Další novinkyPřehled akcí pro mažoretky


Poslední komentáře k článkům
- Viki / 9. 4. 2018 - 19:04
už několik let je to tam furt stejné a stejně tam všichni stále jezdí a neustále se diví
- Eva / 9. 4. 2018 - 10:04
Přesně tak, přesto že se na tuto soutěž v loňském roce snesla velká vlna kritiky a očekávala se v letošním změna, dočkali jsme se bohužel velmi podobného scénáře,samozřejmě na pár vyjímek
- Katka / 8. 4. 2018 - 19:04
Nezaskočila ani nepřekvapila, jako obvykle, SAMI SOBĚ. ????
- Rodič / 8. 4. 2018 - 18:04
Dobrý den, kdyby některé svazy a asociace neupřednostňovaly ,,své? týmy (dlouholeté členy, zakládající týmy atd..) před očividně lepšími týmy, tak nemuselo být tolik asociací! Ale proč jezdit na asociaci, na které, když vidíme startovku, tak již víme, kdo bude první, druhý i třetí nehledě na výkonnost. Toť můj názor.
- Moni / 15. 11. 2017 - 12:11
Holky máte naprostou pravdu, nechápu proč je tolik asociací, stačilo když byla IMA a NBTA, teď je v tom chaos. Měla by být jedna asociace, přijde mi to na hlavu, každý zakládá asociace, každý je Mistr Evropy. Některé skupiny už jezdí jen na pohárovky, po pravdě já bych ani nevěděla, kam svoji skupinu zařadit, do jaké soutěže. Ještě se z klasické mažoretky, stává spíše taneční, když vidím videa z různých asociací, tak všude je gymnastika a tanec, kde je sakra klasická mažoretka?? Nechápu. Držte se, ale měl by to někdo utnout. Tohle v jiných sportech není.
Hůlkalendář
12. 10. 2019 - 12. 10. 2019
Hodonín patří mažoretkám

Nepostupová přehlídka mažoretek s volbou Miss mažoretky v Hodoníně

další informace ->
O Pohár ze zámku 2009
Publikováno 23. 9. 2008 - 09:09 / Autor Bubllegumme
Rubrika: Soutěže

obrazekZde najdete propozice k první části soutěže (sóloformace), která se bude konat 14.3.2009. Propozice k druhé části (skupiny – 2.5.2009) budou zveřejněny později.
O pohár ze Zámku 2009

soutěž v mažoretkovém sportuKATEGORIE: SÓLA, DUA, TRIAPořadatel:

Dům dětí a mládeže, Kolín, Pražská 161

Pražská 161

280 50 KolínKontakt: Petra Pokorná, TS Vergillio

Tel./ fax: 321 712 939 nebo 731 615 632

Email: pokorna.petra (at) ddmkolin.czCharakter soutěže: 4. ročník nepostupové soutěže v mažoretkovém sportu, není nutná registrace v žádném mažoretkovém svazu (NBTA, IMA, Sekce mažoretek svazu hudebníků atd.) Vhodné především pro začínající skupiny. Soutěž je hodnocena na základě estetického dojmu.Termín konání: 14. března 2009Místo konání: Dům dětí a mládeže, Kolín, Pražská 161 (v min. ročnících zde bylo ubytování některých soutěžících)Věkové kategorie:

II. kadet ? věk do 10 let

III. junior ? věk od 11 do 14 let

IV. senior ? věk nad 15 (včetně)Taneční disciplíny:

B Baton ? 1–2 hůlky (soutěží věk. kategorie: II., III., IV.) ***

T Show dance (tanec s hůlkou) ? 1 hůlka + min. 2 jiné rekvizity**(soutěží věk. kategorie: III., IV.) ***Poznámky: Mimo kategorii T nejsou povoleny akrobatické prvky typu ?hvězda?, ?přemet? atd., Kostým je libovolný, dle uvážení soutěžící, obuv rovněž. Bude přihlédnuto ke vhodnosti kostýmu a věku soutěžící, nejsou však povolená odhalená břicha! Soutěže se mohou účastnit děvčata i kluci bez omezení země původu, tedy i soutěžící z jiných států.Taneční disciplíny:

S Sólo (1 soutěžící ve formaci)

D Duo (2 soutěžící ve formaci)

Tr Trio (3 soutěžící ve formaci)Přihláška: podání do 31. ledna 2009, pozdější termín je možný pouze po telefonické domluvě.Kompletně vyplněné přihlášky zasílejte na výše uvedou adresu, stačí emailově.Startovné a vstupné:

1× sólo ? 50,– Kč,

1× duo ? 80,– Kč za pár,

1× trio ? 90,– Kč za trojici.vstup:

20 Kč/ 15+

10 Kč/ děti 5 ? 15 let,poplatek za kameru 100,–/ kusÚčast na soutěži:

- soutěžní kat. ?SÓLO – BATON? – max. 2 soutěžní chor. z jedné tan. skupiny

- soutěžní kat. ?DUO – BATON? – max. 2 soutěžní chor. z jedné tan. skupiny

- soutěžní kat. ?TRIO – BATON? – max. 3 soutěžní chor. z jedné tan. skupiny

- soutěžní kat. ?SÓLO – TANEC? – max. 4 soutěžní chor. z jedné tan. skupiny

- soutěžní kat. ?DUO – TANEC? – max. 4 soutěžní chor. z jedné tan. skupiny

- soutěžní kat. ?TRIO ? TANEC? – max. 4 soutěžní chor. z jedné tan. skupinyHudba: moderní i dechová dle vlastního výběru, pouze nosiče CD-R nebo nepoškozené originály. Každý nosič musí být řádně označen názvem skupiny a číslem skladby. Nástup a odchod bez hudby! Po dobu skladby smí vedoucí (pověřená os.) setrvat v prostoru vyznačeném pro zvukaře. Hudbu ve formátu mp3 vyznačte zřetelně ve své přihlášce.Časový limit: Ve všech věkových kategoriích i soutěžních disciplínách – max. 2 min + 20 sek. nástup, 20 sek. odchodČasový rozvrh: ****

8:30 –12:00 prezentace

9:30 – zahájení soutěže

kategorie Kadet – sólo, duo, trio

Kategorie Junior – sólo baton, duo baton, trio baton, sólo tanec, duo tanec, trio tanec

Kategorie Senior – sólo baton, duo baton, trio baton, sólo tanec, duo tanec, trio tanecTechnické zázemí:

- podlaha parkety

- taneční prostor o velikosti cca 10×8 m2, výška sálu 6 m (kvůli závěsným lustrům ve všech rozích sálu prosím směřujte všechna vyhození hůlky nad 4 m výšky do středu parketu!!!)

- nástup možný ze dvou stran viz. plánek

- v omezeném množství prostor v šatnách

- v prostorách DDM je k dispozici bar s občerstvením nevařeného charakteruDopravu si hradí soutěžící!Po dobu celé soutěže jsou zákonní zástupci (vedoucí skupin) plně odpovědní za jednotlivé členy svého souboru a v případě poškození zařízení DDM, či jiných věcí nese odpovědnost za škodu vedoucí skupiny.** rekvizity si zajišťuje soutěžící sám*** při nedostatečném množství přihlášených skupin (sólistů, párů) bude kategorie sloučena s jinou. Minimální množství přihlášených ve věk. kategorii a náčiní je 5. Pořadatel si vyhrazuje právo na přeřazení přihlášené choreografie do jiné kategorie z důvodu doplnění počtu.**** bližší program vám bude zaslán emailem po uzávěrce přihlášekKAPACITA PŘIHLÁŠEK JE OMEZENÁ!!!Pro jednodušší zpracování informací Vás prosím, abyste nenechávali přihlášení až na poslední chvíli. Děkuji!!!


Komentáře:

- ..... / 24. 9. 2008 - 15:09

a kde najdu prosím přihlášku? Nevím jestli jsem špatně četla, ale nevím :)

odpověď - PŘIHLÁŠKY - Petra Pokonrá, mail, www / 24. 9. 2008 - 17:09

Když mrknete na stránky soutěže, je tam zmíňka o tom, že přihlášky budou k mání v průběhu října. Zatím ještě čekám na vyjádření na můj dotaz uvedený hned na úvodní straně…

Hezký den

P. P.

- dominika / 10. 12. 2008 - 18:12

dobry den, prosim vas mozu sa zucastnit aj mazoretky zo slovenska? dakujem

- dominika / 11. 12. 2008 - 08:12

aha, pozornejsie som si precitala propozicie a vidim ze ano :)

- mkpů, www / 12. 12. 2008 - 15:12

jukni na můj blog pls

Vložení nového komentáře:


Jméno:
E-mail (nepovinné):
WWW (nepovinné):
Nadpis (nepovinné):
Text:

Jméno nesmí obsahovat otazníky. V textu komentáře se nesmí vyskytovat link s "http" / pokud potřebujete napsat odkaz, napište ho jen ve tvaru www.nazev.cz. Děkujeme.

Prázdné pole:
Náhodná fotografie

O Pohár ze zámku 2011

(vložena 22. 3. 2011)
Zobrazeno 4913x, Hodnocení 4.96 [7667x],
zatím nekomentováno
Pro více podrobností klikni na upomínkový lístek
vlož svůj inzerát
Kostým na sólo pro kadetku/juniorku
Inzerce

Prodám kostým pro kadetku nebo mladší juniorku. Matriál lycra a elastická "tělovka", zdobeno kameny. Šikmá sukně, body v rozkroku na druky. Délka od výstřihu po druky : 56 cm. Celková délka od výstřihu: 62 cm. Cena 950,-
Kontakt: L, lvalusova@seznam.cz, 777581966

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým na sólo senior
Inzerce

Prodám nový kostým na sólo pro mažoretku seniorku nebo větší juniorku. Na výšku 165-175 cm. Vel. S. Materiál lycra, elastická krajka, sukně tyl. Barva bílá - tyrkysová. Bohatě zdobeno kameny. Holá záda. Rukavičky z bílé elastické krajky, lemované tyrkysovým tylem. V rozkroku na druky. Další foto a informace mailem ( lvalusova@seznam.cz). Cena 1500,- Kč.
Kontakt: Glučová, lvalusova@seznam.cz, 777581966

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODÁM NETRADIČNÍ KOSTÝM NA SÓLO
Inzerce

Prodám moc hezky zpracovaný a velmi netradiční kostým na sólo pro mažoretku, twirlerku, gymnastku nebo na krasobruslení. Možno použít i pro latinu. Je námi navrhovaný a šitý jako originál švadlenou. Jedinečný!! Pouze jeden kus - tzn. nebyl šit pro celou skupinu. Je na výšku postavy cca 160-170 cm (dcera měří 169 cm). Kvalitní do čtyř stran pružná tělová látka a modrá plavkovina, celoflitrová aplikace v modrozelené barvě, dozdoben spoustou kamínků. Ušito jako dres. Sukně zdobená pravými pavími pery dvouřadě. Zdobená rovněž kamínky. Sukně je odepínací, na průsvitné patentky. Ke kostýmu je ušita rovněž ještě jedna odepínací sukně. Celá modrá, komplet pošitá třásněmi a po celé linii třásní jsou modré kamínky. Je zavinovací, vznikne klasická sukně (není na fotce). Sukýnky lze měnit dle libosti nebo možno oddělit úplně, aby vznikl pouze dres (gymnastika, twirling). Původní cena byla za materiál a ušití přes 2.500,- Kč. Cenu zdobení nepočítám. Kostým použit na 4 soutěžích. Je bez vad a kazů, kamínky nechybí. Třásňová sukně použita nebyla vůbec. Cena uvedena bez případného poštovného. Platba pouze předem. Prosím, ne na dobírku. Více foto i v detailu na přání po dohodě. Děkuji
Kontakt: Lenka, malantikoval@seznam.cz, 775717371

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým na sólo juni/seni
Inzerce

Kostým vhodný na juniorku či seniorku. Dá se využít jak na BAT tak na POM solo.
Kontakt: Petra, p.petrakova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kozačky 37 nízké, 38 vysoké
Inzerce

V hezkém stavu, cena dohodou (37 jsou méně použité a v hezkém stavu za 500), vyšší okolo 300 kč. Podpatek na obou 5cm.
Kontakt: Petra, p.petrakova@seznam.cz,

skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme šaty například na klasickou mazoretku nebo pompomy. Prodáváme set 19 kostýmů ( sako + lodička + tílko + pásek + šortky) cena za sadu 3 000,- + poštovné. K dispozici ihned :-) ( černé sukně nejsou součástí kostýmu.)
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Dobrý den nabízím k prodeji klasickou uniformu. Sada obsahuje pouze 16ks sak + 14 ks lodiček, bez sukni! Cena za sadu 6 000. Kabátky jsou z plavkoviny, velmi slušivé. Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme krásné šaty na klasickou mazoretku 13,ks šatů bez čepiček! Cena za sadu 1300 Kč. Junior/ senior
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým solo kadet/deti
Inzerce

Šaty na sólo velikost děti/kadetka na téma POPELKA .Modré šatičky jsou z plavkoviny dělané jako bodýčko se sukýnkou. Tylová sukýnka se dá sundavat, stříbrný pásek také sundatelný. Celý kostým je zdobený motýlky a kamínky. Cena 900 Kč,- . Jednou použitý poté uskladněný.
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
prodám kostým na duo, případně solo
Inzerce

prodáme kostým na duo případně po jednom kuse na solo. používaný jednu sezónu, velikost junior (modrý i kadetka, holčina je malinká). přesnější míry případně dodám.
Kontakt: Štěpánková Kamila, stepankova40@seznam.cz, 728 020 776

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým sólo- junior, senior ml.
Inzerce

Prodám kostým - sólo baton. JUNIOR, ML. SENIOR. Všité kratší nohavičky. + ozdoba do vlasů. Cena dohodou.
Kontakt: Karolína Vlachová, vlachova.kaja@seznam.cz, 731678917

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy kadet pom/mix/disco
Inzerce

Kostýmy pre kadetky. Zelené body so zapínaním vzadu na krku, legíny s prišitou sukňou. Materiál: ružová a zelená plavkovina, zelená a čierna flitrová látka. Možno prikúpiť aj čelenky s očami a motýlika na gumičku. Viď foto. Počet kusov: 14. Cena 17 €/450 Kč/ks. Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pre deti/minikadetky/prípravku
Inzerce

Kostým pre vekovú kategóriu deti, prípravku. Plavkovinové body zošité so sukničkou (zapínanie vzadu na krku), čiapka, náramky. Bohato zdobené flitrovými ozdobami. Počet kusov: cca 15. Cena: 17 €/450 Kč/ks.Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasické kostýmy
Inzerce

Klasické saká na gombíky pre menšie mažoretky + čiapky zdobené flitrovou retiazkou. Bez sukní. Počet kusov: 13+1 v opačnom farebnom prevedení. Cena 5€/135Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy deti/minikadetky
Inzerce

Kostýmy pre malé dievčatká: kraťasové body so zapínaním na krku + kvetinková suknička na gumičku. Materiál: plavkovina, flitrová látka, tyl. Počet kusov: 15 + 1 kostým pre kapitánku s krhličkou. Cena: 15€/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Body pre juniorky
Inzerce

Body zo žltej a čierno-bielej plavkoviny, zdobené flitrovými retiazkami. Zapínanie na krku a v rozkroku. Vrátane ozdoby do vlasov. Počet kusov: 12 + 2 ks overal lev a zebra. Možno odkúpiť bez overalov, len 12 kusov body. Cena: 10€/265 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro seniorky
Inzerce

Kostýmy na mix/pom/show, vhodné pre seniorky, prípadne juniorky. Červené nohavice a americké body z plavkoviny, hologramovej látky a tylu. Zadný diel sivý. Zapínanie v rozkroku. Počet kusov: 16 + 1 ks body pre kapitánku s červenou tylovou sukničkou (bez šedých legín). Cena: 17 €/450 Kč/ks. Možno odkúpiť samostatne len body.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
7 ks kostymy junior
Inzerce

Kostýmy na miniformáciu pre juniorky. Šaty so všitými nohavičkami, zapínanie vzadu na krku, materiál plavkovina. Súčasťou je ozdoba do vlasov. Počet kusov: 7 Cena: 15 €/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy juniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro juniorky. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy seniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro velkou formaci seniorek, 19 ks. Body + sukně+ lodička. Sukně uplně nová. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
koupím kostýmy pro 20mazoretek
Inzerce

Sháním 20kostýmu pro mazoretky.Holčičky jsou ve věku od 7let do 11let.Starší úplně postačí .Chceme kostýmy použít na vystoupení pro obec.Bližší info do emailu csorgeiova@seznam.cz Děkuji
Kontakt: Renata, csorgeiova@seznam.cz, 604357752

skrýt tento inzerát
Šaty na sólo
Inzerce

Šaty jsou ve velmi dobrém stavu,protože jsou pul roku staré.Byla jsem v nich třikrát na soutěži,ale kvůli skončení v kroužku je tady prodávám.Původní cena šatů je 13 000; Kč, teď jsou za cenu 9 500;Kč,protože jsou jako nepoužité.Cena je zatím orientační,domluvíme se podle dohody.Šaty jsou ručně šité!!Můj e-mail je simonkamachackova@seznam.cz Cena zahrnuje : dres,2krat rukavičky,1krat kytka do vlasů. Více informací Vám poskytnu v e-mailu :)
Kontakt: Simona Macháčková, simonkamachackova@seznam.cz , 736240100

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Poslední fotogalerie
Poslední komentáře k fotkám
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Michaela Tess / 13. 11. 2016 - 11:11
Naprosto úžasný kostým! :)
- žanda / 11. 6. 2015 - 13:06
neeeee, souhlas s janou (koment nad), to snad nééééé
- hanka / 13. 5. 2015 - 12:05
bára???? nějaká divná bára...:-D