Další novinkyPřehled akcí pro mažoretky


Poslední komentáře k článkům
- Viki / 9. 4. 2018 - 19:04
už několik let je to tam furt stejné a stejně tam všichni stále jezdí a neustále se diví
- Eva / 9. 4. 2018 - 10:04
Přesně tak, přesto že se na tuto soutěž v loňském roce snesla velká vlna kritiky a očekávala se v letošním změna, dočkali jsme se bohužel velmi podobného scénáře,samozřejmě na pár vyjímek
- Katka / 8. 4. 2018 - 19:04
Nezaskočila ani nepřekvapila, jako obvykle, SAMI SOBĚ. ????
- Rodič / 8. 4. 2018 - 18:04
Dobrý den, kdyby některé svazy a asociace neupřednostňovaly ,,své? týmy (dlouholeté členy, zakládající týmy atd..) před očividně lepšími týmy, tak nemuselo být tolik asociací! Ale proč jezdit na asociaci, na které, když vidíme startovku, tak již víme, kdo bude první, druhý i třetí nehledě na výkonnost. Toť můj názor.
- Moni / 15. 11. 2017 - 12:11
Holky máte naprostou pravdu, nechápu proč je tolik asociací, stačilo když byla IMA a NBTA, teď je v tom chaos. Měla by být jedna asociace, přijde mi to na hlavu, každý zakládá asociace, každý je Mistr Evropy. Některé skupiny už jezdí jen na pohárovky, po pravdě já bych ani nevěděla, kam svoji skupinu zařadit, do jaké soutěže. Ještě se z klasické mažoretky, stává spíše taneční, když vidím videa z různých asociací, tak všude je gymnastika a tanec, kde je sakra klasická mažoretka?? Nechápu. Držte se, ale měl by to někdo utnout. Tohle v jiných sportech není.
Hůlkalendář
31. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups

další informace ->
1. 6. 2019 - 1. 6. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups

další informace ->
2. 6. 2019 - 2. 6. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups, O pohár

další informace ->
8. 6. 2019 - 8. 6. 2019
O bodlinku jihlavského ježka 2019

Nepostupová soutěž pro velké formace baton v Jihlavě

další informace ->
15. 6. 2019 - 15. 6. 2019
Juniorská hůlka 2019

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace baton v Chotěboři

další informace ->
12. 10. 2019 - 12. 10. 2019
Hodonín patří mažoretkám

Nepostupová přehlídka mažoretek s volbou Miss mažoretky v Hodoníně

další informace ->
Zita Vinklerová "Zita se vrací."
Publikováno 25. 1. 2012 - 17:01 / Autor Bubllegumme
Rubrika: Rozhovory

obrazekŘíká se, že sejde z očí, sejde z mysli. Jsou však lidé, na které se zkrátka nezapomíná. Jednou takovou je i mažoretka, se kterou vám dnes přinášíme rozhovor a kterou si každý správný mažoretkový fanda jistě dobře pamatuje. Hovořím o Zitě Vinklerové, bývalé člence skupiny Panenky Hranice. Zita doslova vynikala v disciplíně sólo. Její vystoupení byla vždy velmi osobitá a plná elánu. Se Zitou jsme si povídali o jejím vztahu k mažoretkám, o tom, jak vše vnímá s odstupem času a přineseme také mnohá překvapení?
Dvě hůlky: Zito, tak jako všem, i tobě musím položit stejnou úvodní otázku – Kdo a kdy ti dal poprvé hůlku do ruky?

Zita Vinklerová: U mě to bylo trošku jiné. V Hranicích se pořádala mistrovstvi ČR v mažoretkovém sportu, tehdy ještě od asociace EMA, už od mého útlého věku. Můj táta byl v pořádacím týmu, takže jsem k tomu měla blízko. Hned jsem věděla, že toto je sport pro mě a tudíž mě moji rodiče přihlásili do mažoretek jménem Panenky v mých 8 letech. První, kdo mi dal hůlku do ruky, byla tehdejší trenérka Milada Lebdušková.DH: Jak probíhaly tvé mažoretkové začátky? Stalo se ti někdy, že jsi něco nechtěně rozbila hůlkou?

ZV: Jééjej, samozřejmě. Výměny lustrů byly na denním pořádku :o) Nejdražší věc, kterou jsem kdy rozbila, byla naprosto nová lednička, která tehdy stála přes 20 000 Kč :o) Naši mě za to „zbožňovali“ :o)DH: Byla jsi jednou z nejvýraznějších sólistek v NBTA, myslím, že si všichni dobře pamatujeme tvůj osobitý taneční projev plný energie. Jak ses ty sama tenkrát vnímala jako mažoretka? Jaké byly v té době tvé cíle?

ZV: Řeknu to takto: Já sólo milovala. Byl to prostě čas na pódiu, který byl jen „můj“ a nikoho jiného. Jsem strašný exhibicionista a tohle byla disciplína, která mi byla „ušitá“ na míru. A bylo to možná trošku i vidět. Já jsem se na place cítila jak doma a reakce publika tomu taktéž nasvědčovaly. Vždycky mi připadalo, že to lidé prožívají a hlavně užívají se mnou. Byl to prostě úžasný pocit, na který do konce života nezapomenu. Cíle? Samozřejmě ty nejvyšší :o) A těch jsem dosáhla. Hlavně díky dvěma lidem v mém životě. Mým rodičům, kteří mě v sólu podporovali, seč jim síly stačily. Táta mě trénoval a mamča se starala o mou vizáž. Bez nich bych určitě nebyla tak daleko. A tímto jim z celého srdce děkuji za všechno, co mi umožnili.obrazek


DH: Můžeme tedy říci, že tvá nejoblíbenější disciplína byla sólo. Je to tak??

ZV: Je to tak. Sólo u mě vedlo. Dalším mým favoritem byla pódiová skladba.DH: Máš za sebou také finále Mažoretky roku a poměrně úspěšně. Můžeš nám připomenout, jak jsi tenkrát dopadla? Jak tento zážitek hodnotíš?

ZV: To byl krásný zážitek. Týden byl sice namáhavý, ale i tak skvělý. Všichni se o nás starali, vizážistka nás malovala, samé focení, výlety, prostě jsme byly s holkama středem pozornosti, což mi upřímně strašně vyhovovalo :o) Skončila jsem celkově na 3. místě (II. vicemiss), dále jsem dostala ocenění Miss odborné poroty za nejlepší skladbu (sólo) a aby toho nebylo málo, tak ještě Miss Sokolovského deníku :o)DH: Mažoretka roku ale jistě není jediná akce tohoto typu, kterou jsi prošla, nebo se mýlím?

ZV: Ne, nebyla to první zkušenost. Mojí první zkušeností byla Miss Dívka, když mi bylo 14 let, kterou jsem vyhrála, dále jsem byla vybrána v dalším kole Miss Dívky do dvacítky nejhezčích dívek celé Moravy, dále pak Miss Hranice, kde jsem byla oceněna jako Miss Sympatie, a pak tedy již zmiňovaná Miss Mažoretka.obrazek


DH: S mažoretkami jsi již skončila, jak ty strávené roky vnímáš teď s odstupem? Šla bys do toho znovu, nebo by sis vybrala jinou zálibu. Daly ti něco mažoretky, nebo naopak vzaly?

ZV: S mažoretkami jsem skončila vlastně po Mistrovství Evropy ve Slovinsku v roce 2007. Upřímně řečeno, strašně mi chyběl pohyb, holky, tréninky, zájezdy do zahraničí a taková ta přirozená tréma před vystoupením na soutěžích. Mažoretky mi daly strašně moc zkušeností, zábavy a posílily fyzičku a naopak mi vzaly volné víkendy, čas na rodinu, kamarády, později přítele, ale přes to všechno nelituji ani minuty v tělocvičně. Budu mít asi novinku pro příznivce mažoretek. Vzkazuji: ZITA SE VRACÍ :o) Minulý rok v listopadu jsem nastoupila zpět do mažoretek, tentokrát se jménem Princess Hranice :o) Na všechny se moc těším, na soutěže, lidi kolem tohoto sportu a hlavně na publikum.DH: Neuvažuješ o trenérské kariéře?

ZV: O trenérské kariéře jsem uvažovala, avšak zjistila jsem, že na to bohužel. Nejsem trpělivý člověk a pro tento sport z pohledu trenéra je to dost důležitá vlastnost.DH: Sleduješ ještě dění ve světě mažoretek?

ZV: Upřímně, moc jsem ho nesledovala. Neměla jsem ani čas. Studovala jsem vysokou školu, teď nastupuji do práce a nějak se ten život už začal uchylovat jiným směrem. Ale zase určitě začnu, když už jsem se vrátila zpět do dění :o)obrazek


DH: Jaké vidíš rozdíly mezi mažoretkami tehdy a teď? Jsou podle tebe vůbec nějaké?

ZV: Rozdíly jsou asi velké. Největším rozdílem a podle mého názoru i nejdůležitějším rozdílem je ten, že se konečně rozdělil svět Twirlingu a Klasiky. Za mé éry to nebylo a bylo dost těžké posoudit a hlavně ohodnotit tyto dva rozdílné styly.DH: Čemu se věnuješ v současné době?

ZV: Věnovala jsem se zumbě, kde jsem měla nabídku dělat i instruktorku, ale odmítla jsem. Mažoretky zůstaly v mém srdci.obrazek


DH: Na závěr tě poprosím, jestli prozradíš, o co jsi napsala Ježíškovi?

ZV: Já už Ježíškovi nepíšu :o) Většina mých Ježíšků přesně ví, na co si potrpím. A všechno jsem dostala a dokonce se mi o těchto Vánocích splnil můj největší sen. Dostala jsem poukaz na Silvestr v Paříži. Dále pak klasické dárky jako kosmetika Dior atd.DH: Chtěla bys něco popřát čtenářům Dvou hůlek do nového roku?

ZV: Určitě. Všem přeji hlavně zdraví a peníze. Bez zdraví nic nejde a peníze jen dopomáhají splnit si sny. Tak ať se všem daří! :o)Podívejte se na vystoupení mažoretek Panenek v čele se Zitou na pozici kapitánky:
Komentáře:

- Věra Kadlecová / 26. 1. 2012 - 09:01
Tak tímhle rozhovorem jste mi udělali velikou radost. Na Zitu moc vzpomínám, ona byla jeden z důvodů, že moje dcera začala dělat sola - chtěla být jako ona :) A tím větší radost mám, že se VRACÍ!!!Už se moc těším.
- Adéla / 3. 2. 2012 - 11:02
moc pěkný rozhovor
- Jitka / 6. 2. 2012 - 11:02
tak to je super, přeji moc uspěchů :-)
- Terez / 8. 2. 2012 - 11:02
tak to je bomba a jedes tedka do Nymburka?
- Fanoušek / 10. 2. 2012 - 15:02
Tak jim to o5 nandej - jsi přece jen mistryně ;-)
- Terez / 11. 2. 2012 - 10:02
nevíš, jestli Zit jede do Nymburka?
- Andrea / 14. 2. 2012 - 17:02
Ahoj Terez, ano Zita byla v Nymburce, moc jim to opet sluselo a opet vyhrali :-)
- Zita Vinklerová / 16. 2. 2012 - 19:02
Ahoj :-) Ano v Nymburce jsem byla a musim rict, ze jsem si to tam neskutecne po tech 4 letech uzila :-) Dekuji vsem co nam drzeli palce... Povedlo se a udelalo mi to strasnou radost :-) Vera Kadlecova: Pani Kadlecova, moc Vam dekuji za Vas komentar, ani nevite, jak to hreje u srdce neco takoveho cist. Jsem velmi rada, ze moji drinu a snahu takto nekdo ohodnoti. Jeste jednou velky dik !
- Jana Rendešová / 24. 2. 2012 - 14:02
Bylo to opravdu super vystoupení, v těch krásných kostýmech jsem Tě ani nemohla poznat. Blahopřeji!!
- Klara / 25. 2. 2012 - 10:02
Ty víš, co se stalo v Poděbradech během toho, co si byla v Nymburce?
- Zita Vinklerová / 28. 2. 2012 - 19:02
??? Co se stalo?
- domca / 4. 3. 2012 - 11:03
ahoj, panenky byly v nymburce super.
- Zuzana / 4. 3. 2012 - 11:03
Klara: myslis, to co se stalo v jednom baru v Podebradech? Taky jsem o tom slysela, to je jako pravda?
- Niky / 6. 3. 2012 - 12:03
co se stalo v Podebradech? Zit- je skvely, ze ses vratila :-)
- Jana / 6. 3. 2012 - 15:03
Pujdeš zase solo? :)
- Martina / 12. 3. 2012 - 19:03
Co rikas na to, ze vznikla nová asociace mažoretek MAC? Jinak jsem rada, ze ses vratila
- Klara / 12. 3. 2012 - 20:03
Ahoj Zuz,no tak v jednom baru se to stalo no... ja o tom nesmim moc mluvit, vysetruje to policie. Zita-nezlob se, ale byla jsem pozadana jednim clovekem, abych o tom uz nemluvila. Ale trochu to souvisi s tebou a tvym navratem k mazoretkam. Nic vic doopravdy nemuzu rict nezlob se
- Zita Vinklerová / 13. 3. 2012 - 21:03
Jsem rada, ze jsme se v Nymburku libily, ted jeste abychom se libily ve Svycarsku :-)) CO se sola tyce, tak zatim jeste nevim, casove moznosti jsou ted hodne omezene :( Martina: o nove asociaci nic moc neivm, prakticky je to pro me nova informace poslednich pet minut :-) nastuduju :-) Klara a Zuzana: v pohode holky, nemusite mi to rikat ;-)
- !!!! / 14. 3. 2012 - 11:03
Zita-mozna by ses o to mela docela zajimat, celkem si to i zpusobila
- Zita / 19. 3. 2012 - 12:03
Tak kdyz mi tu nikdo nic nerekne, tak jak se mam zajimat? :-))
- linda / 19. 3. 2012 - 16:03
Pěkná pódiovka. Kde letos soutěžíte ?
- Zuzana / 23. 3. 2012 - 14:03
Zita-no co já jsem slyšela, tak nějaký kluk se Tě v jednom baru v Poděbradech zastal, před nějakou skupinou lidi. A potom se svymi kamarady pry normalne rano odesli z toho baru a behem ty cesty domu je napadla ta skupina lidi, jeden kluk je na tom pry hodne spatne, nic vic nevim... docela drsny no, snad ten kluk bude v poradku
- Martina / 26. 3. 2012 - 23:03
hm tak toho kluka docela lituju Zita-ty o tom neco vis?
- Radka / 28. 3. 2012 - 10:03
a proc jako nadavali Zite? Kvuli tomu, ze se vratila k mazoretkam? Tak kluk je borec,ze se ji zastal, takovy lidi bych zabijela... Zita- nic si z toho nedelej. V Podebradech jim to zase nandate :-D
- Jitka / 28. 3. 2012 - 20:03
Zuzana-a to je ten samy kluk, jak se Zit zastaval tady na dvou hulkach? Nebo to je nekdo jiny? Taky nevim, co proti Zit v Podebradech maji..
- Jitka / 28. 3. 2012 - 20:03
jestli je to ten samy kluk tak ouvej, tomu bych to docela neprala. Prisel mi fajn a celkem pekne tady vzdy psal o Zite
- Tereza / 29. 3. 2012 - 20:03
Zita-a jak se tesis do Svycarska? :-)
- Martina / 30. 3. 2012 - 20:03
tak at vam to ve Svycarsku vyjde, budu drzet palce :-) Zita-ty uz se s nami nebavis?
- Sona / 31. 3. 2012 - 17:03
Princess do toho!!! moc Vam budu drzet palce:-) Uzijte si to tam holky :-)
- Zita Vinklerová / 1. 4. 2012 - 12:04
Zdravim! :-) K udalosti v Podebradech se nebudu vyjadrovat... Jednou jsem se do toho zapletla a mela jsem z toho akorat problemy a primitivni maily ve schrance. Takze dekuji, ale nevyjadruji se. CO se Svycarska tyce, tak se velmi tesim :-) Bude to moje/nase druhe MSveta, takze parada! :-)Doufam, ze bude uspesne, i kdyz ta konkurence asi bude opet neskutecna! No uvidime :-) Kazdopadne holky jak vy jste na tom? Cvicite? tesite se na mistrovstvi? DOufam, ze jste plne energie a odhodlani ke zdolavani uspechu :-)
- Jitka / 1. 4. 2012 - 13:04
primitivni maily ve schrance? To ona ti psala ta holka i maily? Ja jsem Vas stim klukem docela litovala. Jinak se taky tesim na MS :-)
- Jitka / 1. 4. 2012 - 13:04
hlavne ten kluk to mel docela asi tezke. A ty jsi tu holku nekdy videla?
- Martina / 1. 4. 2012 - 13:04
tak to je drsny, ta holka ti doopravdy psala i maily jo?
- Petra / 1. 4. 2012 - 14:04
Jitka- jo to mel, dost se mu mstila, za to, ze se Zity zastaval, ona Zitu nemela moc rada. Zita- a co ti psala, mohu se zeptat?
- Zita Vinklerova / 3. 4. 2012 - 09:04
Holky, ja se k tomu fakt nechci vyjadrovat, omlouvam se. P.S.: nevidela jsem ani tu holku ani toho kluka nikdy. a ani nechci.
- Jitka / 6. 4. 2012 - 15:04
ale ten kluk ti nic neudelal ne? Vzdyt se Te tady zastaval?
- Renata / 6. 4. 2012 - 16:04
Zita- Ahoj, nechci ti do toho mluvit, ale nemyslim si, ze by si ten kluk zaslouzil, aby si o nem takhle omluvila, ja ho znam a muźu ti rict, ze hodnejsiho cloveka jsem nevidela. a vubec nechapu, proc ty dva spojujes? a nechapu proc pises, ze ses do toho zapletla? To se spis zapletl ten kluk do Vas dvou ne? On se te zastal a pak to od ty Katky pekne schytal, protoze si zjistila, kdo to je. Jinak preju hodne uspechu v mazoretkach
- Renata / 6. 4. 2012 - 17:04
mela by si byt spis rada, ze se Te zastal a ne byt na nej jeste nastvana
- Renata / 7. 4. 2012 - 22:04
kdyby si ho videla, jak schanel hlasy u svych kamaradu, kdyz si soutezila v miss internet, aby ti udelal radost, nikdy by si neco takoveho o nem nenapsal
- Zita Vinklerova / 10. 4. 2012 - 11:04
Holky delate z komara velblouda. :-) uprimne receno. Ja jsem ho nikdy nevidela, nevim kdo to je, za zastani tady na dvou hulkach jsem mu dekovala snad 100x, takze myslim, ze tahle debata je zbytecna.
- Renata / 22. 4. 2012 - 15:04
ne v pohode, ja jsem Ti chtela jenom rict, ze by si mela byt rada, ze se Te takovy clovek zastal. Milan je doopravdy moc fajn a celkem i oblibeny, proto byla Katka nastvana, ze se Te zastava. Moc rada Te nemá a Milan to za tebe pekne schytaval. Jinak jsi pry vyhrala nejakou soutez tedka vikendu, tak moc gratuluju
- Renata / 22. 4. 2012 - 16:04
a Milan vi, ze ses vratila k mazoretkam?
- Adela / 29. 4. 2012 - 00:04
super solo, moc gratuluju
- Luca / 29. 4. 2012 - 01:04
jj byla si doopravdy skvela, ten tvuj fanousek musim byt rad, ze ses vratila k mazoretkam ne? kdyz te tady tak branil a podporoval. Co na to rikal?
- Klara / 29. 4. 2012 - 09:04
super solo :-)
- Olina / 29. 4. 2012 - 09:04
taky gratuluju k umisteni :-)
- !!!! / 29. 4. 2012 - 20:04
Renata-myslim, ze nevi... Zita-nebo se mylim? :-)Jinak taky gratuluji k umisteni, byla jsem se podivat
- Klara / 30. 4. 2012 - 10:04
jsi skvela, moc gratuluji k umisteni, krasny solo :-)
- Tereza / 30. 4. 2012 - 11:04
taky se pridavam, moc pekny solo :-)
- Jitka / 30. 4. 2012 - 21:04
byla jsi pro me vzor, moc ti preju tenhle skvely navrat :-)
- Zita Vinklerova / 2. 5. 2012 - 09:05
Holky dekuji moc :-) ani nevite, jakou radost mi delate :-) Uvidime co na MCR :-)
- Luca / 4. 5. 2012 - 17:05
ty se se mnou nebavis? Nebo jsem napsala neco spatnyho? Jinak jsem videla taky tvoje solo, moc pekny
- Luca / 4. 5. 2012 - 17:05
jenom mi prislo, ze mu na tobe celkem zalezelo, tak je asi rad, ze ses vratila k mazoretkam ne? :-)
- Klara / 4. 5. 2012 - 17:05
tak to vis, ze je asi rad, ze se vratila k mazoretkam :-)
- Klara / 4. 5. 2012 - 17:05
Zita-jak se tesis do Podebrad?
- Spolupořadatel soutěže v Ostravě / 6. 5. 2012 - 19:05
V Ostravě Panenky Princess byly úžasné. Gratuluji k postupu do Hranic. Uvidíme se tam
- Petra / 6. 5. 2012 - 22:05
Viděla jsem také dneska Princess v Ostravě a myslím si, že ta "hvězdná" sebevědomost byla dost přehnaná...
- Marcela Křížová / 7. 5. 2012 - 18:05
Dobrý den! Chci se zeptat, jestli se nějaký tým z Česka chystá letos 15.6. - 17.6.do Poreče na festival.
- Zita Vinklerova / 10. 5. 2012 - 11:05
Holky do Podebrad se zatim netesim nijak, jeste nemame se skupinou za sebou ani Moravske kolo :-) takze uvidime co bude, samozrejma na kazdy mistrovstvi se tesim :-) ted me spsi ceka Ronov :-) Kazdopadne dekuji i za holky, jsem rada, ze jsme se libily :-) A komu ne, tak snad se zalibime v dalsim kole :-) Pani Krizova, bohuzel ja o nicem nevim.
- Lucka / 10. 5. 2012 - 18:05
muzu se Te na neco zeptat, proc nemluvis o Milanovi? Vy jste se nejak pohadali?
- Katka / 10. 5. 2012 - 19:05
podle mýho se na něj Zita vysrala, že ani neví, že ses vrátila k mažoretkám co? :-D muj odhad tebe :-D
- Katka / 10. 5. 2012 - 20:05
co Milane? :-D Jak se jinak dari? :-D
- Hanka / 11. 5. 2012 - 14:05
Už mi to nedá nenapsat sem - pozoruji tuto debatu tady od začátku a přijde mi to dost úsměvné - vy, děvčátka, co sem píšete, bych vás tipovala na slabých -náct let, puberťačky jak vyšité, co nemají nic jiného na práci, než vysedávat po večerech na netu a dloubat se do věcí, do kterých pořádně nevidíte a nic vám do toho není! Navíc Zita je dospělá holka, určitě nemá čas na tyhle vaše frky, co tu plodíte! Já být vaší mámou, vyhnala bych vás k plotně, ať se v tomto nízkém věku aspoň něco pořádně naučíte a nemáte čas na voloviny!!! ;o( Jinak Zito, obdivuji Tě, že jsi se k mažoretkám zase vrátila a vlastně ti i závidím! :o) já sama jsem s mažoretkami skončila před šesti lety a do dneška mi to moc chybí, byla to nejlépe strávená léta mého mládí!! Pamatuji si tě, byla jsi vždy úžasná a moc sympatická! - přeji Ti, ať se Ti stále tak dobře daří, snad se mi poštěstí Tě zase někdy vidět na podiu?! :o) Hanka
- Katka / 11. 5. 2012 - 20:05
prosimte bud tak laskava a nekomentuj veci, o kterych nic nevis jo! takovy chytraky doopravdy miluju
- Katka / 11. 5. 2012 - 20:05
ja se Zity jenom slusne ptam :-)
- Luci / 11. 5. 2012 - 20:05
Já myslela, že tady je diskuse o mažoretkách a né o Milanovi a Zitě. Je to jejich věc a Vy se o to nestarejte nebo si najděte jíný chat.
- Adel / 11. 5. 2012 - 21:05
jj ten kluk je chudak, ze tady to musi cist
- Katka / 12. 5. 2012 - 12:05
nechapu proc se ji zastaval. Zita si nikdy nezaslouzila, aby se ji zastaval nekdo jako je Milan
- Katka / 13. 5. 2012 - 21:05
Milan- tedka byli mazoretky v Chlumci, byl ses podivat? :-D Do Podebrad asi zase nepojedes co? :-D Boze ja se asi pocuram smichy :-D. Dik moc Zito, ze se muzu takhle do Milana navazet :-D
- jana / 14. 5. 2012 - 06:05
Už tady prosím přestaňte probírat Zitu a nějakýho Milana.. je to už trochu dost trapné, tady se mají psát novinky o mažo a né pořád dokola probírat jestli se Milan zastal nebo nezastal.. vlezte si na nějakou jinou sociální sít a tam si to proberte..a tady už s tím vším dejte pokoj.
- Tereza / 14. 5. 2012 - 13:05
Souhlasím s Janou,nikdo tu na to není zvědavý...
- Zita Vinklerova / 14. 5. 2012 - 15:05
Pani Hanko, dekuji Vam za vas naprosto strizlivy a presny nazor! Ted se chystam do Ronova na MCR v solech, tak snad i po tech letech se zadari :-) Uzivam si to. Jeste jednou dekuji! Kazdopadne pisi to tu uz asi po 30te, ze zadnyho Milana neznam! Probirame tu souteze, vystoupeni aj. a ne zadnyho Milana! Neznam ho a ani ho znat nechci! A dost. Dekuji vsem za uprimne nazory. Osobne jsem si myslela, ze timto rozhovorem nastanou otazky znovu navratu "stare gardy" a ne nejakyho Milana ci Katky aj. otravnych lidi. Takze jeste jednou dekuji za nazory k mazoretkove casti teto diskuze !
- Hanka / 16. 5. 2012 - 14:05
Zito, neděkujte :) není za co! Takovýmto hloupým komentářům se opravdu my dospělé můžeme jenom smát! :o) Katka svými dalšími komentáři ukazuje jen svou ubohost, chudák, je to opravdu ještě asi mláďátko!! A jak píší ostatní, tato stránka slouží slušným mažoretkám a jejich fandům!!! Jinak Vám tedy držím palce, ať se v Ronově zadaří!! Budu se těšit, že snad někde na síti uvidím Vaše video, věřím, že budete jako vždy úchvatná! Mějte se pěkně a budu na Vás myslet! :o) Hanka
- Katka / 18. 5. 2012 - 17:05
boze to je sranda, doufam, ze si Milan tuto diskuzi cte, rada bych vedela, co si mysli o tom, co o nem pises :-D No jo no, kdyz si soutezila v miss internet, tak ti byl dobrej co? :-D ty ses doopravdy husta :-D, ale ja jsem rada, ze to mezi Vami takhle dopadlo :-D
- Katka / 18. 5. 2012 - 17:05
aspon vidi vsichni jaka ses :-D ja jsem mu to rikala davno :-D
- Olesnicke mazoretky / 18. 5. 2012 - 18:05
Katka-nech uz toho Milana proboha byt Zita-docela si me zklamala, nebudu to tady rozebirat, ale vim, ze si Milana o neco zadala ohledne Katky a tedka jak vidim, tak se k nemu uplne tocis zady, i kdyz s tim souhlasil a pomahal ti. Tohle mi neprijde od tebe fer. Tri roky si spolu pisete, on ti pomaha jak muze i v situaci kdy to mel na horach hodne spatny a ty to moc dobre vis a ty o nem napises ze nejakeho Milana neznas a ani znat nechces? Jen tak dal Zito, jen mu taky naloz
- Katka / 19. 5. 2012 - 08:05
tak co Milane rikas na tuto diskuzi?
- Katka / 19. 5. 2012 - 08:05
:-D
- Luci / 19. 5. 2012 - 23:05
Já myslela, že tady je diskuse o mažoretkách a né o Milanovi a Zitě. Je to jejich věc a Vy se o to nestarejte nebo si najděte jíný chat.
- Katka / 20. 5. 2012 - 17:05
Milan- byl ses podivat v Ronove? :-D
- Luci / 20. 5. 2012 - 17:05
Katko, promiň ale jsi opravdu blbá a máš ikvé tykve. Myslíš, že Milan čte ty Tvoje bláboly?
- Olesnicke mazoretky / 20. 5. 2012 - 21:05
proc Te zajima, jestli byl Milan v Ronove?
- Luci / 20. 5. 2012 - 21:05
Vy jste se už opravdu všechny zbláznily, to fakt nemáte nic jiného, než se starat o nějakého Milana?
- Olesnicke mazoretky / 20. 5. 2012 - 21:05
samozrejme, ze tyhle stranky jsou o mazoretkach, ale nelibilo se mi, ze je zde bezduvodne napadan muj kamarad, tak jsem napsala svuj komentar. Zite je to asi jedno...
- Jana / 20. 5. 2012 - 23:05
Slečna Katka je podle mého názoru nemocná,moc bych se divila jestli vůbec nějaký Milan existuje.Tato slečna má v úmyslu pouze obtěžovat Zitu.Mládátko to asi nebude,protože už tady obtěžovala před několika lety,když Zita ještě soutěžila.Zito trpělivost na její ignoraci.
- Olesnicke mazoretky / 21. 5. 2012 - 06:05
bohuzel Milan existuje a celkem to schytaval tady za slecnu Zitu...
- Zita Vinklerova / 21. 5. 2012 - 08:05
Jana: dekuji, dalsi presny komentar :-)
- Zita Vinklerova / 21. 5. 2012 - 08:05
Kazdopadne, pripadne otazky, co maji s mazoretkovou tematikou co do cineni, odpovim :-) Na tema: Milan, e-maily, a ja nevim co uz v minulosti ani bylo, vite to damy mnohem lepe nez ja, odpovidat nebudu samozrejme :-) A slecna z Oles. mazoretek to napsala dobre: ano je mi to jedno :-) Mejte se jak chcete, kazdopadne asi musite mit hodne nudny zivot, kdyz Vas tu bavi porad komentovat nejakyho Milana, kterej ani nevim jak vypada. Pa :-)
- MUF / 21. 5. 2012 - 19:05
Telenovela o Milanovi :-D
- MUF / 21. 5. 2012 - 19:05
Zitulko,velika gratulace :-* Jsi nejlepsiiiii :-*
- !!! / 26. 5. 2012 - 11:05
Zita-v dnesni dobe, se Te malo kdo zastane a kdyz se to nahodou stane, tak si toho velmi važ
- Olesnicka mazoretka / 27. 5. 2012 - 20:05
nemyslim si o tobe nic spatneho, doufam, ze to tak nevyznelo. Jenom pro tvoje info, taky jsem se Te tedka nedavno zastavala v Podebradech, kdyz tam o Tobe mluvila Katka a jeji kamaradky, byvaly mazoretky. Myslim, ze tady nekdo o te udalosti psal, ale uz to nechame byt...
- jana / 28. 5. 2012 - 12:05
pro Olešnická mažoretka: ano, to bude moudrý kus, už toho Ty a Tobě podobné nechte být.. telenovela : Bývalé mažoretky, Milan, Katka a Zita.. už každýho jen otravuje.. tohle je diskuze o mažoretkovém sportu, událostech v jeho dění a né tady na pokračování číst slátaniny tipu, koho se kdo zastal, nezastal a pod... prostě, pokud ti to nedá, běž to řešit přes jiné soc.sítě s chatem, nebo to řeš přes e-maily a né prosím Tě taky,kde už s tím kde koho jen otravuješ.
- Luci / 28. 5. 2012 - 20:05
Katko, Olešnické mažoretky a spol., souhlasím s Janou a opravdu toho už nechte nebo chatujte jinde.
- Zita Vinklerova / 29. 5. 2012 - 08:05
Jana, Lucka: Bohuzel to se tady celou dobu snazim tem slecnam vysvetlit. Evidentne bez jakehokoli pochopeni...
- Katka / 11. 6. 2012 - 20:06
Zita-a jak se dari? :-D jj Zitu nemam rada!!! :-D
- Katka / 13. 6. 2012 - 18:06
Zita-a co Milan? prijede do Podebrad? :-D
- Milan / 13. 6. 2012 - 19:06
ty jsi doopravdy vypatlana
- Milan / 13. 6. 2012 - 19:06
Zita-at ti to v Podebradech vyjde ahoj.
- Adel / 13. 6. 2012 - 20:06
pripojuji se k Milanovi, taky drzim palce :-)
- Kristýna Dudová / 13. 6. 2012 - 21:06
taky Vam preju hodne uspechu, uz se na Vas tesim do Podebrad, jste nejlepsi
- Klara / 14. 6. 2012 - 08:06
Zita- a jak se tesis do Podebrad?
- Lucka / 14. 6. 2012 - 13:06
a ty koncis po Podebradech s mazoretkama?
- Zita Vinklerova / 15. 6. 2012 - 07:06
Dekujem moc :-) Snad se bude v Podebradech darit. :-) Tesim se do Podebrad strasne :-) To vite, ze jo :-) Co se meho konce po Podebrad tyce, tak na to bohuzel odpovedet nedokazu. Zalezi na vice faktorech, ktere to ovlivnuji. Uvidime :-) Tak at se vsem v Podebradech dari!!! Hodne stesti!
- Lucka / 16. 6. 2012 - 17:06
Zita-urcite by si mela pokracovat dal nebo se aspon v mazoretkovem sportu pohybovat. Nepremyslela si o tom?
- Renat / 17. 6. 2012 - 12:06
tak jak jste dopadli, zase zlato? :-)
- Zita Vinklerova / 18. 6. 2012 - 10:06
Renat: Diky bohu ano :-) Mistri CR :-)
- Adel / 18. 6. 2012 - 13:06
Milan-preju vse nej k svatku :-) urcite mas ohromnou radost z uspechu Zity, jsi dobrej, ze ses ji zastval, je to skvela mazoretka
- Renat / 18. 6. 2012 - 13:06
Zita-tak to blahopreji Milan-taky preji vse nej :-)
- Domča / 18. 6. 2012 - 15:06
ahoj Zito. gratuluju k vítězství. Uvidíme se ve Francii
- Zita Vinklerova / 19. 6. 2012 - 12:06
Holky dekuju :-)
- Katka / 19. 6. 2012 - 15:06
Zita- neni zac :-D a dobry den pane Milane, taky preju vsechno nejlepsi :-D Koukam, ze Zita ti ani neblahoprala :-D ja jsem tak stastna :-D asi se pujdu ozrat :-D
- Katka / 19. 6. 2012 - 15:06
konecne jsem Vas rozdelila :-D hovadka :-D
- Milan / 19. 6. 2012 - 16:06
bože proč
- Luca / 19. 6. 2012 - 16:06
Milan- :-D :-D hej nenech se voprovokovat
- Luca / 19. 6. 2012 - 16:06
vyprovokovat, jsem se preklepla
- Luci / 19. 6. 2012 - 20:06
Všechny jste slepice, kdy už toho necháte?!!!
- Klara / 19. 6. 2012 - 20:06
presne tak, nechte Milana i Zitu uz byt
- Renat / 20. 6. 2012 - 11:06
Zita-jak se Ti libilo v Podebradech?
- Zita Vinklerova / 20. 6. 2012 - 11:06
Renat: Kdyby to nebylo tak strasne natahle, myslim programove, tak tam bylo skvele :-) Bylas taky? Z jake jsi skupiny? Nastesti se defile povedlo, pak i skladbu jsme zacvicily jak asi nikdy a bomba :-) Mela jsem z toho radost :-)
- Renat / 21. 6. 2012 - 22:06
z Olesnickych mazoretek, jinak doufam, ze ty i Milan si z Katky nic nedelate, kaslete na ni
- Renat / 22. 6. 2012 - 10:06
jsem takova mala skupina, trenujeme v Olesnici, je to takova mala vesnice u Chlumce nad Cilinou a jsme moc radi, ze se nam to v Podebradech povedlo. Vis co, nemame moc penez, tak jsem radi, za kazdy uspech. Jinak tu Katku znam osobne a jestli budes chtit, tak s ni promluvim?
- Renat / 22. 6. 2012 - 10:06
nejsme tak velka skupina jako jste Vy, ale snazime se, jinak jsem byla i u toho, co se stalo v Podebradech, kdy Milana a jeho kamarady napadla skupina okolo Katky, ona je z Nymburka. Milan se Te zastal a potom moc hezky to nebylo. Jenom jsem chtela, aby si to vedela
- Renat / 22. 6. 2012 - 10:06
ZIta-a do Francie jedes?
- Adus / 22. 6. 2012 - 15:06
v Podebradech jste byli skvely, moc gratuluju
- domii / 23. 6. 2012 - 10:06
ahoj Zito. Viděla jsem vaši podiovku a byla úžasná. Tu Franciisi zaslouzíte:D.
- Renat / 23. 6. 2012 - 13:06
domi-souhlas :-)
- Zita Vinklerova / 25. 6. 2012 - 08:06
Holky moc dekuju i za skupinu :-) Tu podiovku jsme si uzily :-D myslim, ze to slo i trosilinku videt. Jinak ano do Francie se asi chystame. Prozatimne ja osobne o tom nic moc nevim, takze at nepoustim nejaky famy :-)
- Adel / 9. 7. 2012 - 09:07
Zita- jak si uzivas prazdniny? taky jsi porad v praci jako ja? :-D
- Olina / 9. 7. 2012 - 09:07
http://dievcaleta.topky.sk/dievca/161-Zita-Vinklerova, to jsi Ty? Moc pekny fotky, chces poslat hlas? :-)
- Tereza / 18. 7. 2012 - 12:07
ja nevim, proc tady toho Milana porad resite, zastal se cloveka, ktereho vubec neznal a doplatil na to, to je cely
- Tereza / 18. 7. 2012 - 12:07
schytal to jak ze strany fanousku Zity, myslim to ironicky, tak i neuveritelnym chovani slecny Zity
- Milan / 18. 7. 2012 - 15:07
proč se všichni pletete do věcí, do který Vám absolutně nic není? Zita mi nic nedluží, rád jsem se jí zastal a rád jsem si s ní psal... je to moc fajn člověk. To je asi všechno co bych k této diskusi napsal a taky je to můj poslední příspěvek na dvou hůlkách
- Adel / 18. 7. 2012 - 21:07
Milan- ty jsi ten kluk, ktery se Zity zastal v Podebradech? Pry to vysetrovala policie?
- Milan / 18. 7. 2012 - 21:07
neni to jedno?
- Adel / 18. 7. 2012 - 22:07
Milan-ne neni, byl si to ty co? :-)Je videt, ze ti na Zite zalezi :-)
- Andrea / 19. 7. 2012 - 19:07
Přijdu si přečíst článek o Zitě a nestačim se divit co tady melete za hlouposti! Tohle je článek o Zitě co dokázala a jste fakt trapné, co tu některé předvádíte a vytahujete!! Ubožačky, zameťte si za svým prahem a nevšímejte si cizích věcí! Měly by vás zajímat věci ohledně soutěží apod. a ne takovýhle nesmysly!! Kam ty mažoretky spějou!! Styďte se je mi Vás zle, ještě že Zita je normální a neřeší to. Tomuhle se inteligentní člověk může jenom smát! Být správcem tak to smažu, protože tohle sem absolutně nepatří!
- Adel / 19. 7. 2012 - 20:07
Andrea-to reagujes nam muj pripevek? Myslim, ze jsem nic spatneho nenapsala
- Klara / 19. 7. 2012 - 21:07
Adel- ale plete se do vecich, do kterych vam nic neni a jak vidis, tak Zite i Milanovi je to dost neprijemny
- Andrea / 19. 7. 2012 - 22:07
To bylo myšleno ke všem komentářům. Tohle sem nepatří, ať se stalo cokoliv. Ten článek sem byl dán proto, aby jste se něco nového dozvěděli o Zitě jako mažoretce, nebo se jí zeptali na soutěže apod. a ne že tady budete rozebírat nějaký pitomosti! Panebože o co Vám jde, zamyslete se, jste trapné a hodně! A Adel ty se tady taky ptáš jak trubka, že vás huba nebolí, starejte se o sebe, myslim že každá máte svý problémy!! Tohle sem můžou psát jen ubohé, závistivé a zakomplexované dámy! Sbohem
- Klara / 20. 7. 2012 - 16:07
Andrea- presne, tohle vec mezi Milanem a Zitou a nikdo jiny by se mezi to nemel motat!!
- Zita Vinklerova / 22. 7. 2012 - 10:07
Damy velmi ocenuji a hlavne dekuji za holky jako jste vy, ktere to chapou :-) jak bylo napsano v jednom prispevku slecny Andrei: ano kdyz jsem tento rozhovor psala se slecnou administratorkou bylo to proto, ze jsem myslela ze se tu budou resit pripravy na souteze, souteze samotne, a cas, ktery jsem v mazoretkach nebyla a cekala jsem, ze se dozvim neco noveho. Misto toho se tu snesla vlna kritiky meho chovani, jen proto, ze nechci resit veci minule... Jiz predtim jsem psala, ze odpovim pouze na otazky mazoretkoveho smeru. TO nadale plati. Preju vsem krasne prazdniny, a snad i proslunene :-)
- Lucka / 18. 8. 2012 - 11:08
hezky si to napsala, ale to nemeni nic na tom, ze je tve chovani vuci nemu celkem sprosty. Ja chapu, ze ho neznas. Ale je to moc fajn kluk. A o tobe se vyjadroval vzdycky moc hezky, jenom sem chtela, aby si to vedela.
- Jitka / 30. 8. 2012 - 18:08
tak uz to nechte byt, Zita by sice potrebovala par facek, ale to je vec Milana
- Katka / 11. 9. 2012 - 19:09
Katka:Tak co Milane, pojedes Zite dat par facek? :-D Vis vubec kde bydli? :-D Chces jeji adres? :-D boze ja se bavim :-D
- Katka / 18. 9. 2012 - 14:09
Milan- ty se s nami nebavis? :-D Vis, ze Zita jela na dovolenou do Bulharska s nejakym Mufem? :-D
- Karel / 18. 9. 2012 - 20:09
Zdravím všechny slepice, které se dokola bavíte místo mažoretek o Milanovi a Zitě. Není vám to už trapné? Ale asi to stejně nechápete když máte iqvé tykve.
- Katka / 18. 9. 2012 - 20:09
Karel-nauc se psat :-D
- Adel / 18. 9. 2012 - 20:09
Katka- Milana stejne nevyprovokujes, mas to marny. Milan- videla jsem Te v Podebradech s kocarkem :-) pekny strejda :-)
- Karel / 19. 9. 2012 - 00:09
Katko, vůbec nechápeš, když se napíše "iqvé tykve" to znamená, že jsi totálně blbá.
- Andrea / 19. 9. 2012 - 10:09
Souhlasím s Karlem, ta Katka musí být hrozně zakomplexovaná a neštastná, jinak by takovýhle blbosti neřešila:-)) Aspoň že ostatní to chápou a neřeší co tady píše za nesmysly:-))
- Domča / 8. 10. 2012 - 14:10
Ahoj Zito, Panenky byly ve Francii úžasnéééééé. Škoda žes tam nebyla. Gratuluji Panenkám
- Zita Vinklerová / 13. 11. 2012 - 11:11
Domca: Dekuji za holky. Vystoupeni jsem videla pouze sice jen na PC, ale i tak po me behala husina :-) Lituju toho, ze jsme nejela ...
- Radka / 21. 11. 2012 - 19:11
Zita-a ty uz nedelas mazoretky? Nebo jak to s tebou vypada :-) a co solo? :-)
- Zita Vinklerová / 23. 11. 2012 - 16:11
Radka: Nooo, vypada to se mnou blede :-)
- Radka / 23. 11. 2012 - 18:11
Zita-Jakto? :-D
- Radka / 23. 11. 2012 - 18:11
Zita-to uz si skoncila nadobro s mazoretkama?
- Milan / 29. 11. 2012 - 11:11
Katko ja nevím, proč mi tohle píšeš? To je věc Zity s kým jezdí na dovolenou a kam. Mýslím, že ti do toho celkem nic není
- Milan / 29. 11. 2012 - 11:11
a nech už ji být.
- Gábi / 29. 11. 2012 - 13:11
Tý brďo, nestačím se divit, že se tady pomalu rok rozebírá situace, která se stala (nebo nestala) okolo Zity W. a pana Milana. Já osobně ani jednoho neznám, akorát Zitu jsem jednou viděla na soutěži v sóle a byla to BOMBA! Já, být správcem těchto stránek, tak bych slečnu Katku a jí podobné zablokovala. Ovšem v tomto případě je asi nejlepší Katku a jí podobné úplně ignorovat a nijak se nevyjadřovat k jejich komentářům. Protože těmto "chudákům" a "imbecilům" dělá moc dobře, když můžou vzbudit pozornost a lichotí to jejich egu. Zito a Milane - mějte se moc hezky a přeji pevné nervy do budoucna, protože se obávám, že tato trapka vám pokoj nedá.
- Karel / 29. 11. 2012 - 17:11
Katko a spol., už jednou jsem napsal že jste úplně mimo tj. totálně blbé. Souhlasím s Gábi a apeluji aby podobné zablokovala.
- Domča / 30. 11. 2012 - 16:11
Zito, ty prý studuješ v Ostravě, je to pravda :D
- Adel / 5. 12. 2012 - 18:12
a co Zit tedka vubec delas? myslim tim praci? nebo jeste studujes? pokud to samozrejme neni tajne :)
- Gábi / 7. 12. 2012 - 12:12
Zituš, já být Tebou, tak bych na nic neodpovídala. Nebo Ti, co jsou rýpalové a nepřejícní, budou zase mít pitomé připomínky. Je to sice nefér vůči těm, co si to nezaslouží (viz např. Domča), ale měla bys chránit sama sebe. Ále, co Ti vůbec radím, vždyť jsi dospělá a chytrá ženská :-)
- Adel / 8. 12. 2012 - 09:12
Gabi-tak ja jsem do Zit nerypala? jenom se ptam, jak se ma :-)
- Zita Vinklerová / 14. 12. 2012 - 14:12
Gábi: Ahoj, dekuji za oporu! Kazdopadne tento rozhovor byl myslen dobre, a nakonec se tady z toho stala kovbojka "na entou". Brala jsem to tak, ze jsem mazoretky delala "par" let a mam k tomu co rict, popr. pomoct jinym mazoretkam, nakonec se tu resi muj osobni zivot... :-) To jeslti studuji ci nestudiji je ciste moje vec, ktera se netyka mazoretek. Gabi jeste jednou velky dik Tobe a dalsim lidem, kteri tento rozhovor pochopili tak jak meli a ne tak, ze se budou rypat v aferach starych min. 4 leta... :-) Osobne mi to prijde smesne, jelikoz Katka a ji podobne asi maji nudny zivot. Ja si svuj dokonale uzivam a dekuji za to damy, ze me porad mate v papulce :-P Aspon jsem neupadla do mazoretkoveho nevedomi :-)) DEKUJI DEKUJI DEKUJI :-)
- Zita Vinklerová / 14. 12. 2012 - 14:12
A bohuzel s mazoretkami jsem uz zase a opet skoncila, neni na to cas, a mrzi me to :-(
- Zita Vinklerová / 14. 12. 2012 - 14:12
Ale jsem neskutecne rada za to, ze jsem mohla byt s holkama minulou sezonu, i ze jsem si zase mohla zkusit solo a uzivat si potlesk :-) bylo to opet skvele.
- Domča / 19. 12. 2012 - 11:12
Zito, omlouvám se. Pouze mě to jenom zajímalo jestli je to pravda, že studuješ u nás v ostravě nic víc. SORRY
- Karolína / 27. 12. 2012 - 15:12
Bude zase nějaký nový rozhovor prosím?

Vložení nového komentáře:


Jméno:
E-mail (nepovinné):
WWW (nepovinné):
Nadpis (nepovinné):
Text:

Jméno nesmí obsahovat otazníky. V textu komentáře se nesmí vyskytovat link s "http" / pokud potřebujete napsat odkaz, napište ho jen ve tvaru www.nazev.cz. Děkujeme.

Prázdné pole:
Náhodná fotografie

Mohelnické mažoretky

(vložena 10. 10. 2007)
Zobrazeno 2393x, Hodnocení 4.61 [4663x],
komentováno 3x
Pro více podrobností klikni na upomínkový lístek
vlož svůj inzerát
Kostým na sólo pro kadetku/juniorku
Inzerce

Prodám kostým pro kadetku nebo mladší juniorku. Matriál lycra a elastická "tělovka", zdobeno kameny. Šikmá sukně, body v rozkroku na druky. Délka od výstřihu po druky : 56 cm. Celková délka od výstřihu: 62 cm. Cena 950,-
Kontakt: L, lvalusova@seznam.cz, 777581966

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým na sólo senior
Inzerce

Prodám nový kostým na sólo pro mažoretku seniorku nebo větší juniorku. Na výšku 165-175 cm. Vel. S. Materiál lycra, elastická krajka, sukně tyl. Barva bílá - tyrkysová. Bohatě zdobeno kameny. Holá záda. Rukavičky z bílé elastické krajky, lemované tyrkysovým tylem. V rozkroku na druky. Další foto a informace mailem ( lvalusova@seznam.cz). Cena 1500,- Kč.
Kontakt: Glučová, lvalusova@seznam.cz, 777581966

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODÁM NETRADIČNÍ KOSTÝM NA SÓLO
Inzerce

Prodám moc hezky zpracovaný a velmi netradiční kostým na sólo pro mažoretku, twirlerku, gymnastku nebo na krasobruslení. Možno použít i pro latinu. Je námi navrhovaný a šitý jako originál švadlenou. Jedinečný!! Pouze jeden kus - tzn. nebyl šit pro celou skupinu. Je na výšku postavy cca 160-170 cm (dcera měří 169 cm). Kvalitní do čtyř stran pružná tělová látka a modrá plavkovina, celoflitrová aplikace v modrozelené barvě, dozdoben spoustou kamínků. Ušito jako dres. Sukně zdobená pravými pavími pery dvouřadě. Zdobená rovněž kamínky. Sukně je odepínací, na průsvitné patentky. Ke kostýmu je ušita rovněž ještě jedna odepínací sukně. Celá modrá, komplet pošitá třásněmi a po celé linii třásní jsou modré kamínky. Je zavinovací, vznikne klasická sukně (není na fotce). Sukýnky lze měnit dle libosti nebo možno oddělit úplně, aby vznikl pouze dres (gymnastika, twirling). Původní cena byla za materiál a ušití přes 2.500,- Kč. Cenu zdobení nepočítám. Kostým použit na 4 soutěžích. Je bez vad a kazů, kamínky nechybí. Třásňová sukně použita nebyla vůbec. Cena uvedena bez případného poštovného. Platba pouze předem. Prosím, ne na dobírku. Více foto i v detailu na přání po dohodě. Děkuji
Kontakt: Lenka, malantikoval@seznam.cz, 775717371

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
KOSTÝMY starší kadetky
Inzerce

Prodáme 14+1 kadet/junior (kostým, rukavice, lodička), vel. 128, 5x 140, 146, 3x 152, 2x XS, 3x S. Kapitánka v obrácených barvách vel. 152 - zlatá s růžovou. Posílám i na dobírku.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz, 608727577

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým na sólo juni/seni
Inzerce

Kostým vhodný na juniorku či seniorku. Dá se využít jak na BAT tak na POM solo.
Kontakt: Petra, p.petrakova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kozačky 37 nízké, 38 vysoké
Inzerce

V hezkém stavu, cena dohodou (37 jsou méně použité a v hezkém stavu za 500), vyšší okolo 300 kč. Podpatek na obou 5cm.
Kontakt: Petra, p.petrakova@seznam.cz,

skrýt tento inzerát
Kostýmy na trio JUNIOR / SENIOR
Inzerce

Černý v kombinaci zeleno-stříbrný, vel. M šitá firmou Aipex. Kapitánka má kostým více zdobený. Používané jednu sezónu, ve velmi dobrém stavu. Kupující platí poštovné, posílám i dobírkou, možnost odeslání ihned.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Uniforma - JUNIOR / SENIOR
Inzerce

Sako, sukně, lodička - celkem 4 ks, velikost dámská S/M, sako jde vzadu stáhnout, vpředu zakrytý zip, rukávy lze založit. Lze přikoupit další sukně v barvě fialovo-černá. Připravené k odeslání, posílám i dobírkou.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme šaty například na klasickou mazoretku nebo pompomy. Prodáváme set 19 kostýmů ( sako + lodička + tílko + pásek + šortky) cena za sadu 3 000,- + poštovné. K dispozici ihned :-) ( černé sukně nejsou součástí kostýmu.)
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Dobrý den nabízím k prodeji klasickou uniformu. Sada obsahuje pouze 16ks sak + 14 ks lodiček, bez sukni! Cena za sadu 6 000. Kabátky jsou z plavkoviny, velmi slušivé. Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme krásné šaty na klasickou mazoretku 13,ks šatů bez čepiček! Cena za sadu 1300 Kč. Junior/ senior
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým solo kadet/deti
Inzerce

Šaty na sólo velikost děti/kadetka na téma POPELKA .Modré šatičky jsou z plavkoviny dělané jako bodýčko se sukýnkou. Tylová sukýnka se dá sundavat, stříbrný pásek také sundatelný. Celý kostým je zdobený motýlky a kamínky. Cena 900 Kč,- . Jednou použitý poté uskladněný.
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
prodám kostým na duo, případně solo
Inzerce

prodáme kostým na duo případně po jednom kuse na solo. používaný jednu sezónu, velikost junior (modrý i kadetka, holčina je malinká). přesnější míry případně dodám.
Kontakt: Štěpánková Kamila, stepankova40@seznam.cz, 728 020 776

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým sólo- junior, senior ml.
Inzerce

Prodám kostým - sólo baton. JUNIOR, ML. SENIOR. Všité kratší nohavičky. + ozdoba do vlasů. Cena dohodou.
Kontakt: Karolína Vlachová, vlachova.kaja@seznam.cz, 731678917

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy kadet pom/mix/disco
Inzerce

Kostýmy pre kadetky. Zelené body so zapínaním vzadu na krku, legíny s prišitou sukňou. Materiál: ružová a zelená plavkovina, zelená a čierna flitrová látka. Možno prikúpiť aj čelenky s očami a motýlika na gumičku. Viď foto. Počet kusov: 14. Cena 17 €/450 Kč/ks. Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pre deti/minikadetky/prípravku
Inzerce

Kostým pre vekovú kategóriu deti, prípravku. Plavkovinové body zošité so sukničkou (zapínanie vzadu na krku), čiapka, náramky. Bohato zdobené flitrovými ozdobami. Počet kusov: cca 15. Cena: 17 €/450 Kč/ks.Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasické kostýmy
Inzerce

Klasické saká na gombíky pre menšie mažoretky + čiapky zdobené flitrovou retiazkou. Bez sukní. Počet kusov: 13+1 v opačnom farebnom prevedení. Cena 5€/135Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy deti/minikadetky
Inzerce

Kostýmy pre malé dievčatká: kraťasové body so zapínaním na krku + kvetinková suknička na gumičku. Materiál: plavkovina, flitrová látka, tyl. Počet kusov: 15 + 1 kostým pre kapitánku s krhličkou. Cena: 15€/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Body pre juniorky
Inzerce

Body zo žltej a čierno-bielej plavkoviny, zdobené flitrovými retiazkami. Zapínanie na krku a v rozkroku. Vrátane ozdoby do vlasov. Počet kusov: 12 + 2 ks overal lev a zebra. Možno odkúpiť bez overalov, len 12 kusov body. Cena: 10€/265 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro seniorky
Inzerce

Kostýmy na mix/pom/show, vhodné pre seniorky, prípadne juniorky. Červené nohavice a americké body z plavkoviny, hologramovej látky a tylu. Zadný diel sivý. Zapínanie v rozkroku. Počet kusov: 16 + 1 ks body pre kapitánku s červenou tylovou sukničkou (bez šedých legín). Cena: 17 €/450 Kč/ks. Možno odkúpiť samostatne len body.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
7 ks kostymy junior
Inzerce

Kostýmy na miniformáciu pre juniorky. Šaty so všitými nohavičkami, zapínanie vzadu na krku, materiál plavkovina. Súčasťou je ozdoba do vlasov. Počet kusov: 7 Cena: 15 €/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy juniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro juniorky. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy seniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro velkou formaci seniorek, 19 ks. Body + sukně+ lodička. Sukně uplně nová. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
koupím kostýmy pro 20mazoretek
Inzerce

Sháním 20kostýmu pro mazoretky.Holčičky jsou ve věku od 7let do 11let.Starší úplně postačí .Chceme kostýmy použít na vystoupení pro obec.Bližší info do emailu csorgeiova@seznam.cz Děkuji
Kontakt: Renata, csorgeiova@seznam.cz, 604357752

skrýt tento inzerát
Šaty na sólo
Inzerce

Šaty jsou ve velmi dobrém stavu,protože jsou pul roku staré.Byla jsem v nich třikrát na soutěži,ale kvůli skončení v kroužku je tady prodávám.Původní cena šatů je 13 000; Kč, teď jsou za cenu 9 500;Kč,protože jsou jako nepoužité.Cena je zatím orientační,domluvíme se podle dohody.Šaty jsou ručně šité!!Můj e-mail je simonkamachackova@seznam.cz Cena zahrnuje : dres,2krat rukavičky,1krat kytka do vlasů. Více informací Vám poskytnu v e-mailu :)
Kontakt: Simona Macháčková, simonkamachackova@seznam.cz , 736240100

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Poslední fotogalerie
Poslední komentáře k fotkám
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Michaela Tess / 13. 11. 2016 - 11:11
Naprosto úžasný kostým! :)
- žanda / 11. 6. 2015 - 13:06
neeeee, souhlas s janou (koment nad), to snad nééééé
- hanka / 13. 5. 2015 - 12:05
bára???? nějaká divná bára...:-D