Další novinkyVýsledky z Prostějovské medaile najdete zde


Poslední komentáře k článkům
IssacHep - IssacHep / 25. 6. 2017 - 13:06
Cka?? evg7773 ??? ????? ??????? Laminine LPGN ?????? ?????? ???????
YaroslavNip - YaroslavNip / 25. 6. 2017 - 03:06Victorthish - Victorthish / 24. 6. 2017 - 15:06
goo.gl/Ulqwbh ????????????? ??????? ? ???????? ????????? ??????????,??? ?????? ? ???????.???????.
- Eva / 23. 6. 2017 - 20:06
ano, také se těšíme na výsledky EMY, pak můžeme v diskusi pokračovat,a také jsme přesvědčení,že někteří budou asi překvapení,uvidíme..... Jinak pan Kábrt za nás nejvíce spravedlivý porotce, čárkoval chyby všem stejně,snad jen že by měl být na všech kvalifikacích, aby bylo možné se poučit a vyvarovat chyb na MČR, jinak hodnocení ztrácí smysl, když vám tyto chyby jiný porotce na kvalifikaci nenapíše, nemyslíte????A také by nebylo špatné popřemýšlet o tom,že by týmy porotců neměly soutěžit a nebo vedoucí porotcovat,ikdyž nehodnotí svoji skupinu,hodnotí ji jiný jeho známý z poroty,
FerminLer - FerminLer / 23. 6. 2017 - 13:06
????? https://youtu.be/dnxmoWu8tEY - ?? ???? ??????????? ????????? ???????? ? ????????? ????????? ???????? ?? 11 ??????? ??????
Hůlkalendář
10. 9. 2017 - 10. 9. 2017
Soutěžní přehlídka mažoretek Velká Bystřice 2017

Soutěžní přehlídka mažoretek pro formace a sóloformace baton a pompom ve Velké Bystřici u Olomouce

další informace ->
16. 9. 2017 - 16. 9. 2017
Festival mažoretek 2017

Nepostupová soutěž pro sóloformace, miniformace, velké formace baton a pompom v Rudě nad Moravou

další informace ->
17. 9. 2017 - 17. 9. 2017
O Pelhřimovský dukát 2017

Nepostupová soutěž pro velké formace baton v Pelhřimově

další informace ->
2. 12. 2017 - 2. 12. 2017
O Pohár Lady J

Nepostupová soutěž pro sóloformace a miniformace pompom a mix v Karviné

další informace ->
9. 12. 2017 - 9. 12. 2017
Vánoční MIA LEAGUE - last preliminary a SUPER ROUND PRAHA

Small Groups, Groups

další informace ->
Vendulka Kubíčková "Na vysvědčení jsem měla samé jedničky"
Publikováno 20. 7. 2008 - 10:07 / Autor Bubllegumme
Rubrika: Rozhovory

obrazekPodle vašich komentářů soudím, že se vám rozhovory s mažoretkami líbí. Někdy si dokonce sami píšete, s kým byste chtěli příští rozhovor. A tak jsem se rozhodla vyhovět jednomu z vašich přání a vyzpovídala tentokrát Vendulku Kubíčkovou, která i přes svůj nízký věk vybojovala už několik titulů na mistrovství Evropy a má za sebou i několik výstupů v televizi jak se svým sólovým vystoupením, tak se svou skupinou Kalimero Těšany. Přečtěte si rozhovor s Vendulkou Kubíčkovou o mažoretkách, Zlatém oříšku a jejím životě :o)
Dvě hůlky: Vendulko, na začátek již tradiční otázka : Kdo a kdy ti poprvé dal do ruky hůlku?

Vendulka Kubíčková: Mamka. Ale já sama jsem to chtěla vyzkoušet.Bylo mi 7 letDH: Vzpomínáš si ještě na svoje první vystoupení?

VK: Poprvé jsem vystupovala se Zuzkou ve Valticích. To je moje sestřenice. A hned jsme vyhrály.DH: Jak tě vlastně napadlo, že začneš nacvičovat sólová vystoupení?

VK: Já sóla cvičím nerada, víc mě baví skupiny.DH: Svá soutěžní vystoupení si nacvičuješ sama, nebo ti s nimi někdo pomáhá?

VK:Všechny sestavy skládá mamka, ale sóla už zkouším sama.DH: Jak hodnotíš to, že ses už tak v útlém věku dostala úplně nejvýš, jak to šlo. Dokázala jsi to, o co se některé holky pokoušejí několik let (mluvím samozřejmě o titulu Mistryně Evropy). Nebojíš se, že bude těžké udržet se na předních příčkách v následujících letech?

VK: Byla jsem na Evropě třikrát a až po třetí jsem vyhrála. Když jsem poprvé v roce 2005 byla druhá, tak jsem se těšila, že ta první už další rok bude juniorka a já vyhraju, protože mně bylo teprve 7 roků :o). Ale další rok posunuli věkovou hranici a Anetka vyhrála zase, a tak jsem musela počkat až do roku 2007, když byla Aneta v juniorkách. Myslím, že mi dnes fandí a já s ní kamarádím. obrazek

DH: Se svým vystoupením ses už ukázala dokonce i v televizi. Líbilo se Ti natáčení?

VK: Natáčení bylo dobrý, ale ty rozhovory moc ne.DH: V pořadu Zlatý oříšek jsi soutěžila o ocenění. Myslíš si, že ti, co Zlatý oříšek získali, si ho opravdu zasloužili? Kdo se ti z nich líbil nejvíc?

VK: Pořád jsem čekala, že mě taky vyhlásí,ale nakonec mi to nevadilo.Vlastně jsem ty ostatní moc nesledovala, ale někteří byli moc dobří. Natáčelo se s každým zvlášť. obrazek

DH: Už máš vybrané své budoucí povolání?

VK: V páté třídě chci jít na taneční konzervatoř a potom tancovat nebo tancování učit.DH: Jak dlouho by ses chtěla věnovat mažoretkám?

VK: Asi pořád, protože mě to dost baví.DH: A jak ti to jde ve škole? Nemáš problémy kvůli pilnému trénování?

VK: Ve škole mám už i trojku, ale ne na vysvědčení. To jsem měla samé jedničky.DH: Vědí kamarádi a spolužáci, že vedle sebe mají Mistryni Evropy? Jak na to reagují?

VK: Ve škole někdy chtějí, abych jim ukázala přemet nebo rybičku a když jsem ve Vyškově vyhrála Mistrovství republiky, tak mi tleskali. Když jsem v září vyhrála Mistrovství Evropy,tak přišel pan starosta Těšan Jan Husák a ředitel školy a přinesli mi dárek. Na konci roku jsem dostala ve škole pochvalu ředitele a 200,– Kč za vzornou reprezentaci.DH: Když se podíváš do budoucna, jaké jsou tvoje cíle? Co všechno bys ještě chtěla dokázat?

VK: Chtěla bych, aby vyhrála celá naše skupina, protože to je lepší.Vždycky musím jet na Evropu sama, ale jezdí mi fandit teta Soňa se Zuzkou, Kamčou a Sebikem a jim bych chtěla moc poděkovat, protože to hodně pomůže.Vlastně vůbec chci poděkovat všem, co mi fandí a s kterými kamarádím, i když je skoro vůbec neznám. Hodně mi na Evropě gratulovali a to bylo dobrý.DH: Na závěr položím ještě jednu aktuální otázku: Jak trávíš letošní prázdniny?

VK: O prázdninách máme hodně vystoupení, jedeme s mažoretkama do Itálie a taky na tábor a na konci prázdnin zase na Evropu do Polska.Taky pojedu s taťkou na Slovensko a se Zuzkou a ségrou k tetě do Plzně.Ještě budu mít narozeniny,tak to budu slavit :o)DH: Děkuji za rozhovor.obrazek Úspěchy Vendulky Kubíčkové:2005 I. Vicemistryně Evropy ? sólo pom-pom

2006 I. Vicemistryně republiky ? sólo pom-pom I. Vicemistryně republiky ? trio pom-pom (společně se Zuzanou a Kamilou Lorenzovými) II.Vicemistryně Evropy ? sólo pom-pom I. Vicemistryně Evropy ? trio pom-pom (společně se Zuzanou a Kamilou Lorenzovými)

2007 Mistryně republiky – sólo pom-pom Mistryně Evropy – sólo pom-pom

2008 Mistryně republiky – sólo pom-pom I. Vicemistryně republiky – trio pom-pom (společně s Michaelou Sadloňovou a Evou Vlčkovou)


Komentáře:

- Anulka / 20. 7. 2008 - 11:07

Vendulko nepříde ti blbí mít na republice 3 tria??Ano si šikovná v gymnastice ale jinak mi příde že nic jinýho neumíš.Nechtěla si zkusit třeba moderní gymnastiku myslím že tam by si měla plno úspěchů.

- Evina / 20. 7. 2008 - 19:07

Tak to vůbec nejsi skromná. To bych do tebe já neřekla. Je hodně lepších holek, já osobně nevím, proč pořád vyhráváš. asi to dělá už jméno. Ve škole jsi ale fakt dobrá. Tak ty samý jedničky ti přeji i do budoucna. A taky abys jak rychle začalas taky rychle neskončilas. ještě že máš takovou mamku, která vše zařídí.

- kata, mail / 20. 7. 2008 - 20:07

Dáši. Ty rozhovory jsou opravdu bezva. Moc dobrý nápad, jsou dobře napsané a fajně se to čte. Moc ráda se dozvím o slavnějších mažoretkách něco víc :) super :)

- marta, mail / 21. 7. 2008 - 10:07

taky si myslím, že vyhrává jen proto, že jí mamka všude všechno obkecá. Je to spíš gymnastika, samá šňůra, rozštěp nebo hvězda, navíc v triu porušila pravidla, protože Lorenzová patří už do juniorek a v miniformacích se musí dodržovat věkové kategorie. Jak vidno, pro někoho pravidla neplatí, a pan Necid to mlčky toleruje. Jsou daleko, daleko šikovnější holčičky, jen je maminka všude tolik necpe.

- olga / 21. 7. 2008 - 11:07

[1] Anulka :Pořádně si přečtěte pravidla a pak můžete tvrdit že je někdo porušil. Pan Necid by ji nenechal závodit kdyby porušila pravidla.

- dana / 21. 7. 2008 - 12:07

[4] marta :Lorenzová bude juniorka až příští rok tak nikdo nic neporušil. Ty akrobatické prvky tam můžou mít všichni , tak trénujte a dejte si ja tam taky. Paní Kubíčková ji nikam necpe , prostě je o její vystoupení zájem.

- Jana Hanáková, mail, www / 21. 7. 2008 - 12:07

Šikovná holčina :-D

- Marika / 24. 7. 2008 - 14:07

Já osobně si myslím, že tato holčina není ze skupiny mažoretek z Vyškova nejlepší. Mám za to, že ji jen její maminka všude strká na úkor všech ostatních holčin. Zvláštní, že jiným rodičům to nevadí.

- Anež. / 25. 7. 2008 - 13:07

[8] Marika : Já si to taky myslím, ale co mají dělat , když to jejich dcery baví. A mimochodem vendulka sebevědomím teda nešetří!!

- Alena / 25. 7. 2008 - 14:07

No přeji ti Vendy,abys v životě nenarazila. To by hodně bolelo. Ale vyhrávat věčně určitě nebudeš. S tím počítej. Je to asi opravdu o jménu, pořadatelství, ale tvůj styl není to, co by mělo vítězit. Bohužel.Ten Oříšek byl výsměch a propadák všem mažoretkám a roztkleskávačkám, které dřou a nemají rodiče, které je dožduchají do telky.

- čau / 25. 7. 2008 - 17:07

tak tohle umístění a úspěchy této holčiny fdakt nechápu…

- Souhlas / 26. 7. 2008 - 12:07

přesně tak, viděla jsem to Věříš si a to bylo šílený. Ty lidi si museli myslet, že mažoretky jsou dost hroznej sport, ptž sestavu, kterou tam Vendulka předvedla byla silně pod prumerem. Předem říkám, že to nemyslím nějak zle, jen vyjadřuji svuj názor!!!

- Jana / 26. 7. 2008 - 14:07

Muj nazor zase je, ze tahle holcina je sikovna a titul Mistryne Evropy ma zaslouzene. Ze je sebevedoma? Neni to v takovymhle sportu dobry a nekdy nutny? A ze vystupovala v televizi – jeji mama ji tam mozna prihlasila, ale to muze vase taky zaridit. Nemyslim to zle, kazdy mame nazor. Vendulko, hodne stesti na Evrope a do dalsi sezony uspech se skupinou:)

- ??? / 26. 7. 2008 - 15:07

Ten letošní kostým je uplně stejnej, jako má stardanc!!!

- Aja / 26. 7. 2008 - 17:07

Ja som na Majstrovstvách Európy pozerala na Vendulku s otvorenou pusou… naposledy bola vážne úžasná. Všetko krásne dotiahnuté, nádherne prevedené gymnastické prvky… Ale to, čo som videla vo Veříš si, ma úplne sklamalo. To nebola zostava s ktorou vyhrala! Aspoň prevedenie bolo iné :(

- irena / 26. 7. 2008 - 20:07

nesoutěžíme v IMĚ ale podle vystoupení mistrině Evropy v té televizi IMA úroveň prostě nemá, to se na mě nezlobte. To je můj názor.

- Karolína / 27. 7. 2008 - 16:07

Nechápu,proč píšete,že ji maminka do toho cpe..Baví to Vendulku,maminka ji pomáhá k vítěství tím,že ji je především oporou.Máš fakt pěkné sola a užasné trio;)jen tak dál,přeji mnoho dalších uspěchů;)

- veronika / 28. 7. 2008 - 07:07

Myslím že Venda je poměrně nadaná a tituly má zaslouženě. Že je trochu namyšlená? kdo by v jejim věku nebyl. Držím ti palečky :)

- Petra / 28. 7. 2008 - 09:07

Loňské sólo se mi teda nelíbilo, ale letošní moc. Myslim si, že titul mistra čr má právem. Akorát moc nechápu, že soutěží najednou třeba v 5 sóloformacích….Že se to může.

- Anulka / 28. 7. 2008 - 22:07

[19] Petra :ano hezké až nato že celý kostým je okopírovaný od našich kadetek

- jaňulíneček / 28. 7. 2008 - 22:07

[20] Anulka : a ty jsi od kud?

- Linda / 29. 7. 2008 - 09:07

Holčina šikovná, ale jako mistryně propadák. Máme daleko lepší děvčata. Nevím, proč porotci tuto holčinu hodnotí tak vysoko. Vždycky se nad tím všichni moc podivujem.

- Petra / 29. 7. 2008 - 17:07

[20] Anulka :Ano, to máš pravdu.

- ilča / 29. 7. 2008 - 20:07

jj, sohlas, Těšany maj okopírované skoro všecko. Vendula je spíš roztomilá, ale určitě ne mistryně, to je jen věc poroty. jinak je fakt nezajímavá a nudná s těma svýma gymnastickejma choreoškama

- Anulka / 30. 7. 2008 - 09:07

Já jsem z Chomutova a bylo pro nás velké překvapení když sme přijeli a viděli Vendyluky solo ve stejnem kostýmu jako měli minulý rok naše malé!

- VeRoUš / 30. 7. 2008 - 17:07

[24] ilča :jasný no…a kdyby jsi uměla TY ,,ty nezajímavé a nudné gymnastické choreošky",vsadím se,že by sis je taky dávala do sestavy…Tohle je jen sprostá a odporná závist…prosím vás…vždyť je to ještě malá holka…a vy už takhle pomlouváte!!:-X

- Jana / 30. 7. 2008 - 20:07

jj, malá ale sebevědomá jak hrom, v IMĚ je přece ME ze 4 zemí,ne? Tak jaképak ME? Je prostě až trapná. A s tím kostýmem je to pravda?

- V.K. / 31. 7. 2008 - 09:07

Vendulka začínala s hůlkou u nás v Hustopečích, poté, co už byla úspěšná s pompomy na Evropě. Vůbec nebyla namyšlená, byla to šikovná a moc pilná a houževnatá holka. Nevěřím, že by se takto změnila, jak píšete. Přeji jí jen samé úspěchy za sebe i za všechny mažoretky Lady Stars Hustopeče. V.K.

- momo / 31. 7. 2008 - 18:07

bzla jsem s ni a jeji skupivňnou v italii… shoda nahod.. a ucili jsme je prvkz teda neco a musim souhlaasit ze maminka a pani vedouci v jedne osobe na vendulku hodne koukala a soustrwedila pozornost, ale kdo to nedela z rodicu??? jinak na gymnastiku je vazne dobra, ale na hulku nic moc mozna i cela skupina na pompons jsem cumela ale ta hulka nevim no… jinak nesoutezim v ime a neznam hodnotici kriteria takze se k umisteni vyjadrovat nebudu

- Tereza / 31. 7. 2008 - 20:07

[29] momo :a co ste je naučili? :-P

- Kubíčková / 1. 8. 2008 - 13:08

Děkuji za všechna hodnocení dcery,kladná i ta záporná.Názoru někoho jiného se nebráním a nikdy jsem se nebránila.Myslím,že se chovám tak jak by se chovala každá jiná máma,protože Vendulku mám opravdu moc ráda a přeji jí jen samé štěstí v životě,a pokud se to někoho dotklo,tak mě zkuste pochopit.

- ... / 3. 8. 2008 - 17:08

Každá jiná máma by neběhala za porotou, nechala by to jen na schopnostech svého dítěte… Takové chování je nesportovní a Vendulu to akorát schazuje a vlastně celý soubor…

- Simona / 4. 8. 2008 - 13:08

Nic takového se nedělo,Vendulka si titul vybojovala a celý soubor jí to přeje,protže všichni víme,že na to aby byla takhle dobrá se musí dřít,což tři tečky asi nechápou

- Petruška / 6. 8. 2008 - 15:08

Strašná šikulka,moc gratuluji a přeji štěstí v Opole

- míša / 13. 8. 2008 - 12:08

No nevím jestli nekopírují spíš Němčice !!!!!!!!! [24] ilča :

- kikina / 13. 8. 2008 - 15:08

a nebo jestli ostatní nekopírují je že?!

- míša / 14. 8. 2008 - 11:08

[36] kikina :Na nich není co kopírovat. Fotky raději ukazují ještě z doby starletu.

- ... / 14. 8. 2008 - 11:08

[37] míša :němčice se sice zhoršily a to dost,ale mají úplně odlišný styl než ostatní skupiny ve všech kategoriích.Myslím že zrovna ony jako skupina nekopírují ani trošku.

- Ilča / 15. 8. 2008 - 09:08

ježda takže já sem klidně přidám fotky z této doby a ty od lefky vymažu díky za radu mě se stejnbě nejvíc líbila letošní podiovka a letošní kostým.. líbilo se mi to víc!! děkuji za upřímnost

- ... / 15. 8. 2008 - 10:08

[39] Ilča :to klidně můžeš,ale myslím že u fotek z tohoto roku nemůžete čekat žádné pozitivní komentáře

- bohumil / 16. 8. 2008 - 12:08

mě přijde že kalimero mají stále větší úroven… prostě všichni jen žárlíte!!

- Evina / 16. 8. 2008 - 15:08

Mě ty příspěvky jako žárlivé nepřipadají. Jsou to názory. Jenže jak nejsou kladné, je u Těšan prostě zle. Doufám, že už se nikdy nebude opakovat Vyškov po všech stránkách. Třídenní akce, fofr, porota / snad ji pan Necid vymění! /ale taky nezapomeneme na komediální převleky ředitelky soutěže. To bylo pozitivní, každej den jsme se těšily, jak ta herečka bude vypadat. Ale už se polepšila, nepřecvičovala, už jí to asi zatrhly.

- míša / 16. 8. 2008 - 16:08

Asi jste teda nevyhrály , když se Ti nelíbilo ve Vyškově. Přesně jak sama píšeš nebylo to kladné tak je zle.[42] Evina :

- Marek / 16. 8. 2008 - 18:08

Pro Evinu Je mi z tebe špatně,malá a pravděpodobně hodně šikovná holka a vty jí všechno pošpiníš,včetně maminky,měla by ti být hanba.Závist je opravdu mocná,ale co je moc,to je moc.

- @ / 17. 8. 2008 - 10:08

Nevím co se Vám ve Vyškově nelíbilo. Stadion je krásnej. Měli jsme vstup do aquaparku , zoo a dinoparku. Nám se tam líbilo.

- ... / 17. 8. 2008 - 20:08

Vyškov byl uhnanej, aquapoark byl o ničem, normál koupaliště. Nebylo to pohodový jako jinde. A to jsme získali medaili!!! A nemáme co závidět.

- Renáta / 17. 8. 2008 - 20:08

Nemám zapotřebí psát nějaké příspěvky, ale když čtu, co je tady napsáno, nedalo mi to. Toto je o Vendule, která je úspěšná, ať chcete nebo ne, v mažoretkách má jméno. Takže hodně úspěchů!! Dělám do mažoretek teprve 3 roky, ale udivuje mě, že se tady holky tak shazují a nepřejí si. Na druhé straně jsem měla možnost paní Kubíčkovou ve Vyškově poznat / poprvé v životě! / a konflikt bych s ní mít nechtěla, protože jde přes mrtvoly. a myslím i zákeřně. Takže se leckterým příspěvkům nedivím. Taky je zvláštní, že fotky celé domácí skupiny tady na netu chybí. Že by se báli kritiky?

pro Renátu - Petr / 18. 8. 2008 - 15:08

Já ji znám mnoho let a věř,že je to ten tejobětavější člověk na světě a nevím,že by někdy někomu ublížila,ba právě naopak.Vždycky všem ochotně pomůže.

pro Petra - Renáta / 18. 8. 2008 - 19:08

Tak to asi nejsi pro ni konkurence….

- Kalimero / 19. 8. 2008 - 14:08

Dagmarko,prosím tě nic si z toho nedělej,vydrž to s našimi dětmi a hodně štěstí v Opole všem z Kalimera i těm ostatním z České republiky.

- marta, mail / 20. 8. 2008 - 07:08

Paní Kubíčkovou jsem donedávna moc neznala, což bylo myslím lepší, protože to, co nedávno provedla paní Komoňové a spol těm všem v Hustopečím, jak volala panu Necidovi ohledně článku v místním tisku, který kritizoval její šílenou organizaci ve Vyškově – ne raději nekomentovat. A potom následně její hysterický telefonát na městský úřad taktéž do Hustopečí, asi si myslí, že si to lidé mezi sebou nepoví a ona bude mít pověst čistou jako lilie. Pak není nic divného, pokud s takovými metodami párkrát někde uspěje, že i její dcerunka se obdivuhodně umístí….….. Neříkám, že není šikovná, ale měla by spíš závodit v gymnastice, v mažoretkách je tak trochu mimo mísu. A co se týká letošního umístění její skupiny TIK TAK, naprosto neodpovídá odvedeným výkonům, hotová tragédie, a ejhle jak to dopadlo. toto opravdu nebylo o kvalitě, spíš o známostech.

- kalimero / 20. 8. 2008 - 09:08

O článku jsme vůbec nevěděli dokud ne to neupozornil pan Necid na stránkách. Žádný histerický telefonát na úřad do Hustopeč nenásledoval. To jsou všechno řeči jen proto že někdo chce pošpinit paní Kubíčkovou. Jsme rádi že vede naše děvčata.Je nám jasné že tyto řeči někdo vymyslel ze závisti.

- marta, mail / 20. 8. 2008 - 09:08

[52] kalimero :polovina městského úřadu v Hustopečích potvrdí, že takový telefonát existoval, nebo se zaptejte pana ing. Hádera, který již zmíněný první článek napsal, myslím, že ho to pobaví….….….

- kalimero / 20. 8. 2008 - 10:08

[53] marta :Je to výmysl nějakýho člověka. Prostě se každej nějak umístil a za to my nemůžeme.

- marta, mail / 20. 8. 2008 - 12:08

hm, to je teda argument….….…..

- kalimero / 20. 8. 2008 - 13:08

Už jenom to že to tvrdí polovina úřadu je výmysl. Že by volala každému zvlašť ??!! Prostě si o tom myslíme svoje a to že někdo roznáší drby v Hustopečích je jiná věc. Ale určitě si s porotou nic nedomlouváme dopředu jak někdo !!!

- marta, mail / 20. 8. 2008 - 14:08

ne, jenom si ji tam přepojovali z jedné linky na druhou, takže se o tom ví. Ohledně toho domlouvání s porotou nevím o čem mluvíte, to se jako týká někoho z Hustopečí? Které skupiny? Nějak taky postrádám názor na umístění vašeho Tik taku.

- čus / 20. 8. 2008 - 19:08

komentaře k teto fotce by se měli tykat venduli a ne jeji mamky,vždyt vendula to všechno čte a asi ji z toho neni dobře.klidně vyjadřete svuj nazor ale slušně a bez uražek.

- lena / 20. 8. 2008 - 22:08

[57] marta :bože ty jsi tak strašně trapná,prosím tě přečti si to po sobě a zamysli se. Toto jsou žvásty předpubertální holky. Vždyť už se na to všichni vykašlete, docela se mi z toho zvedá žaludek. Chudák malá holka,vůbec jí neznám,ale ze srdce jí přeji co nejlepší umístění,aby všem těmhle odborníkům spadla čelist. A jen pro zajímavost,proč by pí Kub. volala na Mú Hustopeče? Oni mají s tím článkem něco společného? Nechápu proč se diskuze k článku neuzavře.Třeba Lady St. nebo i spousta jiných skupin,jakmile mají ve fotoalbu pod fotkou nějaké negativní kometáře,raději ji nechají odstranit. Já to chápu,jsou to malé holky,které takové věci radši ať nečtou,ale Vendula je myslím stejně stará!!!Milá marto,a všichni ostatní co se cítí ukřivdění,najděte si nějaký jiný způsob,k pomluvám a urážkám než je tady tento.Být váma tak se stydím. Dobrou noc.

- marta, mail / 21. 8. 2008 - 07:08

no já myslím, že stydět by se měl někdo jinej, a malá Vendala to zrovna být nemusí, jestli někdo z vas, co tu píšete byl ve Vyškově, tak musite souhlasit, ze letošní výsledková listina nějak neodpovídá výsledkům. Nejsem z Lady Stars, ale zrovna tyto dětičky paní Kubíčková moc a moc poškodila.

- Lůca / 24. 12. 2010 - 10:12
Vendulka je mooc šikovnáá amám ji strašně ráda...a paní Kubíčková je milá a sympatická žena..nevím proč o ní tohle říkáte!!a to že Vendulku z lady stars Hustopeče vyhodili ,protože bylo skvělá ! Tak to bylo moc ubohé !
- natalka / 17. 11. 2013 - 18:11
ahoj mazoretky ja jsem taky mazoretka vite tet uz jo ze

Vložení nového komentáře:


Jméno:
E-mail (nepovinné):
WWW (nepovinné):
Nadpis (nepovinné):
Text:

Jméno nesmí obsahovat otazníky. V textu komentáře se nesmí vyskytovat link s "http" / pokud potřebujete napsat odkaz, napište ho jen ve tvaru www.nazev.cz. Děkujeme.

Prázdné pole:
Náhodná fotografie

Žabky Mohelnice

(vložena 3. 11. 2006)
Zobrazeno 2675x, Hodnocení 4.77 [4142x],
komentováno 11x
Pro více podrobností klikni na upomínkový lístek
vlož svůj inzerát
Prodám krásné žluté šaty na sólo (junior/senior)
Inzerce

Prodám krásné žluté šaty z plavkoviny na sólo (junior/senior), postava štíhlá, výška cca 165-173 cm, věk 14-17 let, k šatům jsou návleky a dvě různé čepičky (bonbónek a lodička). Nošené 2 sezóny. Cena dohodou kolem 600 Kč, hlavně ať se prodají a nevisí u mě ve skříni :).. email: extrakaja@seznam.cz
Kontakt: Zelinková, extrakaja@seznam.cz, 724255380

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
KOSTÝM NA SÓLO POM-POM
Inzerce

Prodám kostým na sólo pom-pom, kategorie: kadet/junior. Kostým je zdoben flitry, kameny. Součástí jsou i návleky na nohy. Cena:900,- + poštovné
Kontakt: Iva Zhoufová, ivazhoufova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Sólo kostým děti - děti starší
Inzerce

Prodám tento kostým velikost na děti - děti starší. Informace a další fotky na vladka264@seznam.cz, 724417215.
Kontakt: Vlaďka Zhřívalová, vladka264@seznam.cz, 724417215

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Sólo kostým junior
Inzerce

Prodám tento kostým velikost junior - 900,-. Další info a foto na vladka264@seznam.cz, 724417215
Kontakt: Vlaďka Zhřívalová, vladka264@seznam.cz, 724417215

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám tyrkysovo-bílé šaty vhodné pro kadetky st.,juniorky a juniorky ml.
Inzerce

Asi 15 kusů kostýmů, cena kus 500, včetně lodičky, rukaviček a naušnic. velikosti od 140 přes S a M. Cenu poštovného hradí příjemce.
Kontakt: Petar Rosická, petrarosicka@email.cz, 602455447

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám tyrkysové mikinky
Inzerce

Asi 15 kusů kvalitní fleesových mikinek střihu jako kabátek a nad pupík, bolerka, vyšité růžové hvězdičky a růžový zip.
Kontakt: Petar Rosická, petrarosicka@email.cz, 602455447

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej šatů pro kadetky, junior ml.
Inzerce

Prodám šaty, velice zachovalé, používané 2sezony,kusů 15, velikosti od 134,140 až S a M.Nové stály 1.800,- Kč teď 500,-Kč za kus.
Kontakt: Petra Rosická, petrarosicka@email.cz, 602455447

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej kostýmů děti ml., děti
Inzerce

Růžové šatičky ve skvělém stavu, vel. od 110-140, kusů asi 15x, kpt.bílé s růžovým lemem, kus za 250 Kč, poštovné hradí příjemce
Kontakt: Petra Rosická, petrarosicka@email.cz, 602455447

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Mikiny-prodej
Inzerce

Prodám tmavě modré mikiny hodící se k růžovým šatičkům pro děti ml., děti, které taky inzeruju, mikiny z kvalitního, teplého fleesu, růžový zip, růžově vyšité hvězdičky na levé straně a na zádech.Kpt. 1kus růžová, ostatní asi 15x, cena kus 200,- Kč
Kontakt: Petra Rosická, petrarosicka@email.cz, 602455447

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Mikiny-prodej
Inzerce

Prodám tyrkysové mikiny, pro malé dětičky, velikosti 104,110 a 128 možná jedna dvě 134, fleesové, teplé, kvalitní, střihem jako krátký kabátek, bolerko nad pupík, možno v nich i cvičit či soutěžně vystupovat, růžový zip, vyšité růžové hvězdičky, kpt.růžový, cena za kus 100 Kč, přibližně 10kusů
Kontakt: Petra Rosická, petrarosicka@email.cz, 602455447

skrýt tento inzerát
Sukně pro formaci DĚTI - 14 ks / JUNIOR - 11 ks
Inzerce

Barva je fialová, na vrchu je černý tyl, na koncích zdobený štrasovými kamínky, v pase mají pružný materiál, který se poddá postavě, jsou na věk 4 - 7 let. Máme ještě 11 ks dalších větších sukní je vyšší elastický pás (na delší těla) + širší. Jsou na 9 - 13 let. Cena za 1 kus/150,-Kč + poštovné.
Kontakt: mažoretky IZABEL, bug.gabina@seznam.cz, 608727577

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
KOSTÝMY pro juniorky/seniorky
Inzerce

5 ks kostýmů na mažoretky v kategorii junior - senior, vel. M (na výšku 160 - 170 cm). Černý v kombinaci zeleno-stříbrný, zdobený flitry a kamínky + lodička. Kapitánka má kostým zdobené hodně kamínky Swarovski. Používané jednu sezónu, ve velmi dobrém stavu. Cena za 1 ks 650,- Kč, při rychlém jednání sleva, kupující platí poštovné, posílám dobírkou, možnost odeslání ihned.
Kontakt: mažoretky IZABEL, bug.gabina@seznam.cz, 608727577

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým pro formaci DĚTI
Inzerce

Prodáme 10 ks kostýmu na dívky ve věku od 4 - 6 let. Černo - bílý s červeno-černými glitrovými kruhy, rukavice. Prodáme jako celek, přidáme bílou ozdobu do hlavy. Ušito firmou Aipex. K ceně bude připočítáno poštovné.
Kontakt: mažoretky IZABEL, bug.gabina@seznam.cz, 608727577

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým solo pom
Inzerce

prodám kostým solo pom pom,detail kostýmu pošlu do zpráv na vyžádání
Kontakt: Šárka, sheron.s@email.cz, 775042323

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
solo kostým pom pom
Inzerce

prodám kostým pom pom,cena 400Kč,detailnější foto pošlu do zpráv na požádání
Kontakt: Šárka, sheron.s@email.cz, 775042323

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
šaty pro mažoretky/ Poms Kadet/Junior
Inzerce

Nabízím 24ks šatů - věkově zhruba 8-13let. Cena za kus je 150 Kč. Šaty mohou být pomačkané důvodem skladování. TOP STAV - používané 1 taneční sezónu.
Kontakt: Martina Bergman, domino-dance@centrum.cz, 774 655 633

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Metalické čelenky do vlasů
Inzerce

Nabízím k prodeji @ 23ks červených a @ 25 stříbrných metalických čelenek - u červených jsou některé zcela nové. Použité byly nošeny 1,5 taneční sezóny.
Kontakt: Martina Bergman, domino-dance@centrum.cz, 774 655 633

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kravaty
Inzerce

Kravata s gumickou. 12 ks. Odber pouze celku. Potrebuji vyprat. Nosila kategorie deti a kadetek. Cena za celek je 260 Kč + posta
Kontakt: Martina Bergman, domino-dance@centrum.cz, 774 655 633

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy DUO Jun/Sen
Inzerce

Kostým na duo - velikostně junior starší/ senior. Materiál: plavkovina. Kostýmy jsou pomačkané z důvodu skladování. Cena za celek je 360 Kč + pošta
Kontakt: Martina Bergman, domino-dance@centrum.cz, 774 655 633

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
duo junior/senior
Inzerce

Dobrý den, prodáváme tyto dva kostýmy na DUO senior/junior . Námět pávích kostýmků. Šaty obsahují : černé body s našitým flitrovým znakem pává, tylová sukně našitá na gumě stříhaná ze čtverců, ozdoba do hlavy. Šaty použité asi 2x . Cena za 1 kus / 700 KČ + POŠTOVNÉ . tel. 702 839 011
Kontakt: Eliška Vlčková, queens.steti@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Návleky + mašle s gumičkou
Inzerce

24x stříbrný návlek 26x fialovo-růžový návlek 24x mašle s gumičkou Návleky jsou dvojí velikosti - pro hubenější i svalnatější lýtka. Odběr pouze celku. Cena: 120 Kč/ set (gumička + stříbrný a růž. návlek) + pošta
Kontakt: Martina Bergman, domino-dance@centrum.cz, 774 655 633

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
POMS - různé
Inzerce

Není-li uvedeno jinak, je možný odběr pouze celku. Cena uvedena bez pošty za 1ks. Fialové - vnitřní úchop, 9ks, 50 Kč. Stříbrné - vnitřní úchop, spojené dvoje malé pomsy k sobě, 4ks, 45 Kč. Bílé - vnitřní úchop, více používané, 40ks - odběr po 20ks možný, 50 Kč. Bílé - vnitřní úchop, NOVÉ, 10ks, 90 Kč.
Kontakt: Martina Bergman, domino-dance@centrum.cz, 774 655 633

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Legíny s flitrovým pruhem
Inzerce

K dispozici jsou velikosti: 110 - 2x 116 - 1x 122 - 6x 128 - 6x U zhruba 3ks vím, že se místy flitry pářou. Cena: 50 Kč/ ks + pošta. Odběr pouze celku.
Kontakt: Martina Bergman, domino-dance@centrum.cz, 774 655 633

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty na sólo senior
Inzerce

Prodam kostým na sólo senior v perfektním stavu. Body+Sukně. Používaný 1rok.
Kontakt: Veronika Raddová, werca.raddu@seznam.cz,

skrýt tento inzerát
Prodej šatů junior/senior
Inzerce

Dobrý den, rády bychom prodaly naše šaty velikostně junior/senior. K dispozici máme 19 ks šatů + 19 ks červených lodiček. Šaty jsou různých velikostí. Šaty jsou šité jako bodýčko, latexová sukně s tylem, odepínací ozdoba na prsou. Pár šatů má trošku ošoupané flitry sem tam. Cena za sadu 3800,- Kčv případě zájmu pište do zpráv nebo na tel. 702 839 011.
Kontakt: Vlčková, queens.steti@seznam.cz, 702 839 011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej šatů na twirling nebo na klasiku
Inzerce

Prodáme šaty na twirling nebo na klasiku. Šaty jsou dvoje. Velikostně 13 a 14 let. Jsou ve velmi dobrém stavu. Šité od firmy MATSPORT. Cena 1200,- /za oboje + poštovné. Více info do e-mailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej kombinézy na twirling
Inzerce

Prodáme kombinézu šitou od firmy MATSPORT. Velikost - 16 let. Ve velmi dobrém stavu. Cena 600,- + poštovné. Více info do e-mailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej nízkých kozaček
Inzerce

Prodáme nízké kozačky - 4 očka, 7 háčků. Velikosti:1x35,1x36, 1x38, 3x39, 2x40, 2x41. Minimálně používané. Cena 750,- Kč/ za kus + poštovné. Více info do e-mailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej nízkých kozaček
Inzerce

Prodáme nízké kozačky - 4 očka, 7 háčků. Velikosti: 2x36, 2x38, 1x39, 1x41. Používané. Cena 500,- Kč/ za kus + poštovné. Více info do e-mailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy juniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro juniorky. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy seniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro velkou formaci seniorek, 19 ks. Body + sukně+ lodička. Sukně uplně nová. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej kostýmů junior/senior
Inzerce

Prodáme tento komplet - šaty, kabátek, klobouček - junior/senior. Velikostně 13 - 18 let. Celkem 13 ks. Tento komplet byl šit v prestižním módním ateliéru v Českých Budějovicích. Návrhářka p. Sabáčková. Jsou ve velmi dobrém stavu. Cena 26 000,- Kč/ za sadu + poštovné. Více info do e-mailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej vysokých kozaček
Inzerce

Prodáme vysoké kozačky - 5 oček, 11 háčků. Velikosti 1x38, 3x41, 1x42. Používané. Cena 400,- Kč/ za kus. Více info do e-mailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
koupím kostýmy pro 20mazoretek
Inzerce

Sháním 20kostýmu pro mazoretky.Holčičky jsou ve věku od 7let do 11let.Starší úplně postačí .Chceme kostýmy použít na vystoupení pro obec.Bližší info do emailu csorgeiova@seznam.cz Děkuji
Kontakt: Renata, csorgeiova@seznam.cz, 604357752

skrýt tento inzerát
Prodám sukně
Inzerce

Prodám skládané černé sukně na mažoretky kat.jun/sen.Celkem 13kusu.Cena za 1ks150kc.Sukně jsou celé černé skládané a po obou stránkách rozparky.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

skrýt tento inzerát
Prodám vějíře
Inzerce

Prodám dva krásné tyrkys vějíře.Cena dohodou.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám zelené topy a náušnice
Inzerce

Prodám zelené topy+náušnice na mažoretky kat.jun/sen.Celkem 14topu+náušnice.Cena za 1ks top+náušnice 150Kc.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám korzet
Inzerce

Prodám černý korzet velikosti XL.Vhodný na cokoliv.Cena dohodou.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Koupíme kostýmky pro minikadetky/děti
Inzerce

Dobrý den. V září budeme pořizovat nové kostýmky pro minikadetky/děti, aby se cítily jako princezničky. Holčičky budou ve věku 4-7let. Nechystáte se prodávat? :) Předem děkuji za nabídky :)
Kontakt: Nika, nikolisek.h@seznam.cz,

skrýt tento inzerát
Koupíme kostýmky pro minikadetky/děti
Inzerce

Dobrý den. V září budeme pořizovat nové kostýmky pro minikadetky/děti, aby se cítily jako princezničky. Holčičky budou ve věku 4-7let. Nechystáte se prodávat? :) Předem děkuji za nabídky :)
Kontakt: , Nikolisek.h@seznam.cz,

skrýt tento inzerát
Koupíme kostýmky pro minikadetky/děti
Inzerce

Dobrý den. V září budeme pořizovat nové kostýmky pro minikadetky/děti, aby se cítily jako princezničky. Holčičky budou ve věku 4-7let. Nechystáte se prodávat? :) Předem děkuji za nabídky :)
Kontakt: , Nikolisek.h@seznam.cz,

skrýt tento inzerát
Koupíme kostýmky pro minikadetky/děti
Inzerce

Dobrý den. V září budeme pořizovat nové kostýmky pro minikadetky/děti, aby se cítily jako princezničky. Holčičky budou ve věku 4-7let. Nechystáte se prodávat? :) Předem děkuji za nabídky :)
Kontakt: , Nikolisek.h@seznam.cz,

skrýt tento inzerát
Šaty na sólo
Inzerce

Šaty jsou ve velmi dobrém stavu,protože jsou pul roku staré.Byla jsem v nich třikrát na soutěži,ale kvůli skončení v kroužku je tady prodávám.Původní cena šatů je 13 000; Kč, teď jsou za cenu 9 500;Kč,protože jsou jako nepoužité.Cena je zatím orientační,domluvíme se podle dohody.Šaty jsou ručně šité!!Můj e-mail je simonkamachackova@seznam.cz Cena zahrnuje : dres,2krat rukavičky,1krat kytka do vlasů. Více informací Vám poskytnu v e-mailu :)
Kontakt: Simona Macháčková, simonkamachackova@seznam.cz , 736240100

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Poslední fotogalerie
Poslední komentáře k fotkám
- Michaela Tess / 13. 11. 2016 - 11:11
Naprosto úžasný kostým! :)
- žanda / 11. 6. 2015 - 13:06
neeeee, souhlas s janou (koment nad), to snad nééééé
- hanka / 13. 5. 2015 - 12:05
bára???? nějaká divná bára...:-D
- hanka / 13. 5. 2015 - 12:05
kristepane co to je? no to je příšerný líčení..tváře jak marfuši..ale jistě se umístily.
- jája / 2. 7. 2014 - 17:07
jsi krásná Dendo... hezké vystoupení...