Další novinkyPřehled akcí pro mažoretky


Poslední komentáře k článkům
- Viki / 9. 4. 2018 - 19:04
už několik let je to tam furt stejné a stejně tam všichni stále jezdí a neustále se diví
- Eva / 9. 4. 2018 - 10:04
Přesně tak, přesto že se na tuto soutěž v loňském roce snesla velká vlna kritiky a očekávala se v letošním změna, dočkali jsme se bohužel velmi podobného scénáře,samozřejmě na pár vyjímek
- Katka / 8. 4. 2018 - 19:04
Nezaskočila ani nepřekvapila, jako obvykle, SAMI SOBĚ. ????
- Rodič / 8. 4. 2018 - 18:04
Dobrý den, kdyby některé svazy a asociace neupřednostňovaly ,,své? týmy (dlouholeté členy, zakládající týmy atd..) před očividně lepšími týmy, tak nemuselo být tolik asociací! Ale proč jezdit na asociaci, na které, když vidíme startovku, tak již víme, kdo bude první, druhý i třetí nehledě na výkonnost. Toť můj názor.
- Moni / 15. 11. 2017 - 12:11
Holky máte naprostou pravdu, nechápu proč je tolik asociací, stačilo když byla IMA a NBTA, teď je v tom chaos. Měla by být jedna asociace, přijde mi to na hlavu, každý zakládá asociace, každý je Mistr Evropy. Některé skupiny už jezdí jen na pohárovky, po pravdě já bych ani nevěděla, kam svoji skupinu zařadit, do jaké soutěže. Ještě se z klasické mažoretky, stává spíše taneční, když vidím videa z různých asociací, tak všude je gymnastika a tanec, kde je sakra klasická mažoretka?? Nechápu. Držte se, ale měl by to někdo utnout. Tohle v jiných sportech není.
Hůlkalendář
31. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups

další informace ->
1. 6. 2019 - 1. 6. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups

další informace ->
2. 6. 2019 - 2. 6. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups, O pohár

další informace ->
8. 6. 2019 - 8. 6. 2019
O bodlinku jihlavského ježka 2019

Nepostupová soutěž pro velké formace baton v Jihlavě

další informace ->
15. 6. 2019 - 15. 6. 2019
Juniorská hůlka 2019

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace baton v Chotěboři

další informace ->
12. 10. 2019 - 12. 10. 2019
Hodonín patří mažoretkám

Nepostupová přehlídka mažoretek s volbou Miss mažoretky v Hodoníně

další informace ->
O cenu Andria 2011 - VÝSLEDKY
Publikováno 30. 10. 2011 - 19:10 / Autor Bubllegumme
Rubrika: Soutěže

obrazekPo rozkliknutí celého článku najdete odkazy na stažení výsledků soutěže. Všem vítězům gratulujeme. Získat medaili v takové konkurenci je opravdu veliký úspěch.
Kadetky

Juniorky

Seniorky


Komentáře:

- Kateřina Márlová / 3. 11. 2011 - 17:11
Zajímalo by mne hodnocení jednotlivých porotců, protože v některých jsem se pravděpodobně zklamala! Hodnocení soutěže? Opět bez úrovně! Chaos a zmatek, nic podle harmonogramu! A výsledky opravdu trapné, že se organizátoři nestydí :-/
- mazoretka / 3. 11. 2011 - 18:11
souhlaaas hodne trapna a uboha soutez. my uz tam nikdy nepojedeme i trenerka byla nasrana. okate naddrzovani ze jim trapne neni!!! ale oni moc dobre vi co delaji! chudaci !!!!
- Adéla Hanusková / 3. 11. 2011 - 18:11
Naprosto souhlasím opravdu by mě zajímalo podle čeho porotci dávaly body... Je jasné že si organizátoři musí nechat nějakou medaili pro svůj klub ale zbylá místa si asi porota odfajfkovala podle nálady jinak se to opravdu zdůvodnit nedá. No podle toho co jsme slyšela nemám tento názor sama a řekla bych že příští rok se soutěže zúčastní kluby porotců a organizátorů protože pro ostatní je tato soutěž akorát ztráta času a peněz...
- Robenková Hana / 3. 11. 2011 - 18:11
Holky souhlasím s vámi, nechci být vulgární, ale mám chuť někomu plivnout do úsměvu
- Barbora / 3. 11. 2011 - 19:11
Na túto súťaž sme s aako každý rok veľmi tešili, ale to čo sa tam odohralo tento rok nás natoľko znechutilo že budúci rok určite neprídeme. Môžem povedať,že sme si síce odniesli medajlu, ale tm kde sme ju vážne nečakali. Všetky umiestnenia boli podľa mňa dosť smiešne. Mám pocit, že luďia ktorí sa hrali na porotu nemali ani šancu o čom to je!!! absolútne nesúhlasím s poradím hlavne v sólach či už juniorskej alebo seniorskej kategórii. Dievčatá,ktoré predviedli twirling síce obdivujem, ale rozhodne to nepatrí na mažoretkovú súťaž!! Týmto nechcem nikoho uraziť organizátorov veľmi obdivujem že sa vôbec do niečoho tkého pustili, ale keď porotcov tak aspoň kvalifikovaných nech to má aspoň úroveň. Držím palce do ďalších rokov.
- alena / 3. 11. 2011 - 20:11
Barboro a kdo se umístil s twirlingem v seniorském sóle či duu?? nikdo!
- Em / 3. 11. 2011 - 20:11
musím se všema souhlasit, nejhorší se mi zdálo hodnocení juniorek! nejvíce nechápu ty sedmice.. Náš klub, příští rok taky nepojede! Byl to hnus a nadržování, jak porotci hodnotili!!
- Adéla Hanusková / 3. 11. 2011 - 20:11
Nejvíc mě dostalo to druhé místo v sole juniorkách to bylo pravdu nějaký error nazvala bych to hodně nepovedeným pokusem o taneční solo....
- Barbora / 3. 11. 2011 - 20:11
Alena o seniorskom sóle sa radšej vyjadrovať nejdem !! To prvé miesto bolo strach a hrôza.... juniroské miniformácie tretie miesto otvorené ústa nad tým kde mala porota oči ... žiaľ bohu s tým nič nesprávime. Ale vidím, že nie sme jediný klub ktorý nie je spokojný :)
- Em / 3. 11. 2011 - 20:11
naprosto souhlasím, když se vyhlásilo to třetí místo v juniorské mini. tak nikdo nechápal, jak diváci, vedoucí oddílů, ale i samotné mažoretky!
- Vanka / 3. 11. 2011 - 20:11
se všema jen souhlasím, nechápu, jak mohl jeden nejmenovaný oddíl porazit jiné oddíly, které byly i na Evropě a ne ČR, když "tento" oddíl nebyl ani na ČR!! ale s tím už nic nenaděláme.. ale vážně by mě zajímalo, podle čeho porotci hodnotili, vypadá to tak, že asi podle úsměvu soutěžících :D raději to berme s humorem !
- Barbora / 3. 11. 2011 - 20:11
Vanka myslím že ani tým úsmevom by nevyhráli ... ale tak vieš keď ma niekto vedúcu v porote potom to tak dopadne :) :)) a že hráme fer play :) no to určite
- Wiki / 3. 11. 2011 - 23:11
Vážené vedoucí a soutěžící, jsem přesvědčena o tom, že soutěž nebyla tak špatná a nespravedlivá jak se Vám mnohým zdá. Pouze si myslím, že se mělo říct, jak se budou výsledky sčítat. Většinou se to na soutěžích dělá tak, že nejvyšší a nejnižší známka se škrkne a ze zbývajících se udělá průměr (samozřejmě, že je více způsobů, ale ten to je nejčastější). Tím musím podotknou, že pokud v porotě seděla vedoucí skupiny a ohodnotila by svou skupinu jako nejlepší (s nejvyšším počtem bodů, protože ji chtěla polepšit) a jiný porotce zase ji dál nejmenší počet bodů, aby ji potopil, tak tyto body se do průměru nepočítají. Proto nikdo nemůže nikoho popostrčit do předu a nikdo zase potopit. Tedy, když to shrnu, tak se do průměrů počítají známky, které jsou blízko sebe. (To znamená z pěti porotců ? nejlepší a nehorší známky se nepočítají a zbývající tři porotci měli nejblíže shodné body ? jejich body se sečtou a udělá se průměr ? konečný výsledek). Nezapomínejte, že porota byla složena z porotců IMA, NBTA a z učitelů konzervatoře a tanců. Porota tedy nebyla pouze jednosměrná. Stále mějme na paměti, že veškerý Váš výkon hodnotí lidské oko. Mažoretky jsou sport, který nelze měřit stopkami ani hodnotit počítačem. Tak při tolika soutěžních týmů a u některých jsou hodně vyrovnané síly, musí být těžké vybrat ten nejlepší. Buďme všichni rádi, že takové soutěže někdo pořádá a je ochotný obětovat čas, snahu, námahu a trpělivost. Poznámka ? když se doma dívám na DVD třeba na kategorii senior, tak si opravdu říkám, že seřadit tolik skvělých týmů, když ty síly a výkony jsou za léta dřiny tak strašně vyrovnané, je opravdu, ale opravdu těžké. Na závěr bych chtěla moc poděkovat paní Renatce a panu Milošovi, za uspořádání soutěže. Ať z kritiky, kterou si zde přečtou, si nic nedělají a hlavně, ať je neodradí do dalších let. Vám ostatním, chci ještě podotknout, že kritizováním poroty, zároveň kritizujete práci pořadatelů. Protože právě oni, porotu oslovili a požádali ji o bodové hodnocení. Co si asi nikdo z Vás neuvědomil. Všem mažoretkám i těm naštvaným, přeji hodně štěstí do dalších soutěží a nezanevřete nad tak krásným sportem, jako jsou mažoretky.
- marie / 4. 11. 2011 - 00:11
Ano junorské solo bylo opravdu přehmat se vším všudy... kvalitní sola se do finále nedostala... hlavně ta slečna co byla na druhém místě... nedobře ohodnoceno.. i vystoupení co do finále postoupilo jako poslední bylo dost špatné...prostě se to vůbec porotě nepovedlo... je to škoda, protože hodnocení poroty poškodilo renomé manželům Hloušovým, kteří si s přípravou soutěže dali tolik práce...na jejich práci není slova výtky..to bylo super..jen ta porota
- Hana / 4. 11. 2011 - 13:11
Druhé místo v Sólo Junior bylo od manželů Hloušových, ze ZizkZaku, tudíž se není čemu divit. Nemusela mít přímo v porotě vedoucí, aby ji pomohla. Ale stačilo že všechny tyto porotce domlouvali organizátoři. Takže jak píšete, že kritizování poroty se týká i organizátorů, je to pravda. A podobně je tomu asi i u Šance Hranice a dalších týmů, které v NBTA s Hloušovými kamarádí. Ne vždy se dá hodnotit objektivně, jednak pokud je to opravdu vyrovnané, nebo pokud je někdo domácí, přimhouří se oči a nějaká chybička se odpustí. Ale pokud je to takto do oka bijící a protlačí se soutěžící stůj co stůj až na medilovou pozici, pak tato soutěž ztrácí význam. Bohužel.
- Irena / 5. 11. 2011 - 08:11
Na této soutěži jsme byly poprvé, takže se spíše rozkoukáváme a získáváme zkušenosti. Soutěž je nepostupová, z toho důvodu bych možná uvítala, kdyby byl dán prostor soutěžícím, kteří začínají nebo se neumístili na postupových soutěžích apod. Nevím jestli je to fér, aby mažotetky, které jsou už trošku jinde vysbíraly ocenění ostatním, možná by stálo za to, udělat nějaká opatření pro příští rok,jak je tomu již třeba v Kolíně. Ale jak říkám,terpve začínáme, i přesto se nám soutěž líbila a určitě zase přijedeme.
- Zaca / 5. 11. 2011 - 11:11
pro Irena soutěž Andria se už léta koná dá se říct, že spíš pro ty lepší oddíly, ale mohou se tam přihlásit i oddíly s menší zkušenosí, přiznejme se dnes je konkurence opravdu velká!! . Pokuď chcete, ať vaše děvčata získají další zkušenosti a možná i medaile, tak je přihlašte na jiné soutěže, které jsou vyhrazeny pro začátečníky.
- Irena / 5. 11. 2011 - 20:11
Nechci nikoho kritizovat, možná tím, že v tom ještě až tak "nechodíme" nejsem zaujatá a ovlivněná. Samozřejmě, že každý na to má jiný názor a já to beru a o tom by to v celém tomto sportu mělo být. A jestli je to tak jak "ZACA" píše, že se na Andrii hlásí více méně už ty lepší týmy,neměly by spíše "vymetat" ty postupové soutěže a ne nepostupové, kde si můžou být tak trochu jisti, že posbírají kde co? Jak jinak se dá dokázat kvalita, než když postoupím??? Ale to je jen postřeh od někoho kdo začíná, nic proti nikomu určitému.
- Jana / 5. 11. 2011 - 22:11
Ano, ale kde nasbírá začínající soubor nevětší zkušenosti? podle mě tam kde vidí už ty pokročilejší a vyspělejší soutěžící :) Každý z nás jednou začínal
- Maja / 6. 11. 2011 - 09:11
No jistě. Je potřeba vidět ty nejlepší, mít motivaci se zlepšovat a makat na sobě. Nejde být pořád mezi slepými jednooký králem. Vím to z vlastní zkušenosti. Myslely jsme si jak jsme dobrý, každý v okolí nás plácal po rameni a pak jsme vyrazily na první soutěž (shodou okolností právě na Andrii) a spadly jsme na zadek, zjistily jsme jak na to jsme v porovnání s ostatními bídně. A musím říct, že nás to fest nakoplo a do dvou let jsme byly kvalitou úplně jinde. Neříkám, že na špičce, ale dobrý. Nechápu, proč se po všech soutěžích vždycky diskuze smekne k tomu, aby se ty nejlepší vykoply a nedovolilo se jim soutěžit. To mi rozum nebere. Přece to MUSÍ být naopak, jestli nechceme chcípat v průměrnosti.
- Martina / 6. 11. 2011 - 15:11
Ahoj lidi, nerada vedu zde diskuse, ale musím se připojit. Mám mažoretkový soubor, který není špatný, každoročně se s alespoň jednou skupinou probojujeme na MČR. Většinou však postupujeme jen tzv. z postupových míst bez medaile. Na jednu stranu se dá tedy říci, že jsme úspěšné, ale na druhou stranu to máme jakoby tak tak s odřenýma ušima, bez ocenění, bez místa na bedně, bez medaile. Samozřejmě, že jsme rádi, pokud naše děvčata mohou jet i na jinou soutěž, než je IMA. Narážíme však na to, že právě pro tyto soutěže jsou naše děvčata "moc dobré" a nemůžeme se účastnit. Pokud už nás organizátor vezme, tak se nám stává, že po zveřejnění přihlášených skupin se ozývají "ty méně dobré" a mají výhrady k našemu startu na soutěži. Jak to tedy máme udělat? Myslím si, že i naše děvčata si občas zaslouží nějakou medaily a na druhé straně v těchto "amatérských soutěžích" vždy nebývá až moc "odborná porota" a tudíž ani zde byť jsme podle některých "dobré" nemáme medaily zaručenou. Další věcí je to, že je dle mého názoru dobře, pokud ty "méně profesionální" týmy, vidí ty šikovnější je to výzva jak pro děvčata tak hlavně pro vedoucí. Věřte, že to není o tom, zda máme trénink 2 x nebo 5 x v týdnu, ale je to celkově o disciplíně jak děvčat tak vedoucích a hlavně rodičů. Je dobře, že jsou tyto "amatérské" soutěže, ale myslím, že by se měřítka úspěšnosti měly trochu rozšířit, aby na těchto soutěžích nestartovaly pořád jedny a ty stejné "méně šikovné" nebo spíše "méně profesionální" skupiny.
- Maja / 6. 11. 2011 - 19:11
Přesně ve stejné situaci jsme i my. Naprosto souhlasím s Martinou.
- Mirka / 9. 11. 2011 - 22:11
Taky se musim do diskuze zapojit...ač na Andrii nejezdíme kvůli velké vzdálenosti, tak nechápu zde některých komentáře. Je to 4roky, kdy jsme přijely na soutěž a podle rozpisu přihlášených jsme si už odhadovaly první 3místa (protože jsme danné soubory znaly z videí) a samotné jsme několikrát byly mezi předposledními, ale nikdy nás nenapadlo říct ,,ty vypadni z této soutěže, protože jsi dobrá a umístíš se,, :-D Naopak jsme zjistily, co děláme špatně, protože jako trenérka jsem neměla zaslepené oči a nechtěla za ,,hovno,, hned medaily!!! Další rok jsme byly už 2x na 4.místě a jednou na 2.místě, pro nás ten rok byl šílený dřiny, ale my jsme chtěly zvítězit zaslouženě a také jsme si to odřely. A v letošním roce? Už jen slýchávám, hele už jsou tu zas tyhle, ty se hodně vyhouply a určitě zas zvítězí..., ale proč? Né proto, že jsem pro své holky chtěla soutěže pro začátečníky, ale protože jsme si natloukly hubu, začaly makat a dostavily se výsledky! Nechápu vedoucí(a že jich znám mnoho) které se zastavily s dobou před 6lety, a stále si stěžují jak to ty jejich holčičky měly nádherný, a že vůbec tu porotu nechápou, jak jsou blbý...a když se na ty 16ti leté ,,holčičky,, podíváte, tak zjistíte, že každá druhá má špičky dovnitř, slovo držení těla neznají a umí pouze 8cviků, které opakují celou sestavu s útvary, kdy vystoupení je naprosto nezáživné. Takže milé vedoucí, každý jsme nějak začínal, my konkrétně na dechovku a sotva jsme uměly točit :-D dnes se tomu směju, dobře jsme se zapsaly u jiných souborů, stále vytváříme lepší a lepší choreografie a SNAŽÍME SE! Pokud jste znuděné ze soutěží, kam podle vás jezdí jen ,,profíci,, a vás už to nebaví, tak tam nejezděte nebo naberte nové zkušenosti...Jak už tu někdo psal, tak to platí i u nás...na nepostupových soutěží nás nikdo nechce vidět a na mistrovství prolézáme tak tak, docela by mě taky zajímalo, co byste dělaly vy, řekly holkám makáte zbytečně, protože na nepostupovou jedou začátečníci a na MČR nemáte šanci? Nepostupové soutěže jsou proto, že je to pouze na jedno kolo a jsou pro všechny(něco jiného je, když se nemůžou zúčastnit mistryně to zas chápu) a jsou hlavně pro soubory, které mají chuť soutěžit bez nároku na umístění, porovnat své dovednosti a zjistit si podle hodnocení poroty, jak jsou na tom a co zlepšit....ne kafrat, že zas nic nevyhrály i když to má důvod :-D V dnešní době makají naprosto všichni a rok co rok je těžké se umístit, proto razim jedno heslo: bez práce nejsou koláče :-))
- Wiki / 9. 11. 2011 - 22:11
Mirko, krásný komentář, myslím, že tady není co dodat.
- nela / 9. 11. 2011 - 23:11
Na této soutěži přece není nijak omezeno kdo se jí smí zúčastnit, aspon pokud vím. Tak proč si tady někdo stěžuje, že tam jezdí profíci??? Pokud není omezení....
- Madla / 10. 11. 2011 - 15:11
Podle mě všechna sola co postoupila do finále v juniorkach byla dosti dobrá. Hold nesmíte kritizovat ty co vám vzaly postupoví místa, hold byli lepší. Děkuji a poroučím se...
- Bára / 30. 11. 2011 - 15:11
Madlo, nemyslím si, že by sóla, která postoupila byla všechna lepší. I v těch jsem našla minimálně 2, která do finále vůbec nepatřila. Naopak si zase myslím, že některé, které finále nepostoupila by tam měla být. A pokud řekneš, že všechna ve finále byla dobrá, tak mažoretkám asi moc nerozumíš, ale jak myslíš.
- majka / 1. 12. 2011 - 13:12
Ano Báro,souhlsím s tebou.. máš pravdu... poslední solo co postupovalo, bylo celkově nepohledné, domácí solo něco podobného.. za to třeba ta holčina, co vyhrála jun.rekvizitu do finále vůbec nepostoupila a měla solo moc pěkné, hezky se na něj koukalo... a pak taky všichni koukali...ale bohužel to je vše o posouzení poroty a na interních pravidlech..

Vložení nového komentáře:


Jméno:
E-mail (nepovinné):
WWW (nepovinné):
Nadpis (nepovinné):
Text:

Jméno nesmí obsahovat otazníky. V textu komentáře se nesmí vyskytovat link s "http" / pokud potřebujete napsat odkaz, napište ho jen ve tvaru www.nazev.cz. Děkujeme.

Prázdné pole:
Náhodná fotografie

Rtyně v Podkrkonoší 2007 (IMA)

(vložena 9. 6. 2008)
Zobrazeno 3513x, Hodnocení 4.78 [5648x],
komentováno 17x
Pro více podrobností klikni na upomínkový lístek
vlož svůj inzerát
Kostým na sólo pro kadetku/juniorku
Inzerce

Prodám kostým pro kadetku nebo mladší juniorku. Matriál lycra a elastická "tělovka", zdobeno kameny. Šikmá sukně, body v rozkroku na druky. Délka od výstřihu po druky : 56 cm. Celková délka od výstřihu: 62 cm. Cena 950,-
Kontakt: L, lvalusova@seznam.cz, 777581966

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým na sólo senior
Inzerce

Prodám nový kostým na sólo pro mažoretku seniorku nebo větší juniorku. Na výšku 165-175 cm. Vel. S. Materiál lycra, elastická krajka, sukně tyl. Barva bílá - tyrkysová. Bohatě zdobeno kameny. Holá záda. Rukavičky z bílé elastické krajky, lemované tyrkysovým tylem. V rozkroku na druky. Další foto a informace mailem ( lvalusova@seznam.cz). Cena 1500,- Kč.
Kontakt: Glučová, lvalusova@seznam.cz, 777581966

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODÁM NETRADIČNÍ KOSTÝM NA SÓLO
Inzerce

Prodám moc hezky zpracovaný a velmi netradiční kostým na sólo pro mažoretku, twirlerku, gymnastku nebo na krasobruslení. Možno použít i pro latinu. Je námi navrhovaný a šitý jako originál švadlenou. Jedinečný!! Pouze jeden kus - tzn. nebyl šit pro celou skupinu. Je na výšku postavy cca 160-170 cm (dcera měří 169 cm). Kvalitní do čtyř stran pružná tělová látka a modrá plavkovina, celoflitrová aplikace v modrozelené barvě, dozdoben spoustou kamínků. Ušito jako dres. Sukně zdobená pravými pavími pery dvouřadě. Zdobená rovněž kamínky. Sukně je odepínací, na průsvitné patentky. Ke kostýmu je ušita rovněž ještě jedna odepínací sukně. Celá modrá, komplet pošitá třásněmi a po celé linii třásní jsou modré kamínky. Je zavinovací, vznikne klasická sukně (není na fotce). Sukýnky lze měnit dle libosti nebo možno oddělit úplně, aby vznikl pouze dres (gymnastika, twirling). Původní cena byla za materiál a ušití přes 2.500,- Kč. Cenu zdobení nepočítám. Kostým použit na 4 soutěžích. Je bez vad a kazů, kamínky nechybí. Třásňová sukně použita nebyla vůbec. Cena uvedena bez případného poštovného. Platba pouze předem. Prosím, ne na dobírku. Více foto i v detailu na přání po dohodě. Děkuji
Kontakt: Lenka, malantikoval@seznam.cz, 775717371

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
KOSTÝMY starší kadetky
Inzerce

Prodáme 14+1 kadet/junior (kostým, rukavice, lodička), vel. 128, 5x 140, 146, 3x 152, 2x XS, 3x S. Kapitánka v obrácených barvách vel. 152 - zlatá s růžovou. Posílám i na dobírku.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz, 608727577

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým na sólo juni/seni
Inzerce

Kostým vhodný na juniorku či seniorku. Dá se využít jak na BAT tak na POM solo.
Kontakt: Petra, p.petrakova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kozačky 37 nízké, 38 vysoké
Inzerce

V hezkém stavu, cena dohodou (37 jsou méně použité a v hezkém stavu za 500), vyšší okolo 300 kč. Podpatek na obou 5cm.
Kontakt: Petra, p.petrakova@seznam.cz,

skrýt tento inzerát
Kostýmy na trio JUNIOR / SENIOR
Inzerce

Černý v kombinaci zeleno-stříbrný, vel. M šitá firmou Aipex. Kapitánka má kostým více zdobený. Používané jednu sezónu, ve velmi dobrém stavu. Kupující platí poštovné, posílám i dobírkou, možnost odeslání ihned.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Uniforma - JUNIOR / SENIOR
Inzerce

Sako, sukně, lodička - celkem 4 ks, velikost dámská S/M, sako jde vzadu stáhnout, vpředu zakrytý zip, rukávy lze založit. Lze přikoupit další sukně v barvě fialovo-černá. Připravené k odeslání, posílám i dobírkou.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme šaty například na klasickou mazoretku nebo pompomy. Prodáváme set 19 kostýmů ( sako + lodička + tílko + pásek + šortky) cena za sadu 3 000,- + poštovné. K dispozici ihned :-) ( černé sukně nejsou součástí kostýmu.)
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Dobrý den nabízím k prodeji klasickou uniformu. Sada obsahuje pouze 16ks sak + 14 ks lodiček, bez sukni! Cena za sadu 6 000. Kabátky jsou z plavkoviny, velmi slušivé. Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme krásné šaty na klasickou mazoretku 13,ks šatů bez čepiček! Cena za sadu 1300 Kč. Junior/ senior
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým solo kadet/deti
Inzerce

Šaty na sólo velikost děti/kadetka na téma POPELKA .Modré šatičky jsou z plavkoviny dělané jako bodýčko se sukýnkou. Tylová sukýnka se dá sundavat, stříbrný pásek také sundatelný. Celý kostým je zdobený motýlky a kamínky. Cena 900 Kč,- . Jednou použitý poté uskladněný.
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
prodám kostým na duo, případně solo
Inzerce

prodáme kostým na duo případně po jednom kuse na solo. používaný jednu sezónu, velikost junior (modrý i kadetka, holčina je malinká). přesnější míry případně dodám.
Kontakt: Štěpánková Kamila, stepankova40@seznam.cz, 728 020 776

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým sólo- junior, senior ml.
Inzerce

Prodám kostým - sólo baton. JUNIOR, ML. SENIOR. Všité kratší nohavičky. + ozdoba do vlasů. Cena dohodou.
Kontakt: Karolína Vlachová, vlachova.kaja@seznam.cz, 731678917

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy kadet pom/mix/disco
Inzerce

Kostýmy pre kadetky. Zelené body so zapínaním vzadu na krku, legíny s prišitou sukňou. Materiál: ružová a zelená plavkovina, zelená a čierna flitrová látka. Možno prikúpiť aj čelenky s očami a motýlika na gumičku. Viď foto. Počet kusov: 14. Cena 17 €/450 Kč/ks. Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pre deti/minikadetky/prípravku
Inzerce

Kostým pre vekovú kategóriu deti, prípravku. Plavkovinové body zošité so sukničkou (zapínanie vzadu na krku), čiapka, náramky. Bohato zdobené flitrovými ozdobami. Počet kusov: cca 15. Cena: 17 €/450 Kč/ks.Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasické kostýmy
Inzerce

Klasické saká na gombíky pre menšie mažoretky + čiapky zdobené flitrovou retiazkou. Bez sukní. Počet kusov: 13+1 v opačnom farebnom prevedení. Cena 5€/135Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy deti/minikadetky
Inzerce

Kostýmy pre malé dievčatká: kraťasové body so zapínaním na krku + kvetinková suknička na gumičku. Materiál: plavkovina, flitrová látka, tyl. Počet kusov: 15 + 1 kostým pre kapitánku s krhličkou. Cena: 15€/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Body pre juniorky
Inzerce

Body zo žltej a čierno-bielej plavkoviny, zdobené flitrovými retiazkami. Zapínanie na krku a v rozkroku. Vrátane ozdoby do vlasov. Počet kusov: 12 + 2 ks overal lev a zebra. Možno odkúpiť bez overalov, len 12 kusov body. Cena: 10€/265 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro seniorky
Inzerce

Kostýmy na mix/pom/show, vhodné pre seniorky, prípadne juniorky. Červené nohavice a americké body z plavkoviny, hologramovej látky a tylu. Zadný diel sivý. Zapínanie v rozkroku. Počet kusov: 16 + 1 ks body pre kapitánku s červenou tylovou sukničkou (bez šedých legín). Cena: 17 €/450 Kč/ks. Možno odkúpiť samostatne len body.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
7 ks kostymy junior
Inzerce

Kostýmy na miniformáciu pre juniorky. Šaty so všitými nohavičkami, zapínanie vzadu na krku, materiál plavkovina. Súčasťou je ozdoba do vlasov. Počet kusov: 7 Cena: 15 €/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy juniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro juniorky. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy seniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro velkou formaci seniorek, 19 ks. Body + sukně+ lodička. Sukně uplně nová. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
koupím kostýmy pro 20mazoretek
Inzerce

Sháním 20kostýmu pro mazoretky.Holčičky jsou ve věku od 7let do 11let.Starší úplně postačí .Chceme kostýmy použít na vystoupení pro obec.Bližší info do emailu csorgeiova@seznam.cz Děkuji
Kontakt: Renata, csorgeiova@seznam.cz, 604357752

skrýt tento inzerát
Šaty na sólo
Inzerce

Šaty jsou ve velmi dobrém stavu,protože jsou pul roku staré.Byla jsem v nich třikrát na soutěži,ale kvůli skončení v kroužku je tady prodávám.Původní cena šatů je 13 000; Kč, teď jsou za cenu 9 500;Kč,protože jsou jako nepoužité.Cena je zatím orientační,domluvíme se podle dohody.Šaty jsou ručně šité!!Můj e-mail je simonkamachackova@seznam.cz Cena zahrnuje : dres,2krat rukavičky,1krat kytka do vlasů. Více informací Vám poskytnu v e-mailu :)
Kontakt: Simona Macháčková, simonkamachackova@seznam.cz , 736240100

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Poslední fotogalerie
Poslední komentáře k fotkám
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Michaela Tess / 13. 11. 2016 - 11:11
Naprosto úžasný kostým! :)
- žanda / 11. 6. 2015 - 13:06
neeeee, souhlas s janou (koment nad), to snad nééééé
- hanka / 13. 5. 2015 - 12:05
bára???? nějaká divná bára...:-D