Další novinkyZměna termínu soutěže MiKaDo Open


Poslední komentáře k článkům
- Viki / 9. 4. 2018 - 19:04
už několik let je to tam furt stejné a stejně tam všichni stále jezdí a neustále se diví
- Eva / 9. 4. 2018 - 10:04
Přesně tak, přesto že se na tuto soutěž v loňském roce snesla velká vlna kritiky a očekávala se v letošním změna, dočkali jsme se bohužel velmi podobného scénáře,samozřejmě na pár vyjímek
- Katka / 8. 4. 2018 - 19:04
Nezaskočila ani nepřekvapila, jako obvykle, SAMI SOBĚ. ????
- Rodič / 8. 4. 2018 - 18:04
Dobrý den, kdyby některé svazy a asociace neupřednostňovaly ,,své? týmy (dlouholeté členy, zakládající týmy atd..) před očividně lepšími týmy, tak nemuselo být tolik asociací! Ale proč jezdit na asociaci, na které, když vidíme startovku, tak již víme, kdo bude první, druhý i třetí nehledě na výkonnost. Toť můj názor.
- Moni / 15. 11. 2017 - 12:11
Holky máte naprostou pravdu, nechápu proč je tolik asociací, stačilo když byla IMA a NBTA, teď je v tom chaos. Měla by být jedna asociace, přijde mi to na hlavu, každý zakládá asociace, každý je Mistr Evropy. Některé skupiny už jezdí jen na pohárovky, po pravdě já bych ani nevěděla, kam svoji skupinu zařadit, do jaké soutěže. Ještě se z klasické mažoretky, stává spíše taneční, když vidím videa z různých asociací, tak všude je gymnastika a tanec, kde je sakra klasická mažoretka?? Nechápu. Držte se, ale měl by to někdo utnout. Tohle v jiných sportech není.
Hůlkalendář
6. 10. 2018 - 6. 10. 2018
O Pohár medvěda Brtníka 2018

Nepostupová soutěž pro velké formace baton a pompom v Brtnici

další informace ->
13. 10. 2018 - 13. 10. 2018
O Skleněnou hůlku 2018

Nepostupová soutěž pro velké formace a miniformace baton a pompom v Novém Boru

další informace ->
20. 10. 2018 - 20. 10. 2018
O Posvícenský koláč 2018

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace baton a pompom a rodičovské týmy v Moravských Budějovicích

další informace ->
3. 11. 2018 - 3. 11. 2018
O pohár města Hranice 2018

Nepostupová soutěž pro sóloformace a velké formace baton, pompom, show a rodičovské týmy v Hranicích

další informace ->
24. 11. 2018 - 24. 11. 2018
Soutěžní přehlídka v Lanškrouně 2018

Nepostupová soutěž pro miniformace a velké formace baton a pompom v Lanškrouně

další informace ->
26. 1. 2019 - 26. 1. 2019
Mikado Open 2019

Nepostupová soutěž pro sóloformace a miniformace baton, 2 baton a pompom v Karviné

další informace ->
23. 2. 2019 - 23. 2. 2019
O Říčanskou pusinku 2019

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace baton v Říčanech u Brna

další informace ->
Eva Steppanová "Lidé, které jsem v mažoretkovém sportu potkala, mají mnohanásobně větší cenu než tituly"
Publikováno 19. 6. 2013 - 10:06 / Autor Bubllegumme
Rubrika: Rozhovory

obrazekTalent a obrovská píle, úspěchy a radost z tance, ale také velké srdce a neuvěřitelná skromnost. To vše se skrývá v osobnosti Evy Steppanové, kterou rok co rok potkáváme (nejen) jako sólistku TŠ Stardance Chomutov. O velké dřině a překážkách, ale i radostech, které ji v mažoretkovém sportu potkaly, se dočtete na následujících řádcích našeho rozhovoru.

tag heuer replica
Dvě hůlky: Evi, i ty nám řekni, kdo a kdy ti dal poprvé hůlku do ruky?

Eva Steppanová: Poprvé to byla moje spolužačka v 5. třídě. Nebyla to tedy hned hůlka, ale školní ukazovátko. Viděla jsem vystoupení Podbořanských mažoretek na ukončení školního roku a moc se mi to líbilo. Nevěděla jsem ale, jestli se můžu přihlásit, když nic neumím, a tak jsem po ní chtěla, aby mě ve škole naučila alespoň „točit“. :o)DH: Přihlásila ses tedy do Podbořanských mažoretek. Jakto, že tě teď ale vidíme ve Stardance?

ES: Tak do Stardance jsem přešla v roce 2007. Trenérka, která nás trénovala v Podbořanech, šla totiž na mateřskou dovolenou a mažoretky převzal jiný trenér, který ty mažoretky vlastně nakonec úplně zrušil. Nejbližší mažoretky byly buď v Žatci, a nebo v Chomutově. Jednou jsem ovšem vystupovala na zámeckých slavnostech, kde shodou okolností vystupoval i Stardance. Dala jsem se tam do řeči s jednou trenérkou a zmínila se, že se nám rozpadla skupina, a ona mi navrhla, abych šla tedy k nim. Telefonní číslo jsem si vzala, ale řekla jsem si, že tam nepůjdu, protože i když jsem v Podbořanech mívala sóla, v Chomutově bych byla určitě nejhorší a byla bych náhradnice. Stardance jsem znala ze soutěží jako naprosté profíky. Ale stále mi to vrtalo v hlavě, až jsem se na konci prázdnin rozhodla tam zavolat a zkusit to. Začátky byly hrozně těžké, ale zpětně na ně moc ráda vzpomínám. Všichni mě přijali naprosto skvěle a spoustu mě toho naučili.DH: Už poměrně dlouho tě každoročně vídáme jako sólistku. Spočítáš kolik let už se sólu věnuješ? Dokážeš říct, která sólová choreografie ti nejvíce přirostla k srdci?

ES: Sóla dělám od roku 2004 – tedy 9 let. Své první sólo jsem ale začínala v asociaci NBTA, kam jsme s Podbořanskými mažoretkami jezdily. Užší vztah mám ke každému svému sólu :o). Věnuji jim totiž poměrně dost času a snažím se vymýšlet si je z větší části nebo celé sama. Nejvíce k srdci mi ale přirostlo asi sólo z roku 2008, které bylo tematické a dost jsem si ho užila, dále ještě sóla s rekvizitami, která jsem si vymýšlela na soutěž v Kolíně, a to Malý princ a Děvčátko se sirkami :o)DH: Kromě sóla tě vídáme také samozřejmě ve velkých formacích – baton i pompom, v miniformacích baton i pompom, duo baton,… To zabere spoustu času i nervů, že?

ES: Čas, to je opravdu největší investice do tohoto sportu, ale vyplácí se a nelituji ani jedné minuty navíc, protože jen píle přináší opravdové ovoce. :o) Navíc, když vás určitá činnost naplňuje, nevnímáte to jako překážku, ale jako něco potřebného ke svému životu a naplnění. Nervy, to je zase jiná kapitola a tomuto tématu se v mém případě musím opravdu zasmát. :oD Jsem opravdu velký nervák, ale co se týče tréninků, ty jsou fajn. Na soutěži mám pak raději pompony, protože je to takové odreagování od hůlek, člověk do toho může mnohdy dát mnohem víc energie bez strachu z pádu hůlky apod.obrazek


DH: Stane se ti někdy, že se ti jednotlivé sestavy popletou?

ES: Ještě se mi nestalo, že by se mi sestavy popletly. Pamatuji si i několik let staré sestavy. :oD Hodně lidí si kvůli tomu ze mě dělá legraci. :o) Ale když má člověk opravdu natrénováno, není důvod, aby něco pletl.DH: Existují třeba nějaké rituály, které provádíš před vystoupením?

ES: No,… Cest, jak odbourat trému jsem vyzkoušela opravdu dost, ale žádný mě do úplné pohody ještě nedostal. Asi má takový postoj člověk zakořeněný ve své povaze. Musím se přiznat, že před vystoupením málo komunikuji s lidmi, protože jsem často nepříjemná a to chci minimalizovat. Snažím se zhluboka dýchat a říkat si důvody, proč tady stojím, proč to stále dělám. Musím si uvědomit, že tanec miluji, že mi tanec pomáhá a já se chci všem otevřít a ukázat jim, co to pro mě znamená. Ovšem ne vždy se to povede. :o) Občas, když vím, že někde mezi diváky sedí někdo, koho mám moc ráda, snažím se to tančit pro něj. O to lepší pocit potom mám, když se vystoupení povede, ale naopak mnohem horší pocit, když se nepovede. :o)DH: TŠ Stardance nevyučuje pouze mažoretky, ale hromadu dalších tanečních stylů. Vyzkoušela jsi některý z nich?

ES: Ano, vyzkoušela. Stardance nabízí obrovské možnosti a na základě své předchozí zkušenosti vím, že ne každý má tu šanci vyzkoušet toho tolik. Ve Stardance jsem 7 let a stále jsem udivená tím, co všechno zde člověk může zkusit a moje vděčnost za tuto možnost je snad čím dál větší. Je to skvělý mechanismus výuky tance, což je samozřejmě zásluhou skvělých trenérek. Já osobně jsem vyzkoušela disco-dance, street dance a latino show, ale ne na nějaké vysoké úrovni. Oproti práci s hůlkou jsou mé pohybové schopnosti poněkud slabší. :oD Ale člověk pozná spoustu nových lidí a změní trochu své „taneční myšlení“. Vnímám to tedy tak, že každý pohyb mi může pomoci v mažoretkovém sportu a přitom mě to ještě strašně baví. :o)obrazek


DH: Mistrovství České republiky je za námi. Jsi spokojena se svými, ale i klubovými výsledky? Kterého letošního úspěch si ceníš nejvíce?

ES: S výsledky letošního mistrovství jsem nad míru spokojená, vydařilo se nám toho opravdu hodně. Cením si spousty věcí. :oD V první řadě je to postup na Mistrovství světa s formací baton – 4. místo na MČR a 2. místo s podiovou choreografií je opravdu obrovský úspěch! Také jsme na tom velice dřely, abychom se v hůlkách mohly posunout zase o kousek výš. Jsem ale také ráda za úspěchy sóloformací baton, které jsou lepší než v předešlých letech, dokonce i se svým sólovým umístěním jsem spokojená (ne už tolik s výkonem). Také si velice vážím úspěchu s formací pom-pom, kde jsme vybojovaly 2. místo na MČR, a také všech umístění ze semifinále ve Stochově, kde jsem si takové výsledky ani ve snu nepředstavovala.DH: A čeho bys chtěla v mažoretkovém sportu dosáhnout dále? Co je tvým vysněným cílem?

ES: Tak některé mé sny se mi již splnily. Mám skvělé zázemí a skvělé složení týmu v čele se skvělou trenérkou, která je zároveň mojí dobrou kamarádkou. V loňském roce jsme se staly mistryněmi Evropy ve velké formaci, v předloňském zase mistryněmi Evropy v miniformaci a letos jsme postoupily s hůlkami z Mistrovství ČR. Mým zatím nesplněným cílem je mít v rámci TŠ svou mažoretkovou skupinu, kterou bych mohla sama trénovat. Bohužel, děti se v Chomutově k mažoretkám moc nehrnou a já mám rok od roku méně času, takže tento můj sen asi zůstane nesplněný. :o) Určitá kompenzace ale přichází v možnosti spolupráce s naší trenérkou Monikou Křížkovou, kde se vždy sejdeme a společně vymýšlíme choreografie. Můj podíl je samozřejmě minimální, ale i tak mě to naplňuje. :o) V budoucnu bych určitě chtěla vyzkoušet pozici porotce. :o)DH: Jak se budeš připravovat na nadcházející mistrovství světa?

ES: Tak to zatím vůbec netuším. Popravdě jsem ráda, že skončilo MČR a budu mít chvíli klidu, abych se mohla dát do pořádku po stránce zdravotní i nervové. :oD Tento rok byl opravdu velice náročný, alespoň já to tak vnímám. Tréninky se budou soustřeďovat hlavně na skupinové choreografie, což se musí teprve zorganizovat. :o)obrazek


DH: Je zřejmé, že mažoretkám a tanci vůbec věnuješ spoustu času. Jak se na tuto tvou činnost dívá tvé okolí?

ES: No, těch pohledů na mé mažoretkování je celá škála. :oD Někdo to nechápe, někdo to odsuzuje a někdo mě neskutečně podporuje. Když jsem se rozhodla dojíždět tancovat do 40 km vzdáleného Chomutova, kde kdo si klepal na hlavu, že jsem blázen, ale že mi to stejně dlouho nevydrží. Dnes je tomu 7 let, a mažoretkám se věnuji už 12 let a pořád mě to baví a naplňuje. Jsem jako malé dítě a stále jsem nadšená pro to, co dělám a co dělá celá taneční škola a nestydím se za to. :o) Největší podporu vnímám asi ve své mamce, která je do toho zapálená asi stejně jako já. Když jsem ještě nemohla řídit auto, vozila mě několikrát týdně na tréninky. Potom je to samozřejmě řada mých přátel. :o) Z těch záporných uvedu jeden úsměvný příklad, což byl můj profesor angličtiny, který když se dozvěděl, že jsem mažoretka, mi na každé hodině opakoval: „Evo, víš co je to mažoretka? Nejnižší druh biologické formy, pak už jsou jen mechy a lišejníky.“ :oD I takové názory na mažoretky existují, ale dnes se tomu jen směji. :o) Když nad tím tak přemýšlím, vlastně si plno lidí myslí, že jsem naprostý blázen. :o)DH: A co děláš ve zbylém čase, kdy netancuješ?

ES: Toho času mi popravdě moc nezbývá. Hodně ho také zabere cestování na trénink. Většinou jen tak odpočívám a nedělám zkrátka vůbec nic. Ráda zajdu za přáteli na kafe. Mimo jiné se také samozřejmě věnuji studiu na vysoké škole, jejíž „první stupeň“ se mi letos podařilo zdárně ukončit a doufám, že ještě budu moci pokračovat dále.DH: Dokázala bys říci, co ti mažoretky daly a co ti naopak vzaly?

ES: Mažoretky mi vzaly spoustu času, čehož ale nelituji ani trochu. Vzaly mi také dost přátel, kteří nedokázali unést, že místo toho, abych šla s nimi ven, jedu raději na trénink. Toho možná trochu lituji, ale věřím, že všechno se děje z nějakého důvodu, proto byl jistě ten správný čas, aby se naše cesty rozdělily za těchto okolností. :o) Mnohem víc mi toho mažoretky ale naopak daly. Daly mi spoustu nových přátel, které jsem měla možnost potkat jak v samotné taneční škole, tak mimo ni. Poznala jsem spoustu kamarádek z jiných týmů a mám tak známé po celé republice – od Blatné přes Kutnou Horu, Brno, Jeseník až do Karviné (a spoustu dalších) – a všichni pro mě moc znamenají. Také jsem měla možnost vyučovat na tanečním táboře v Podmitrově, kde jsem poznala další úžasné lidi z mažoretkového sportu – a toto setkání považuji snad za osudové a nesmírně si ho vážím! Ti lidé jsou právě to skvělé, to, čeho si nejvíce vážím, mají mnohonásobně větší cenu než tituly. :o) V neposlední řadě mi mažoretky také pomohly zvítězit sama nad sebou. Vždy jsem byla spíše tichá myška, ale na parketě jsem někdo úplně jiný než v osobním životě. Přestože mi lékaři kvůli problémům se zády ve třinácti letech řekli, že musím s tancováním přestat, jinak skončím na vozíku, dokázala jsem zatnout zuby a sama se posunout na hranici, na kterou jsem nikdy ani nepomýšlela. I když je v ČR tisíce lepších tanečnic, než jsem já, vyhrála jsem první místo sama v sobě. Naučila jsem se rozpoznávat ty správné hodnoty, neupustit od svých cílů a přes překážky vydržet u toho, co mě naplňuje bez ohledu na okolnosti, které tomu nepřály. Naučila jsem se vážit si úspěchu, protože jsem zažila jak spoustu posledních míst v kvalifikačních kolech, tak tituly na Mistrovství Evropy. A tyto zkušenosti mají
nevyčíslitelnou hodnotu. :o) Tímto bych chtěla poděkovat všem lidem, kteří mě podporují a mají mě rádi – myslím, že to dorazí k těm správným „rukám“. :o)DH: Na závěr se zeptám, jak by sis představovala nejlepší prázdniny po veškeré té dřině?

ES: Tak samozřejmě spoustu spoustu sluníčka k načerpání nové energie, a až trochu přejde únava, tak se vrhnout na učení nových prvků. :o)DH: Děkuji za rozhovor.

ES: Já také moc děkuji za rozhovor a přeji všem krásné prázdniny!obrazek


Úspěchy Evy Steppanové

2013

I. vicemistr ČR formací pom-pom

2012

Mistr Evropy formací pom-pom

1. místo O cenu Andria sólo s rekvizitami

2011

Mistr Evropy malá formace pom-pom

2. místo O cenu Andria sólo s rekvizitamiEva Steppanová na soutěži O cenu Andria
Komentáře:

- marťa kutná hora / 26. 6. 2013 - 13:06
to je tak krásné až se mi hrnuly slzy do očí evko jsi úžasná tanečnice ;) dotáhneš to ještě hodně vysoko :)
- Katka D. / 24. 3. 2014 - 19:03
Člověk, kterého si neskutečně vážím. Ne jen proto, jak krásně tancuje, ale hlavně proto, jak krásná je uvnitř. Srdce na pravém místě. :* Ten článek mi vždycky dodá chuť jít dál a makat. :)

Vložení nového komentáře:


Jméno:
E-mail (nepovinné):
WWW (nepovinné):
Nadpis (nepovinné):
Text:

Jméno nesmí obsahovat otazníky. V textu komentáře se nesmí vyskytovat link s "http" / pokud potřebujete napsat odkaz, napište ho jen ve tvaru www.nazev.cz. Děkujeme.

Prázdné pole:
Náhodná fotografie

Asanka Kysucké Nové Mesto (SK)

(vložena 19. 11. 2007)
Zobrazeno 2854x, Hodnocení 4.91 [5578x],
komentováno 21x
Pro více podrobností klikni na upomínkový lístek
vlož svůj inzerát
Sháníme kostýmy pro seniorky
Inzerce

Sháníme kostýmy pro seniorky - a to klasický typ mažoretkového kostýmu (je jedno jestli šaty, či kabátek se sukní - jde hlavně o klasický klidně trochu retro vzhled). Min. 12 ks. Děkuji za nabídky.
Kontakt: Veronika Tlapáková, pmstars@email.cz, 777349063

skrýt tento inzerát
Kostýmy pro minimažoretky
Inzerce

Prodáme 6 kusů kostýmu pro minimažoretky. Body + sukně + návleky na ruce a nohy + lodička. Cena : 1.500 ,-
Kontakt: Pavla Sittová, sittova.pavla@email.cz, 732285082

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým pro Děti
Inzerce

nabízíme k prodeji kostýmy pro věkovou kategorii děti. 9+1 pro hlavní mažoretku. Kostým + lodička. cena 3,000,-
Kontakt: Pavla Sittová, sittova.pavla@email.cz, 732285082

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým duo mažoretky
Inzerce

prodáme kostýmy na DUO - šité na holky ve věku 12/13 let krasně zdobené, tělová látka zdobena kamínky Swarovski. Kostým( všité kalhotky) + rukavičky + gumičky do vlasů cena 1.400 - při rychlém jednání možná sleva
Kontakt: Pavla Sittová, sittova.pavla@email.cz, 732285082

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro děti
Inzerce

Prodám 9x kostým pro mažoretky. Jedná se o černé body s dlouhým rukávem+ sukně s kamínkama (má i kalhotky) + Lodička+ žlutá gumička. 2 sukně jsou šité později, tak jsou malinko odlišné, ale není to velký rozdíl. Cena 600kč za kus, při rychlém jednání sleva. Více info do zpráv.
Kontakt: Adéla Matoušová, Matousovaadela@gmail.com, 774924041

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy DUO
Inzerce

Nabízím k prodeji kostýmy na duo - krásne , zdobené kamínky... šaty ( body) + rukavicky + gumicky. Velikost junior , šité na holky ve věku 12/13 let.
Kontakt: Pavla Sittová, sittova.pavla, 732285082

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro kadetky
Inzerce

Prodáme kostýmy pro kadetky. Celkem 17 ks šatů, 17 ks lodiček, 16 ks rukávků. Cena 11 000,- + poštovné. Více info do e-mailu: L.hanzalikova@seznam.cz.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, L.hanzalikova@seznam.cz, Tel.737424971

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej kostýmu
Inzerce

Sada kostýmu pro kadetky - více velikosti , šité na míru . Krásně zdobené kamínky , u některých mírné opotřebení zlaté ale jinak v perfetnim stavu . Povodni cena za jeden kostým 2.000,- teď 420 kus , celá sada za 6.000 Kostýmu je 13+1 - pro kapitanku
Kontakt: Pavla Sittová , sittova.pavla@email.cz, 732285082

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Saka pro kadetky
Inzerce

Prodám červenobílé saka, sukně a čepičky. K dispozici 11ks (kapitanka opačné barvy). Cena za jedny šaty 300 Kč. Při rychlém jednání možná sleva.
Kontakt: Lucie Demčáková, lucie.demcakova69@gmail.com, 728068053

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty pro seniorky
Inzerce

Prodám ručně malované šaty pro seniorky. K dispozici 17 ks (kapitánka opačné barvy). Cena za jedny šaty 700 Kč.
Kontakt: Lucie Demčáková, lucie.demcakova69@gmail.com, 728068053

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty pro děti
Inzerce

Prodám šaty pro kategorii děti. Cena za celý komplet 3000 Kč (šaty+lodičky+náramky). V případě zájmu prosím o kontakt a spočítám přesný počet kusů.
Kontakt: Lucie Demčáková, lucie.demcakova69@gmail.com, 728068053

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty pro st. kadetky
Inzerce

Prodám šaty pro kadetky/ml. juniorky. K dispozici 13ks. Cena za komplet 8000 Kč (šaty+mašle do vlasů).
Kontakt: Lucie Demčáková, lucie.demcakova69@gmail.com, 728068053

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Tílka
Inzerce

Prodám tílka k dispozici 19ks. Cena 100 kč za kus. Velikost 10-13 let.
Kontakt: Lucie Demčáková, lucie.demcakova69@gmail.com, 728068053

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty pro děti
Inzerce

Prodám šaty pro děti. Cena za komplet 3000 Kč (šaty+lodičky+náramky).
Kontakt: Lucie Demčáková, lucie.demcakova69@gmail.com, 728068053

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasický kostým kadet
Inzerce

Klasický kostým pre kadetky. Súčasťou je sako na zapínanie na zips vzadu na chrbáte, biela kruhová sukňa na gumičku, čiapka. Pevný materiál. Počet kusov: 13 (12 ružovo-bielych + 1bielo-zlatý pre kapitánku). Cena sady: 200 €/ 5100 Kč.
Kontakt: , mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasický kostým kadet
Inzerce

Klasický kostým pre kadetky. Súčasťou je sako na zapínanie na zips vzadu na chrbáte, biela kruhová sukňa na gumičku, čiapka. Pevný materiál. Počet kusov: 13 (12 ružovo-bielych + 1bielo-zlatý pre kapitánku). Cena sady: 200 €/ 5100 Kč.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým pre skupinu poms/mix/dance
Inzerce

Kostýmy pre skupinu poms/mix/dance pre vekovú kategóriu junior/senior. Súčasťou je body na zapínanie v rozkroku, nohavice, opasok a ozdoba do vlasov. Materiál plavkovina a flitrovina. Počet kusov: 12x čierny, 4x sivý. Cena sady: 250 €/ 6400 Kč.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým miniformácia deti baton
Inzerce

Kostým pre miniformáciu detí, prípadne menšie kadetky. Praktické zapínanie na krku a medzi nohami. Počet: 7 ks. Cena sady: 110 €/ 2800 Kč
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pre kadetky na pom/mix/show
Inzerce

Kostýmy pre kadetky na pom-pom/mix. Zelené body so zapínaním vzadu na krku, legíny s prišitou sukňou. Materiál: ružová a zelená plavkovina, zelená a čierna flitrová látka. Možno prikúpiť aj čelenky s očami a motýlika na gumičku. Počet kusov: 14. Cena sady: 210 €/ 5400 Kč.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy na mix/pom/show senior
Inzerce

Kostýmy na mix/pom/show, vhodné pre seniorky, prípadne juniorky. Červené nohavice a americké body z plavkoviny, hologramovej látky a tylu. Zadný diel sivý. Zapínanie v rozkroku. Počet kusov: 16 + 1 ks body Socha slobody s červenou tylovou sukničkou (bez legín). Cena sady: 210 €/ 5400 Kč. Možnosť odkúpiť samostatne len body.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy miniformácia junior baton
Inzerce

Kostýmy na miniformáciu pre juniorky. Plavkovinové šaty so všitými nohavičkami, zapínanie vzadu na krku. Súčasťou je ozdoba do vlasov. Počet kusov: 7 Cena sady:105 €/ 2700 Kč
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám kostým na sólo děti/kadet
Inzerce

Prodám kostým na sólo děti/kadet. Velikost 140 cm. Ke kostýmu jsou rukavičky a náušnice. Cena 400,-Kč + poštovné.
Kontakt: Natálie Pasáčková, natypas@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám kostým sólo junior st. - senior
Inzerce

Prodám kostým sólo, junior st. - senior
Kontakt: Vlaďka Zhřívalová, vladka264@seznam.cz, 724417215

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám kostým sólo
Inzerce

Sólo 140 cm - kostým+lodička 500 Kč + poštovné
Kontakt: Cigrová, 1krokodylek@seznam.cz, 607151272

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám kostýmy pro děti
Inzerce

pro děti: 8 ks kostýmů - kostým + lodička (1x100 cm, 1x110 cm, 1x112 cm,1x115 cm, 2x116 cm, 1x120 cm, 1x123 cm. 500 Kč za kus + poštovné.
Kontakt: Cigrová, 1krokodylek@seznam.cz, 607151272

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej kostýmů pro kadetky
Inzerce

Prodáme kostýmy pro kadetky. Celkem 17 ks šatů, 17 ks lodiček, 16 ks rukávků. Cena 12 000,- + poštovné. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej šatů na klasiku nebo na twirling
Inzerce

Prodáme šaty na twirling nebo na klasiku. Velikostně 13 let. Jsou ve velmi dobrém stavu. Šité od firmy MATSPORT. Cena 500,- + poštovné. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej šatů junior/senior
Inzerce

Prodáme šaty - junior/senior. Velikostně 11 - 19 let. Celkem 12 ks. Šaty jsou šité od firmy MATSPORT. Jsou ve velmi dobrém stavu. Použité jednu sezónu. Cena 10 000,- Kč/ za sadu + poštovné. Lze koupit i jednotlivě. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodáme komplet - šaty, kabátek, klobouček
Inzerce

Prodáme tento komplet - šaty, kabátek, klobouček - junior/senior. Velikostně 13 - 18 let. Celkem 13 ks. Tento komplet byl šit v prestižním módním ateliéru v Českých Budějovicích. Návrhářka p. Sabáčková. Jsou ve velmi dobrém stavu. Cena 26 000,- Kč/ za sadu + poštovné. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým solo kadet/deti
Inzerce

Šaty na sólo velikost děti/kadetka na téma POPELKA .Modré šatičky jsou z plavkoviny dělané jako bodýčko se sukýnkou. Tylová sukýnka se dá sundavat, stříbrný pásek také sundatelný. Celý kostým je zdobený motýlky a kamínky. Cena 900 Kč,- . Jednou použitý poté uskladněný.
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
prodám kostým na duo, případně solo
Inzerce

prodáme kostým na duo případně po jednom kuse na solo. používaný jednu sezónu, velikost junior (modrý i kadetka, holčina je malinká). přesnější míry případně dodám.
Kontakt: Štěpánková Kamila, stepankova40@seznam.cz, 728 020 776

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým sólo- junior, senior ml.
Inzerce

Prodám kostým - sólo baton. JUNIOR, ML. SENIOR. Všité kratší nohavičky. + ozdoba do vlasů. Cena dohodou.
Kontakt: Karolína Vlachová, vlachova.kaja@seznam.cz, 731678917

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy kadet pom/mix/disco
Inzerce

Kostýmy pre kadetky. Zelené body so zapínaním vzadu na krku, legíny s prišitou sukňou. Materiál: ružová a zelená plavkovina, zelená a čierna flitrová látka. Možno prikúpiť aj čelenky s očami a motýlika na gumičku. Viď foto. Počet kusov: 14. Cena 17 €/450 Kč/ks. Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pre deti/minikadetky/prípravku
Inzerce

Kostým pre vekovú kategóriu deti, prípravku. Plavkovinové body zošité so sukničkou (zapínanie vzadu na krku), čiapka, náramky. Bohato zdobené flitrovými ozdobami. Počet kusov: cca 15. Cena: 17 €/450 Kč/ks.Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasické kostýmy
Inzerce

Klasické saká na gombíky pre menšie mažoretky + čiapky zdobené flitrovou retiazkou. Bez sukní. Počet kusov: 13+1 v opačnom farebnom prevedení. Cena 5€/135Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy deti/minikadetky
Inzerce

Kostýmy pre malé dievčatká: kraťasové body so zapínaním na krku + kvetinková suknička na gumičku. Materiál: plavkovina, flitrová látka, tyl. Počet kusov: 15 + 1 kostým pre kapitánku s krhličkou. Cena: 15€/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Body pre juniorky
Inzerce

Body zo žltej a čierno-bielej plavkoviny, zdobené flitrovými retiazkami. Zapínanie na krku a v rozkroku. Vrátane ozdoby do vlasov. Počet kusov: 12 + 2 ks overal lev a zebra. Možno odkúpiť bez overalov, len 12 kusov body. Cena: 10€/265 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro seniorky
Inzerce

Kostýmy na mix/pom/show, vhodné pre seniorky, prípadne juniorky. Červené nohavice a americké body z plavkoviny, hologramovej látky a tylu. Zadný diel sivý. Zapínanie v rozkroku. Počet kusov: 16 + 1 ks body pre kapitánku s červenou tylovou sukničkou (bez šedých legín). Cena: 17 €/450 Kč/ks. Možno odkúpiť samostatne len body.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
7 ks kostymy junior
Inzerce

Kostýmy na miniformáciu pre juniorky. Šaty so všitými nohavičkami, zapínanie vzadu na krku, materiál plavkovina. Súčasťou je ozdoba do vlasov. Počet kusov: 7 Cena: 15 €/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej šatů junior/senior
Inzerce

Dobrý den, rády bychom prodaly naše šaty velikostně junior/senior. K dispozici máme 19 ks šatů + 19 ks červených lodiček. Šaty jsou různých velikostí. Šaty jsou šité jako bodýčko, latexová sukně s tylem, odepínací ozdoba na prsou. Pár šatů má trošku ošoupané flitry sem tam. Cena za sadu 3800,- Kčv případě zájmu pište do zpráv nebo na tel. 702 839 011.
Kontakt: Vlčková, queens.steti@seznam.cz, 702 839 011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy juniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro juniorky. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy seniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro velkou formaci seniorek, 19 ks. Body + sukně+ lodička. Sukně uplně nová. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
koupím kostýmy pro 20mazoretek
Inzerce

Sháním 20kostýmu pro mazoretky.Holčičky jsou ve věku od 7let do 11let.Starší úplně postačí .Chceme kostýmy použít na vystoupení pro obec.Bližší info do emailu csorgeiova@seznam.cz Děkuji
Kontakt: Renata, csorgeiova@seznam.cz, 604357752

skrýt tento inzerát
Prodám sukně
Inzerce

Prodám skládané černé sukně na mažoretky kat.jun/sen.Celkem 13kusu.Cena za 1ks150kc.Sukně jsou celé černé skládané a po obou stránkách rozparky.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

skrýt tento inzerát
Prodám vějíře
Inzerce

Prodám dva krásné tyrkys vějíře.Cena dohodou.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám zelené topy a náušnice
Inzerce

Prodám zelené topy+náušnice na mažoretky kat.jun/sen.Celkem 14topu+náušnice.Cena za 1ks top+náušnice 150Kc.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám korzet
Inzerce

Prodám černý korzet velikosti XL.Vhodný na cokoliv.Cena dohodou.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty na sólo
Inzerce

Šaty jsou ve velmi dobrém stavu,protože jsou pul roku staré.Byla jsem v nich třikrát na soutěži,ale kvůli skončení v kroužku je tady prodávám.Původní cena šatů je 13 000; Kč, teď jsou za cenu 9 500;Kč,protože jsou jako nepoužité.Cena je zatím orientační,domluvíme se podle dohody.Šaty jsou ručně šité!!Můj e-mail je simonkamachackova@seznam.cz Cena zahrnuje : dres,2krat rukavičky,1krat kytka do vlasů. Více informací Vám poskytnu v e-mailu :)
Kontakt: Simona Macháčková, simonkamachackova@seznam.cz , 736240100

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Poslední fotogalerie
Poslední komentáře k fotkám
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Michaela Tess / 13. 11. 2016 - 11:11
Naprosto úžasný kostým! :)
- žanda / 11. 6. 2015 - 13:06
neeeee, souhlas s janou (koment nad), to snad nééééé
- hanka / 13. 5. 2015 - 12:05
bára???? nějaká divná bára...:-D