně dlouho, protože je (aspoň) pro mě radost se na tebe koukat, držím palce do dalších sezón

- Renda / 3. 12. 2008 - 16:12

JJ, Barča je úžasná, letos se jí extémně dařilo, tak jí přeju hodně štěstí do nové sezóny….PS: byla pro mě čest stát vedle někoho takovýho na podiu…..

- anonymka / 4. 12. 2008 - 09:12

100 medailí??? začali jste vyhrávat až teď???

- Verča / 4. 12. 2008 - 14:12

Je to moc hezká holčina…gratuluju k tolika upěchům:-)

- Janča / 4. 12. 2008 - 17:12

Viděla jsem to solo z opole a bylo fakt nádherné!!!!!

- Katka S / 4. 12. 2008 - 18:12

Barča je užasna slečna!!Dovolím si říct slečna Dokonalá a to doslova je to užasna mažoretka i kamaradka .Hodně ji tohle vše přeju protože ona si takhle vitezstvi velmi zaslouži.Baruš už se těším na souteže až te zase uvidim:-) Kača z Kaly (Haviřov)

- Bronička / 8. 12. 2008 - 14:12

jj Barča je dost dobrá na tanec!a vsechny tyhle úspěchy si zaslouží…

- kaja(LB) / 9. 12. 2008 - 19:12

JJ BARČA JE SUPER,SNAŽI SE A VŠECHNY MEDAILE SI OPRAVDU ZASLOUŽÍ,UCTIVÁ POKLONA ;) MÁM TĚ MOOOCINKY RÁDA INŠPIRATION ;)

- Danča / 14. 12. 2008 - 17:12

počkej kde vzala tolik medailí?!

- bibinka / 15. 12. 2008 - 10:12

vyhrála celkem borka ne????

- Danča / 23. 12. 2008 - 13:12

ok ale kde je mohla vyhrát.. tolik???!!

- BIBINKA / 24. 12. 2008 - 13:12

KDYZ NEKDO SOUTEZI OD MALICKA A KAZDOROCNE MA TOLIK USPECHU DIVIS SE???JA NE ONA TOHO DOKAZALA TOLIK ZE SI O TOM MUZE HOODNE MAZORETEK NECHAT JENOM ZDAT BARCA JE NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE­EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ

- kačka (LB), mail / 29. 12. 2008 - 11:12

barča je nej tanečnice Kačka Dostálová

- LOCO92, mail / 29. 12. 2008 - 19:12

AHOJ HOLKY!NEMÁTE NĚKDO DVD Z VALTIC-TĚŠAN skupiny???NAPIŠTE PROSÍM NA MAIL loco92 (at) email.cz DĚKUJU :-)

- nikolka / 29. 12. 2008 - 20:12

barča je uuplne uzasna ma muj obdiv ..je to proste bajecna hokaa!!a k tomu vsemu je strasne hezkaaa..

- kačka (LB) / 13. 1. 2009 - 15:01

Barča je můj velký vzor a je moc moc šikovná.

- milena, mail / 31. 1. 2009 - 19:01

BARČO jsi uplně užasná a šikovná mažoretky a tanečnice.

- milena, mail / 31. 1. 2009 - 19:01

jsi prostě mistr mažoretek

- milena, mail / 31. 1. 2009 - 19:01

BARČO jsi uplně užasná a šikovná mažoretky a tanečnice.

- Hana / 11. 5. 2009 - 11:05

Bářiny úspěch jsou nesporné, mě se na ní ale nejvíc líbí že je to hodná,skromná a milá hola. Nenosí nos nahoru (přesto že má být na co pyšná), jako jiná děvčata , která jí nesahají ani po kotníky. Přeju ti Baruš hodně štěstí v tancování i životě a zůstaň stále tak bezvadnou holkou.

Vložení nového komentáře:


Jméno:
E-mail (nepovinné):
WWW (nepovinné):
Nadpis (nepovinné):
Text:

Jméno nesmí obsahovat otazníky. V textu komentáře se nesmí vyskytovat link s "http" / pokud potřebujete napsat odkaz, napište ho jen ve tvaru www.nazev.cz. Děkujeme.

Prázdné pole:
Náhodná fotografie

Rtyně v Podkrkonoší 2007 (IMA)

(vložena 9. 6. 2008)
Zobrazeno 3248x, Hodnocení 4.79 [5834x],
komentováno 3x
Pro více podrobností klikni na upomínkový lístek
vlož svůj inzerát
Kostým na sólo pro kadetku/juniorku
Inzerce

Prodám kostým pro kadetku nebo mladší juniorku. Matriál lycra a elastická "tělovka", zdobeno kameny. Šikmá sukně, body v rozkroku na druky. Délka od výstřihu po druky : 56 cm. Celková délka od výstřihu: 62 cm. Cena 950,-
Kontakt: L, lvalusova@seznam.cz, 777581966

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým na sólo senior
Inzerce

Prodám nový kostým na sólo pro mažoretku seniorku nebo větší juniorku. Na výšku 165-175 cm. Vel. S. Materiál lycra, elastická krajka, sukně tyl. Barva bílá - tyrkysová. Bohatě zdobeno kameny. Holá záda. Rukavičky z bílé elastické krajky, lemované tyrkysovým tylem. V rozkroku na druky. Další foto a informace mailem ( lvalusova@seznam.cz). Cena 1500,- Kč.
Kontakt: Glučová, lvalusova@seznam.cz, 777581966

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODÁM NETRADIČNÍ KOSTÝM NA SÓLO
Inzerce

Prodám moc hezky zpracovaný a velmi netradiční kostým na sólo pro mažoretku, twirlerku, gymnastku nebo na krasobruslení. Možno použít i pro latinu. Je námi navrhovaný a šitý jako originál švadlenou. Jedinečný!! Pouze jeden kus - tzn. nebyl šit pro celou skupinu. Je na výšku postavy cca 160-170 cm (dcera měří 169 cm). Kvalitní do čtyř stran pružná tělová látka a modrá plavkovina, celoflitrová aplikace v modrozelené barvě, dozdoben spoustou kamínků. Ušito jako dres. Sukně zdobená pravými pavími pery dvouřadě. Zdobená rovněž kamínky. Sukně je odepínací, na průsvitné patentky. Ke kostýmu je ušita rovněž ještě jedna odepínací sukně. Celá modrá, komplet pošitá třásněmi a po celé linii třásní jsou modré kamínky. Je zavinovací, vznikne klasická sukně (není na fotce). Sukýnky lze měnit dle libosti nebo možno oddělit úplně, aby vznikl pouze dres (gymnastika, twirling). Původní cena byla za materiál a ušití přes 2.500,- Kč. Cenu zdobení nepočítám. Kostým použit na 4 soutěžích. Je bez vad a kazů, kamínky nechybí. Třásňová sukně použita nebyla vůbec. Cena uvedena bez případného poštovného. Platba pouze předem. Prosím, ne na dobírku. Více foto i v detailu na přání po dohodě. Děkuji
Kontakt: Lenka, malantikoval@seznam.cz, 775717371

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
KOSTÝMY starší kadetky
Inzerce

Prodáme 14+1 kadet/junior (kostým, rukavice, lodička), vel. 128, 5x 140, 146, 3x 152, 2x XS, 3x S. Kapitánka v obrácených barvách vel. 152 - zlatá s růžovou. Posílám i na dobírku.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz, 608727577

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým na sólo juni/seni
Inzerce

Kostým vhodný na juniorku či seniorku. Dá se využít jak na BAT tak na POM solo.
Kontakt: Petra, p.petrakova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kozačky 37 nízké, 38 vysoké
Inzerce

V hezkém stavu, cena dohodou (37 jsou méně použité a v hezkém stavu za 500), vyšší okolo 300 kč. Podpatek na obou 5cm.
Kontakt: Petra, p.petrakova@seznam.cz,

skrýt tento inzerát
Kostýmy na trio JUNIOR / SENIOR
Inzerce

Černý v kombinaci zeleno-stříbrný, vel. M šitá firmou Aipex. Kapitánka má kostým více zdobený. Používané jednu sezónu, ve velmi dobrém stavu. Kupující platí poštovné, posílám i dobírkou, možnost odeslání ihned.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Uniforma - JUNIOR / SENIOR
Inzerce

Sako, sukně, lodička - celkem 4 ks, velikost dámská S/M, sako jde vzadu stáhnout, vpředu zakrytý zip, rukávy lze založit. Lze přikoupit další sukně v barvě fialovo-černá. Připravené k odeslání, posílám i dobírkou.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme šaty například na klasickou mazoretku nebo pompomy. Prodáváme set 19 kostýmů ( sako + lodička + tílko + pásek + šortky) cena za sadu 3 000,- + poštovné. K dispozici ihned :-) ( černé sukně nejsou součástí kostýmu.)
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Dobrý den nabízím k prodeji klasickou uniformu. Sada obsahuje pouze 16ks sak + 14 ks lodiček, bez sukni! Cena za sadu 6 000. Kabátky jsou z plavkoviny, velmi slušivé. Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme krásné šaty na klasickou mazoretku 13,ks šatů bez čepiček! Cena za sadu 1300 Kč. Junior/ senior
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým solo kadet/deti
Inzerce

Šaty na sólo velikost děti/kadetka na téma POPELKA .Modré šatičky jsou z plavkoviny dělané jako bodýčko se sukýnkou. Tylová sukýnka se dá sundavat, stříbrný pásek také sundatelný. Celý kostým je zdobený motýlky a kamínky. Cena 900 Kč,- . Jednou použitý poté uskladněný.
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
prodám kostým na duo, případně solo
Inzerce

prodáme kostým na duo případně po jednom kuse na solo. používaný jednu sezónu, velikost junior (modrý i kadetka, holčina je malinká). přesnější míry případně dodám.
Kontakt: Štěpánková Kamila, stepankova40@seznam.cz, 728 020 776

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým sólo- junior, senior ml.
Inzerce

Prodám kostým - sólo baton. JUNIOR, ML. SENIOR. Všité kratší nohavičky. + ozdoba do vlasů. Cena dohodou.
Kontakt: Karolína Vlachová, vlachova.kaja@seznam.cz, 731678917

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy kadet pom/mix/disco
Inzerce

Kostýmy pre kadetky. Zelené body so zapínaním vzadu na krku, legíny s prišitou sukňou. Materiál: ružová a zelená plavkovina, zelená a čierna flitrová látka. Možno prikúpiť aj čelenky s očami a motýlika na gumičku. Viď foto. Počet kusov: 14. Cena 17 €/450 Kč/ks. Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pre deti/minikadetky/prípravku
Inzerce

Kostým pre vekovú kategóriu deti, prípravku. Plavkovinové body zošité so sukničkou (zapínanie vzadu na krku), čiapka, náramky. Bohato zdobené flitrovými ozdobami. Počet kusov: cca 15. Cena: 17 €/450 Kč/ks.Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasické kostýmy
Inzerce

Klasické saká na gombíky pre menšie mažoretky + čiapky zdobené flitrovou retiazkou. Bez sukní. Počet kusov: 13+1 v opačnom farebnom prevedení. Cena 5€/135Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy deti/minikadetky
Inzerce

Kostýmy pre malé dievčatká: kraťasové body so zapínaním na krku + kvetinková suknička na gumičku. Materiál: plavkovina, flitrová látka, tyl. Počet kusov: 15 + 1 kostým pre kapitánku s krhličkou. Cena: 15€/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Body pre juniorky
Inzerce

Body zo žltej a čierno-bielej plavkoviny, zdobené flitrovými retiazkami. Zapínanie na krku a v rozkroku. Vrátane ozdoby do vlasov. Počet kusov: 12 + 2 ks overal lev a zebra. Možno odkúpiť bez overalov, len 12 kusov body. Cena: 10€/265 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro seniorky
Inzerce

Kostýmy na mix/pom/show, vhodné pre seniorky, prípadne juniorky. Červené nohavice a americké body z plavkoviny, hologramovej látky a tylu. Zadný diel sivý. Zapínanie v rozkroku. Počet kusov: 16 + 1 ks body pre kapitánku s červenou tylovou sukničkou (bez šedých legín). Cena: 17 €/450 Kč/ks. Možno odkúpiť samostatne len body.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
7 ks kostymy junior
Inzerce

Kostýmy na miniformáciu pre juniorky. Šaty so všitými nohavičkami, zapínanie vzadu na krku, materiál plavkovina. Súčasťou je ozdoba do vlasov. Počet kusov: 7 Cena: 15 €/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy juniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro juniorky. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy seniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro velkou formaci seniorek, 19 ks. Body + sukně+ lodička. Sukně uplně nová. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
koupím kostýmy pro 20mazoretek
Inzerce

Sháním 20kostýmu pro mazoretky.Holčičky jsou ve věku od 7let do 11let.Starší úplně postačí .Chceme kostýmy použít na vystoupení pro obec.Bližší info do emailu csorgeiova@seznam.cz Děkuji
Kontakt: Renata, csorgeiova@seznam.cz, 604357752

skrýt tento inzerát
Šaty na sólo
Inzerce

Šaty jsou ve velmi dobrém stavu,protože jsou pul roku staré.Byla jsem v nich třikrát na soutěži,ale kvůli skončení v kroužku je tady prodávám.Původní cena šatů je 13 000; Kč, teď jsou za cenu 9 500;Kč,protože jsou jako nepoužité.Cena je zatím orientační,domluvíme se podle dohody.Šaty jsou ručně šité!!Můj e-mail je simonkamachackova@seznam.cz Cena zahrnuje : dres,2krat rukavičky,1krat kytka do vlasů. Více informací Vám poskytnu v e-mailu :)
Kontakt: Simona Macháčková, simonkamachackova@seznam.cz , 736240100

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Poslední fotogalerie
Poslední komentáře k fotkám
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Michaela Tess / 13. 11. 2016 - 11:11
Naprosto úžasný kostým! :)
- žanda / 11. 6. 2015 - 13:06
neeeee, souhlas s janou (koment nad), to snad nééééé
- hanka / 13. 5. 2015 - 12:05
bára???? nějaká divná bára...:-D