Další novinkyPřehled akcí pro mažoretky


Poslední komentáře k článkům
- Viki / 9. 4. 2018 - 19:04
už několik let je to tam furt stejné a stejně tam všichni stále jezdí a neustále se diví
- Eva / 9. 4. 2018 - 10:04
Přesně tak, přesto že se na tuto soutěž v loňském roce snesla velká vlna kritiky a očekávala se v letošním změna, dočkali jsme se bohužel velmi podobného scénáře,samozřejmě na pár vyjímek
- Katka / 8. 4. 2018 - 19:04
Nezaskočila ani nepřekvapila, jako obvykle, SAMI SOBĚ. ????
- Rodič / 8. 4. 2018 - 18:04
Dobrý den, kdyby některé svazy a asociace neupřednostňovaly ,,své? týmy (dlouholeté členy, zakládající týmy atd..) před očividně lepšími týmy, tak nemuselo být tolik asociací! Ale proč jezdit na asociaci, na které, když vidíme startovku, tak již víme, kdo bude první, druhý i třetí nehledě na výkonnost. Toť můj názor.
- Moni / 15. 11. 2017 - 12:11
Holky máte naprostou pravdu, nechápu proč je tolik asociací, stačilo když byla IMA a NBTA, teď je v tom chaos. Měla by být jedna asociace, přijde mi to na hlavu, každý zakládá asociace, každý je Mistr Evropy. Některé skupiny už jezdí jen na pohárovky, po pravdě já bych ani nevěděla, kam svoji skupinu zařadit, do jaké soutěže. Ještě se z klasické mažoretky, stává spíše taneční, když vidím videa z různých asociací, tak všude je gymnastika a tanec, kde je sakra klasická mažoretka?? Nechápu. Držte se, ale měl by to někdo utnout. Tohle v jiných sportech není.
Hůlkalendář
31. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups

další informace ->
1. 6. 2019 - 1. 6. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups

další informace ->
2. 6. 2019 - 2. 6. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups, O pohár

další informace ->
8. 6. 2019 - 8. 6. 2019
O bodlinku jihlavského ježka 2019

Nepostupová soutěž pro velké formace baton v Jihlavě

další informace ->
15. 6. 2019 - 15. 6. 2019
Juniorská hůlka 2019

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace baton v Chotěboři

další informace ->
12. 10. 2019 - 12. 10. 2019
Hodonín patří mažoretkám

Nepostupová přehlídka mažoretek s volbou Miss mažoretky v Hodoníně

další informace ->
Trenérky Elité "Vytváříme pro děti prostor, ve kterém se cítí dobře a rády jsou jeho součástí."
Publikováno 19. 2. 2013 - 08:02 / Autor Bubllegumme
Rubrika: Rozhovory

obrazek Mažoretky Elité vznikly teprve v roce 2007, ale za tu dobu již stihly získat spoustu cenných titulů. Po příčkách výsledkových listin šplhají bleskovou rychlostí výš a výš a dokazují, že již brzy by se jim mohlo podařit zamíchat pořadím na příčkách nejvyšších. Pojďte nahlédnout s trenérkami Elité – Hanou Švidrnochovou a Zuzanou Kováříkovou do zákulisí jejich souboru!
Dvě hůlky: Začít musíme tradiční otázkou: Kdo a kdy Vám dal poprvé hůlku do ruky?

Zuzana Kováříková: Poprvé jsem viděla mažoretky asi před 12 nebo 13 lety na jedné velké kulturní akci v Ostravě a od té doby jsme s mamkou hledaly vhodný blízký klub, který bych mohla navštěvovat. Ještě před tím, než jsme ho našly, mi moje tehdejší spolužačka seznámila se svou sestřenkou, která již mažoretkou byla a zde se mi do ruky dostala prvně hůlka. Poté jsem ji již nepustila z ruky a neminulo mě točení smetákem, železnou těžkou tyčí, ale i například šachovým plátnem. Pro dnešní začínající mažoretky se toto může zdát úsměvné, pro mě to tehdy ale byla opravdu možnost, nějakou pomůcku k mažoretkám mít :-).

Hana Švidrnochová: Já se k mažoretkování dostala téměř náhodou. Někdy v sedmé třídě, kdy jsem navštěvovala taneční kroužek v ZUŠ, jsem zjistila, že součástí tohoto kroužku jsou i mažoretky. No a protože hodiny na sebe navazovaly, rozhodla jsem se tento sport vyzkoušet. Ovšem v této době to jako sport rozhodně bráno nebylo :-). Pod pojmem mažoretky se většinou rozumělo „to hezké křoví“ dechových orchestrů.DH: Mohla bych vás poprosit, abyste se nám obě trochu blíže představily (tedy hlavně vaše zkušenosti s mažoretkovým sportem)?

ZK: Jmenuji se Zuzana Kováříková a v mažoretkách se aktivně i jako trenérka pohybuji více než 10 let. Začátky byly těžké, ale ihned jsem věděla, že tohle je správná činnost pro mě po předchozích kroužcích tanečků a různých dalších sportovních aktivitách. Také jsem ve svých začátcích začala působit jako pomocnice při tréninku kadetek, kde jsem měla možnost se učit od skvělé trenérky ? Hanky Švidrnochové. Jak šel čas, začaly se dostavovat týmové úspěchy, kdy jsem byla přemluvena také na dráhu sólistky. Dostala jsem se také k trénování přípravek, pomoci v kadetkách a poté samostatnému vedení a trénování soutěžních celků kadetek a seniorek. Nyní působím jako trenérka kadetek ELITÉ Babies v oddílu ELITÉ Ostrava-Poruba.

HŠ: Mé jméno je Hana Švidrnochová. Mažoretkovému sportu se věnuji více než 15 let. Zpočátku jako aktivní mažoretka, ale už je to opravdu dlouho – osm nebo devět let – co jsem stála na pódiu. Od svých šestnácti trénuji. Zpočátku to byly kadetky, kterým jsem se věnovala. V této době, tuším rok 2004, se také dostavily první úspěchy v podobě medailí z „Evropy“ :-), tady jsem také poznala skvělou pomocnici a dobrou kamarádku Zuzku Kováříkovou. Trénování mě opravdu bavilo, ale chtěla jsem víc. Chtěla jsem vlastní mažoretkový klub. Toto přání jsem si splnila v roce 2007, kdy vzniklo ELITÉ. Zpočátku to nebylo vůbec jednoduché. Z vrcholových soutěží jsem spadla na tu nejnižší úroveň začátečníků. Začínat s pěti mažoretkami bez téměř žádného zázemí na sebevědomí rozhodně nepřidá. Ovšem po těžkých začátcích se začínaly objevovat první náznaky úspěchů a po příchodu Zuzky do ELITÉ v roce 2010 byl náš současný tým kompletní.obrazek


DH: Obzvlášť v minulé sezóně se vám podařilo z Elité vybudovat kvalitní značku a zařadily jste se mezi nejlepší týmy České republiky. Čemu přisuzujte takový skvělý úspěch?

ZK: Připisuji tenhle úspěch hlavně dřině, častým tréninkům i soustředěním a hlavně skvělému kolektivu, který se v ELITÉ vytvořil. Ono bez přátelství a kolektivního ducha se nedá úspěchu dokázat a taky vás tolik netěší jako když se můžete radovat společně. Naopak důležité je umět také nést prohry, které se stávají pohonným motorem pro další práci. Jsem pyšná na to, že mohu být součástí ELITÉ, kdy z malého začínajícího kroužku čítající pouze pár děvčat, se za velmi krátkou dobu vyklubal skvělý tým, který je na soutěžích a různých kláních vidět a nelze ho přehlížet. Zvlášť když jeho počátky fungování byly velmi často okolím kritizovány a podceňovány. Dnešní působení oddílu však kritiky vyvádí z omylu.

HŠ: Jak již Zuzka naznačila opravdu za tím stojí množství tréninků a soustředění, které pro děvčata pořádáme. Holky spolu tráví velké množství svého volného času, proto se snažíme vytvářet co nejpřátelštější atmosféru. Odměnou za trénování může být například společná návštěva kina či výlet do ZOO. Vytváříme pro děti prostor, ve kterém se cítí dobře a rády jsou jeho součástí. To neplatí jen pro naše mažoretky, ale také pro trenérky :-).DH:Jak probíhá obvyklý trénink mažoretek Elité?

ZK: Tréninky jsou velice různorodé a specifické. Některé úkony jako rozcvička, nutný rozpochod, nácvik improvizace, kdy jde o skladbu na jakoukoliv hudbu např. i pro doprovod dechového orchestru, zůstávají stejné. Poté se již trénují soutěžní skladby a jejich části. Jak říkám, je to specifické, na jednom tréninku se mohou nacvičovat přehozy, výhozy, prvky, na dalším pak tvary, držení řad, diagonál apod. Nesmíme opomenout na velmi důležitou pohybovou průpravu a držení těla, kdy děvčata mívají samostatný trénink v této oblasti a vede je kvalifikovaný odborník. Na tyto poznatky a tréninky pak navazují samostatné tréninky s hůlkou. Rozlišujeme pak tréninky pohybové průpravy, velkých i malých formací.

HŠ: Trénink je během týdne třífázový. Jeden je zaměřen na pohybovou průpravu, jenž zajišťuje kvalifikovaná gymnastka. Další se zabývá prací s hůlkou, zde se trénují především soutěžní sestavy. Třetí trénink je zaměřen na nácvik sólo a miniformací. K těmto daným tréninkům se přidávají soustředění a vystoupení a v době před soutěžemi, se navíc trénuje na stadionu defilé.DH: Jak máte v Elité rozdělenou práci?

ZK:: Hanička je vedoucí celého celku a trenérka seniorek. Její práce je mnohdy neocenitelná, ale bez ní by vůbec celek ELITÉ nefungoval. Svou práci vám nejlépe popíše sama. My ostatní trenérky se jí snažíme v rámci svých dovedností pomáhat, ale největší díl organizační, vedoucí i finanční má na svých bedrech a zvládá to skvěle. Za tohle jsme ji všechny trenérky, členové i rodiče vděční, že nám vytváří tak příjemné prostředí fungování. Já jako trenérka kadetek pak mám na starosti celý jejich chod co se týče od organizace děvčat, stavění choreografie až po samotné vedení pravidelných tréninků.

HŠ: V ELITÉ působí celkem 6 trenérek. Přípravný ročník má na starosti Iva Gřešková. V letošní sezóně je vytvořena nová kategorie minikadetky ve věku do 7 let, tu u nás trénuje Denisa Gelnarová. Kadetky zajišťuje Zuzka Kováříková, juniorky Helena Švidrnochová a Lada Močidlanová no a seniorky já. Organizaci a celkový chod klubu mám také na starosti, ale musím říct, že mi všechny trenérky opravdu moc pomáhají a ani bez jedné bych to nezvládla. Také velmi pomáhají rodiče a v neposlední řadě také samy mažoretky. Vzájemně si asistují. Ty starší vypomáhají u těch malých.DH: Kdo další vám pomáhá?

ZK: Máme pro každé družstvo skvělou trenérku, starší děvčata pak vypomáhají s nácvikem sóloformací těch mladších a velmi důležitou nezastupitelnou roli má naše trenérka pohybové průpravy, která děvčata učí dovednostem jiných tanečních sportů. Nesmíme opomenout pomoc rodičů a ostatních podporovatelů našich mažoretek. Také bez případných sponzorů by chod oddílu ELITÉ byl komplikovaný a mnohdy nepředstavitelný.

HŠ: K Zuzčině odpovědi není co dodat :-).obrazek


DH: Je lepší trénovat nebo aktivně závodit?

ZK: Tohle je pro mne velice obtížná otázka. Již více než rok se nevěnuji aktivnímu životu mažoretky, s kterým jsem před mnoha lety začínala. Bylo pro mne těžké si zvyknout, ale již byl čas uvolnit své místo a dát tím příležitost mladším a hlavně nadějnějším mažoretkám. Ačkoliv jsem při mažoretkování měla možnosti i trénovat, až nyní jsem trenérkou na „plný úvazek“. Tato pozice mi zcela vyhovuje a snažím se vychovávat další mladé mažoretkové naděje. S hůlkou však „kamarádím“ pořád, jen mé kreace už slouží pouze pro domácí prostředí.

HŠ: Pro mne je to jasná odpověď. Víc mě baví trénování. I proto jsem s aktivním mažoretkováním skončila relativně brzy. Trénování a organizování chodu klubu mě maximálně naplňuje. Ráda vymýšlím choreografie, kostýmy a zajišťuji to vše „okolo“.DH: Jak velká je v současnosti rodina Elité? Kolik děvčat navštěvuje vaše tréninky a kolik skupin teď trénujete?

ZK: Tak tuhle otázku raději přenechám Hance jako naší vedoucí. Musím jen podotknout, že rok od roku se rodina ELITÉ zvětšuje, za což jsme ohromně rády a s úsměvem vítáme nové mažoretky mezi námi. Za sebe konkrétně můžu říct, že trénuji velké i malé formace soutěžního družstva kadetek, které pro letošní sezónu čítá 24 děvčat.

HŠ: ELITÉ momentálně čítá okolo stodvaceti mažoretek rozdělených dle věku do pěti kategorií. Tento počet má vzestupnou tendenci a pro příští školní rok plánujeme rozšíření a vytvoření mažoretkových školiček pro děvčátka od čtyř let.DH: Kde se vlastně vzal název Elité?

ZK: Tak tohle taky nechám na Hance jako zakladatelce klubu, ale pro nezasvěcené to je jasné ? ELITÉ, no prostě Elita :-).

HŠ: Zuzka na to kápla. ELITÉ jako ELITA, jenom jsme to trochu upravili :-).obrazek


DH:Co je pro vás největším úspěchem v práci s děvčaty?

ZK: Největším úspěchem je pro mne to, že děvčata mažoretky a vše kolem toho baví. Dívat se na ně při trénincích, vystoupeních a soutěžích, kdy se jim objevuje úsměv na tváři a není to ten hraný výraz, to je pro mě odměnou, že má práce má pořád smysl. Holky a jejich zájem je má největší motivace. Jsem také ráda, že pro děvčata nepůsobím pouze v roli přísného trenéra, ale často se bavíme i o jiných záležitostech, jezdíme spolu na tábory a soustředění, kde trávíme společně čas i jinými aktivitami než jsou mažoretky. Mnohdy se v našich hrách vytrácí pozice dospělého i trenéra a můžete vidět hlouček dovádějících dětí.

HŠ: Pro mne bylo největším cílem při zakládání klubu vytvořit místo, kam se budou děvčata ráda vracet. I když už mažoretkový svět opustí, budou rády vzpomínat a při náhodných setkáních po letech se k nám budou hlásit a podporovat nás. Jsem ráda, když vidím, že je mažoretky dělají šťastnými. Medaile ze soutěží, úspěchy? Ano, jsou dobrou motivací, ale pro mne jsou pouhým prostředkem pro to, co je opravdu důležité, tedy pocit štěstí, spokojenosti, radosti ze společně prožitých chvil a také smysluplnosti této práce. Přestože naše existence nepřesáhla několik málo let, myslím, že se mi tento cíl daří plnit.DH: Jaké jsou vaše cíle pro nastávající sezónu?

ZK: Nejlépe obhájit loňské úspěchy a posunout se zase o krůček dále. Cílem je určitě se obstojně zúčastnit MČR a dostat se co nejdále v soutěžních kláních, ale zároveň si celou soutěžní sezónu i celý rok užít, získat nové zážitky, zkušenosti i kamarádství. Naše tréninky, soustředění, tábory a akce jsou plné nejen hodin s hůlkou, ale také společných zážitků, za které medaile nezískáváme, ale jsou pro nás neocenitelné.

HŠ: Přesně tak. Pokud se podaří taková sezóna jako loni, budeme moc rády. Doufáme i v malý posun vpřed, myslím, že letošní choreografie mají velký potenciál, ale uvidíme, co na to porota. Letošní sestavy jsou již hotové a teď jsme ve fázi čištění, dolaďování detailů. Nebudu již více předbíhat, jen podotknu, že na letošní soutěže se opravdu moc těšíme :-).DH: A když opustíte tělocvičnu, čemu se věnujete nejraději?

ZK: Tak krom školních povinností, které brzo nahradí ty pracovní, ráda trávím čas se svým přítelem, rodinou i kamarády. V létě vytáhnu kolo, kolečkové brusle, zajdu si zaplavat, v zimě zase lyže, brusle apod. Mám ráda i kulturu ? kino a divadlo, či jen lenošit s dobrou knížkou. Ale i přesto většinu času strávím vymýšlením choreografií, střihem hudby, zdobením kostýmů a všemu tomuto dění, což známe všechny trenérky mažoretek. Mažoretky tak pronikly do všech sfér mého života :-).

HŠ: Když se zrovna nezabývám čímkoliv okolo mažoretek, tak jsem buď v práci – učím na 2. stupni ZŠ čj a vv – nebo se svým přítelem. Ráda lyžuji, snowboarduji, hraju badminton, jezdím na kole. Miluji divadlo, chodím na výstavy obrazů nebo je sama maluji. Také se moc ráda bavím, proto se čas od času objevím na známé ulici Stodolní, která je proslulá velkým množstvím klubů a diskoték.DH: Děkuji za rozhovor.Pódiová sestava seniorek Elité
Komentáře:

- Sarah / 22. 2. 2013 - 20:02
KRÁSNÝ ROZHOVOR KRÁSNÝ POPIS SUPER!
- Sabinka / 22. 2. 2013 - 22:02
Chtěla bych se zeptat, kde můžu najít nějaké soutěže na solo a duo? :) Klidně na email : az-si-uvedomis@seznam.cz
- ter / 23. 2. 2013 - 10:02
myslíš od elité? :) tady máš odkazy www.youtube.com/user/mazoretkyelite www.youtube.com/channel/UC13CkyjMgb9yMqNEnnFt4wg?feature=watch
- Sabinka / 23. 2. 2013 - 14:02
Né to nemyslím :) Myslím normální soutěž do které se mohu přihlásit:) Nevěděla jsem kam to mám napsat. Jinak ELITÉ jsou užasný moc jim fandím :)
- mona / 24. 2. 2013 - 10:02
Treba Prostejov
- Aja / 24. 2. 2013 - 14:02
U vás působila i Zuzana Mrázková ne? :) ale ne moc dlouho, nebo se pletu? Prý čeká miminko, tak ať se jí daří.
- T. / 25. 2. 2013 - 20:02
Chvilinku:)
- Aja / 26. 2. 2013 - 16:02
-->T. A jaký měla důvod, že odešla z Dixi? A je také pravda, že je těhotná?
- Klídek / 26. 2. 2013 - 18:02
Neřešte Zuzku, ten rozhovor je o trenérkách z ELITÉ!!! Bože!
- T. / 2. 3. 2013 - 11:03
Jsou to docela soukromé informace, nemyslím si, že by se tady mělo říkat, jestli je Zuzana v jiném stavu nebo ne, ale co se týče toho, jestli u nás působila, tak ano.
- Aja / 2. 3. 2013 - 14:03
To chápu, ale ona odešla z mažoretek právě kvůli tomu?
- KIK / 2. 3. 2013 - 20:03
nezdá se ti, že jsi příliš zvědavá a strkáš nos do věcí, po kterých ti nic není? Běž raději trénovat
- Janča D. / 5. 3. 2013 - 12:03
Moc pěkný rozhovor. Těším se na vaše letošní sestavy a na vaše kostýmy. Jste bezva týmem:)
- K... / 8. 3. 2013 - 19:03
Jááj tady je to Rozhovor né Hádárna!!!-.-
- Klára, mail / 10. 3. 2013 - 11:03
Dobrý den, potřebovala bych pomoc nebo spíše poradit, nemáte někdo písen na nástup? Nejlépe bubínky, nemohu je nikde sehnat, prosím pošlete na email. Omlouvám se za spamování, nevěděla jsem kde se zeptat.
- Elité je super tým / 19. 3. 2013 - 20:03
ELITÉ JE SUPER TÝM!!!! JOO! :)
- jaja / 5. 8. 2013 - 22:08
Vídite a letos to jsou mistryně čr:) Gratulace super!
- Karin Wronová / 7. 10. 2013 - 15:10
Krásný článek :).

Vložení nového komentáře:


Jméno:
E-mail (nepovinné):
WWW (nepovinné):
Nadpis (nepovinné):
Text:

Jméno nesmí obsahovat otazníky. V textu komentáře se nesmí vyskytovat link s "http" / pokud potřebujete napsat odkaz, napište ho jen ve tvaru www.nazev.cz. Děkujeme.

Prázdné pole:
Náhodná fotografie

Opole 2007 (IMA) - ME

(vložena 18. 6. 2008)
Zobrazeno 2527x, Hodnocení 4.79 [5343x],
zatím nekomentováno
Pro více podrobností klikni na upomínkový lístek
vlož svůj inzerát
Kostým na sólo pro kadetku/juniorku
Inzerce

Prodám kostým pro kadetku nebo mladší juniorku. Matriál lycra a elastická "tělovka", zdobeno kameny. Šikmá sukně, body v rozkroku na druky. Délka od výstřihu po druky : 56 cm. Celková délka od výstřihu: 62 cm. Cena 950,-
Kontakt: L, lvalusova@seznam.cz, 777581966

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým na sólo senior
Inzerce

Prodám nový kostým na sólo pro mažoretku seniorku nebo větší juniorku. Na výšku 165-175 cm. Vel. S. Materiál lycra, elastická krajka, sukně tyl. Barva bílá - tyrkysová. Bohatě zdobeno kameny. Holá záda. Rukavičky z bílé elastické krajky, lemované tyrkysovým tylem. V rozkroku na druky. Další foto a informace mailem ( lvalusova@seznam.cz). Cena 1500,- Kč.
Kontakt: Glučová, lvalusova@seznam.cz, 777581966

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODÁM NETRADIČNÍ KOSTÝM NA SÓLO
Inzerce

Prodám moc hezky zpracovaný a velmi netradiční kostým na sólo pro mažoretku, twirlerku, gymnastku nebo na krasobruslení. Možno použít i pro latinu. Je námi navrhovaný a šitý jako originál švadlenou. Jedinečný!! Pouze jeden kus - tzn. nebyl šit pro celou skupinu. Je na výšku postavy cca 160-170 cm (dcera měří 169 cm). Kvalitní do čtyř stran pružná tělová látka a modrá plavkovina, celoflitrová aplikace v modrozelené barvě, dozdoben spoustou kamínků. Ušito jako dres. Sukně zdobená pravými pavími pery dvouřadě. Zdobená rovněž kamínky. Sukně je odepínací, na průsvitné patentky. Ke kostýmu je ušita rovněž ještě jedna odepínací sukně. Celá modrá, komplet pošitá třásněmi a po celé linii třásní jsou modré kamínky. Je zavinovací, vznikne klasická sukně (není na fotce). Sukýnky lze měnit dle libosti nebo možno oddělit úplně, aby vznikl pouze dres (gymnastika, twirling). Původní cena byla za materiál a ušití přes 2.500,- Kč. Cenu zdobení nepočítám. Kostým použit na 4 soutěžích. Je bez vad a kazů, kamínky nechybí. Třásňová sukně použita nebyla vůbec. Cena uvedena bez případného poštovného. Platba pouze předem. Prosím, ne na dobírku. Více foto i v detailu na přání po dohodě. Děkuji
Kontakt: Lenka, malantikoval@seznam.cz, 775717371

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
KOSTÝMY starší kadetky
Inzerce

Prodáme 14+1 kadet/junior (kostým, rukavice, lodička), vel. 128, 5x 140, 146, 3x 152, 2x XS, 3x S. Kapitánka v obrácených barvách vel. 152 - zlatá s růžovou. Posílám i na dobírku.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz, 608727577

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým na sólo juni/seni
Inzerce

Kostým vhodný na juniorku či seniorku. Dá se využít jak na BAT tak na POM solo.
Kontakt: Petra, p.petrakova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kozačky 37 nízké, 38 vysoké
Inzerce

V hezkém stavu, cena dohodou (37 jsou méně použité a v hezkém stavu za 500), vyšší okolo 300 kč. Podpatek na obou 5cm.
Kontakt: Petra, p.petrakova@seznam.cz,

skrýt tento inzerát
Kostýmy na trio JUNIOR / SENIOR
Inzerce

Černý v kombinaci zeleno-stříbrný, vel. M šitá firmou Aipex. Kapitánka má kostým více zdobený. Používané jednu sezónu, ve velmi dobrém stavu. Kupující platí poštovné, posílám i dobírkou, možnost odeslání ihned.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Uniforma - JUNIOR / SENIOR
Inzerce

Sako, sukně, lodička - celkem 4 ks, velikost dámská S/M, sako jde vzadu stáhnout, vpředu zakrytý zip, rukávy lze založit. Lze přikoupit další sukně v barvě fialovo-černá. Připravené k odeslání, posílám i dobírkou.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme šaty například na klasickou mazoretku nebo pompomy. Prodáváme set 19 kostýmů ( sako + lodička + tílko + pásek + šortky) cena za sadu 3 000,- + poštovné. K dispozici ihned :-) ( černé sukně nejsou součástí kostýmu.)
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Dobrý den nabízím k prodeji klasickou uniformu. Sada obsahuje pouze 16ks sak + 14 ks lodiček, bez sukni! Cena za sadu 6 000. Kabátky jsou z plavkoviny, velmi slušivé. Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme krásné šaty na klasickou mazoretku 13,ks šatů bez čepiček! Cena za sadu 1300 Kč. Junior/ senior
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým solo kadet/deti
Inzerce

Šaty na sólo velikost děti/kadetka na téma POPELKA .Modré šatičky jsou z plavkoviny dělané jako bodýčko se sukýnkou. Tylová sukýnka se dá sundavat, stříbrný pásek také sundatelný. Celý kostým je zdobený motýlky a kamínky. Cena 900 Kč,- . Jednou použitý poté uskladněný.
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
prodám kostým na duo, případně solo
Inzerce

prodáme kostým na duo případně po jednom kuse na solo. používaný jednu sezónu, velikost junior (modrý i kadetka, holčina je malinká). přesnější míry případně dodám.
Kontakt: Štěpánková Kamila, stepankova40@seznam.cz, 728 020 776

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým sólo- junior, senior ml.
Inzerce

Prodám kostým - sólo baton. JUNIOR, ML. SENIOR. Všité kratší nohavičky. + ozdoba do vlasů. Cena dohodou.
Kontakt: Karolína Vlachová, vlachova.kaja@seznam.cz, 731678917

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy kadet pom/mix/disco
Inzerce

Kostýmy pre kadetky. Zelené body so zapínaním vzadu na krku, legíny s prišitou sukňou. Materiál: ružová a zelená plavkovina, zelená a čierna flitrová látka. Možno prikúpiť aj čelenky s očami a motýlika na gumičku. Viď foto. Počet kusov: 14. Cena 17 €/450 Kč/ks. Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pre deti/minikadetky/prípravku
Inzerce

Kostým pre vekovú kategóriu deti, prípravku. Plavkovinové body zošité so sukničkou (zapínanie vzadu na krku), čiapka, náramky. Bohato zdobené flitrovými ozdobami. Počet kusov: cca 15. Cena: 17 €/450 Kč/ks.Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasické kostýmy
Inzerce

Klasické saká na gombíky pre menšie mažoretky + čiapky zdobené flitrovou retiazkou. Bez sukní. Počet kusov: 13+1 v opačnom farebnom prevedení. Cena 5€/135Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy deti/minikadetky
Inzerce

Kostýmy pre malé dievčatká: kraťasové body so zapínaním na krku + kvetinková suknička na gumičku. Materiál: plavkovina, flitrová látka, tyl. Počet kusov: 15 + 1 kostým pre kapitánku s krhličkou. Cena: 15€/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Body pre juniorky
Inzerce

Body zo žltej a čierno-bielej plavkoviny, zdobené flitrovými retiazkami. Zapínanie na krku a v rozkroku. Vrátane ozdoby do vlasov. Počet kusov: 12 + 2 ks overal lev a zebra. Možno odkúpiť bez overalov, len 12 kusov body. Cena: 10€/265 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro seniorky
Inzerce

Kostýmy na mix/pom/show, vhodné pre seniorky, prípadne juniorky. Červené nohavice a americké body z plavkoviny, hologramovej látky a tylu. Zadný diel sivý. Zapínanie v rozkroku. Počet kusov: 16 + 1 ks body pre kapitánku s červenou tylovou sukničkou (bez šedých legín). Cena: 17 €/450 Kč/ks. Možno odkúpiť samostatne len body.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
7 ks kostymy junior
Inzerce

Kostýmy na miniformáciu pre juniorky. Šaty so všitými nohavičkami, zapínanie vzadu na krku, materiál plavkovina. Súčasťou je ozdoba do vlasov. Počet kusov: 7 Cena: 15 €/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy juniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro juniorky. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy seniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro velkou formaci seniorek, 19 ks. Body + sukně+ lodička. Sukně uplně nová. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
koupím kostýmy pro 20mazoretek
Inzerce

Sháním 20kostýmu pro mazoretky.Holčičky jsou ve věku od 7let do 11let.Starší úplně postačí .Chceme kostýmy použít na vystoupení pro obec.Bližší info do emailu csorgeiova@seznam.cz Děkuji
Kontakt: Renata, csorgeiova@seznam.cz, 604357752

skrýt tento inzerát
Šaty na sólo
Inzerce

Šaty jsou ve velmi dobrém stavu,protože jsou pul roku staré.Byla jsem v nich třikrát na soutěži,ale kvůli skončení v kroužku je tady prodávám.Původní cena šatů je 13 000; Kč, teď jsou za cenu 9 500;Kč,protože jsou jako nepoužité.Cena je zatím orientační,domluvíme se podle dohody.Šaty jsou ručně šité!!Můj e-mail je simonkamachackova@seznam.cz Cena zahrnuje : dres,2krat rukavičky,1krat kytka do vlasů. Více informací Vám poskytnu v e-mailu :)
Kontakt: Simona Macháčková, simonkamachackova@seznam.cz , 736240100

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Poslední fotogalerie
Poslední komentáře k fotkám
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Michaela Tess / 13. 11. 2016 - 11:11
Naprosto úžasný kostým! :)
- žanda / 11. 6. 2015 - 13:06
neeeee, souhlas s janou (koment nad), to snad nééééé
- hanka / 13. 5. 2015 - 12:05
bára???? nějaká divná bára...:-D