Další novinkyZměna termínu soutěže MiKaDo Open


Poslední komentáře k článkům
- Viki / 9. 4. 2018 - 19:04
už několik let je to tam furt stejné a stejně tam všichni stále jezdí a neustále se diví
- Eva / 9. 4. 2018 - 10:04
Přesně tak, přesto že se na tuto soutěž v loňském roce snesla velká vlna kritiky a očekávala se v letošním změna, dočkali jsme se bohužel velmi podobného scénáře,samozřejmě na pár vyjímek
- Katka / 8. 4. 2018 - 19:04
Nezaskočila ani nepřekvapila, jako obvykle, SAMI SOBĚ. ????
- Rodič / 8. 4. 2018 - 18:04
Dobrý den, kdyby některé svazy a asociace neupřednostňovaly ,,své? týmy (dlouholeté členy, zakládající týmy atd..) před očividně lepšími týmy, tak nemuselo být tolik asociací! Ale proč jezdit na asociaci, na které, když vidíme startovku, tak již víme, kdo bude první, druhý i třetí nehledě na výkonnost. Toť můj názor.
- Moni / 15. 11. 2017 - 12:11
Holky máte naprostou pravdu, nechápu proč je tolik asociací, stačilo když byla IMA a NBTA, teď je v tom chaos. Měla by být jedna asociace, přijde mi to na hlavu, každý zakládá asociace, každý je Mistr Evropy. Některé skupiny už jezdí jen na pohárovky, po pravdě já bych ani nevěděla, kam svoji skupinu zařadit, do jaké soutěže. Ještě se z klasické mažoretky, stává spíše taneční, když vidím videa z různých asociací, tak všude je gymnastika a tanec, kde je sakra klasická mažoretka?? Nechápu. Držte se, ale měl by to někdo utnout. Tohle v jiných sportech není.
Hůlkalendář
3. 11. 2018 - 3. 11. 2018
O pohár města Hranice 2018

Nepostupová soutěž pro sóloformace a velké formace baton, pompom, show a rodičovské týmy v Hranicích

další informace ->
24. 11. 2018 - 24. 11. 2018
Soutěžní přehlídka v Lanškrouně 2018

Nepostupová soutěž pro miniformace a velké formace baton a pompom v Lanškrouně

další informace ->
26. 1. 2019 - 26. 1. 2019
Mikado Open 2019

Nepostupová soutěž pro sóloformace a miniformace baton, 2 baton a pompom v Karviné

další informace ->
23. 2. 2019 - 23. 2. 2019
O Říčanskou pusinku 2019

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace baton v Říčanech u Brna

další informace ->
Veronika Kadlecová "Mým největším úspěchem je to, že vůbec chodím"
Publikováno 1. 12. 2010 - 20:12 / Autor Bubllegumme
Rubrika: Rozhovory

obrazekPo delší době máme opět rozhovor s reprezentantkou asociace NBTA. Je jí Veronika Kadlecová z českobudějovické skupiny Panenky. Verča je ambiciózní a velmi milá dáma, která i přes svůj nízký věk ovládá skvěle twirling a je tak jednou z nejúspěšnějších českých twirlerek. Svědčí o tom několikanásobná účast na mistrovství Evropy a dokonce na mistrovství světa. Verča však dokázala mnohem více. Chcete-li se dozvědět něco o jejím životě, trénování a úspěších, přečtěte si následující rozhovor.
Dvě hůlky: Verčo, kdo a kdy ti dal poprvé hůlku do ruky?

Veronika Kadlecová: Poprvé jsem dostala hůlku do ruky v 5 letech. Byla to doba v roce 2002, kdy nám po povodni zavřeli školku, ve které jsem chodila na balet. Doma jsem se nudila a mamka hledala nějakou aktivitu, která by mě bavila. Vzpomněla si na místní mažoretky, které jsme kdysi viděli na slavnostech města. Zavolala paní trenérce M. Kolafové, která náhodou v té době zakládala druhou skupinu mladších děvčat Panenky II. Vzala mě, i když jsem byla skoro o 2 roky mladší než ostatní holky. Ze začátku mi to moc nešlo a když se mi to nepovedlo, tak jsem to obrečela :-). Hned další rok už jsme jely na soutěž.DH: A jak ses potom dostala k twirlingu?

VK: Do roku 2009 bylo mistrovství sóloformací pouze jedno ? a to klasická mažoretka. Až v létě 2009 se konalo 1. mistrovství v twirlingu. Před rokem 2009 se již stávalo, že některé skupiny ovládaly lépe cvičení s hůlkou. Jelikož celá asociace NBTA směřuje více k twirlingu, bylo jen otázkou času, kdy zde vzniknou twirlingové skupiny. A naše celá skupina se věnovala náročnějším cvikům s hůlkou, takže nějak vyplynulo, že i já se to musím naučit. I když jsem byla tehdy nejmladší ze skupiny, musela jsem umět to, co starší holky. Ale pak se ukázalo, že je to vlastně výhoda.DH: Preferuješ twirling před klasickou mažoretkou?

VK: V sólových formacích preferuji twirling. Ve skupinových mám asi o trochu raději klasickou mažoretku. Důvodem je to, že „klasiku“ můžeme častěji předvést před veřejností, na náměstích, na plesech apod. Twirlingové vystoupení je náročné na prostor, na výšku stropů, na povrch. A ne každý laik pochopí, že když spadne hůlka, že to není taková chyba jako když se cvik „zfalšuje“.obrazek


DH: I tebe najdeme hned v několika disciplínách. Rytmické sólo, sólo s rekvizitami, povinné sólo, rytmické duo?Vynechala jsem ještě něco? Jak to všechno stíháš?

VK: Zatím jsem se zúčastnila sólových disciplín rytmické sólo, sólo s rekvizitami, sólo na povinnou hudbu a od minulého roku také duo na povinnou hudbu a rytmické taneční duo. Jelikož jsou nyní soutěže rozděleny na mistrovství v twirlingu a mistrovství v klasické mažoretce a konají se v jiných měsících (leden a duben/květen) dá se to stihnout. Rytmické taneční sólo a povinné sólo a duo na povinnou hudbu se konají v lednu v Nymburce a rekvizity a taneční duo v Klatovech a Ronově. Zatím jsem stíhala. Letos jsem v 8. třídě a škola je náročnější, tak už je to horší. Snažím se cvičit víc o víkendech. Konkurence je čím dál větší a v mé věkové kategorii je spousta úspěšnějších a šikovnějších děvčat.DH: Které z těchto choreografií si vymýšlíš sama, nebo na kterých se podílíš?

VK: Většinu sólových vystoupení si vymýšlím sama. Pak mi je doupravuje paní trenérka anebo mamka. Na sólu s rekvizitami spolupracuje celá naše rodina. Mamka má perfektní nápady, se kterými většinou souhlasím. Vybereme písničky, taťka mi všechny písničky zmixuje, já si na počítači „vyrobím“ rekvizity a rodiče je pomáhají uskutečnit. Také jezdím na semináře s francouzskou lektorkou, která nás učí nové sestavy a také nám radí jak upravit své soutěžní vystoupení na „Evropu“. Sestavy pro duo vymýšlíme s mojí partnerkou L. Hanzalíkovou, dokáže vymyslet úžasné choreografie.obrazek


DH: V mažoretkách a twirlingu toho máš už docela dost za sebou. Dokázala bys říct, co je zatím tvůj největší úspěch a na jaký úspěch ještě stále čekáš?

VK: Můj asi nejúspěšnější rok byl 2008, kdy jsem získala na MČR třikrát 1. místo (taneční, povinné a rekvizitové sólo). A na ME v Brně jsem získala medaili za 6. místo. V NBTA je velmi těžké uspět na ME, neboť Češi jsou v této soutěži stále jako „nováčci“. Soutěží se většinou mezi 13 státy jižní a západní Evropy, kde má twirling již bohatou historii. Třeba USA teď slavila výročí 70 let twirlingu. Dalším úspěchem byla účast na Mistrovství světa v Belgii v roce 2009, kdy jsem na vlastní oči viděla nejlepší twirlery z USA, Kanady a Francie. V témže roce jsem získala titul Vicemistr ČR v povinném sólu a II. Vicemistr ČR v rytmickém tanečním sólu. Je cennější o to víc, že to bylo v kategorii junior mladší, kde jsem byla nejmladší. Co se týká ale celkově, tak mým největším úspěchem je asi to, že vůbec chodím. Narodila jsem se totiž se zkrácenou achillovkou a musela jsem hned v prvních měsících na operace. Lékaři prý řekli, že nikdy nebudu chodit jako ostatní děti. Ale já to dokázala.DH: Pamatuješ si ještě svou první soutěž? Byla jsi tehdy poměrně malinká :o)

VK: Moje první skupinová soutěž byla v roce 2003 na Mistrovství oblasti v Žatci. Bylo mi 6 let. Těsně před vystoupením mi vypadl přední zub, brečela jsem a nechtěla jsem se kvůli tomu usmívat na porotu :-). Moje sólová soutěž byla v roce 2007 v Klatovech a jela jsem to jen zkusit a ani jsem nečekala, že postoupím. Byla jsem tehdy 5. a překonala jsem sama sebe, protože jsem se do té doby strašně styděla :-).DH: A jak jsi prožívala své první mistrovství Evropy?

VK: Moje první ME bylo v roce 2008 v Granollers ve Španělsku. Byla jsem ze všeho strašně vykulená. Když jsem vešla do haly a viděla jsem, jak je veliká, tak jsem dostala strach. Pak jsem uviděla stejně staré Francouzky a Holanďanky (které každoročně vyhrávají tyto soutěže) a když jsem viděla, co umí, tak jsem prohlásila, že tam nejdu :-). Umístila jsem se sice na 24. místě, ale získala jsem velké zkušenosti, které se potom odrazily v následujících úspěších.obrazek


DH: Existují nějaké rituály, které před každým vystoupením provádíš?

VK: Na mistrovství světa v Belgii jsem si koupila malého plyšového medvídka – twirlera s hůlkou a toho všude vozím s sebou pro štěstí :-).DH: Jak se na twirling a mažoretky dívají tví kamarádi?

VK: Moje kamarádky, které nejsou ve skupině, mi většinou fandí. Ale setkala jsem se i se závistí a zlobou, kdy mi jedna holka řekla, že skončim u tyče. Tenkrát mě to dost vzalo. Spousta lidí tenhle sport nechápe, dělá radši aerobic nebo street dance, ale já bych ho neměnila.obrazek


DH: Máš ještě jiné další záliby?

VK: Mou další zálibou je práce na počítači. Dělám naše internetové stránky, ráda vyrábím koláže ve Photoshopu nebo různé prezentace pro mažoretky nebo do školy. Chtěla bych studovat obor Počítačová grafika na UMPRUM. Dále mě baví fotit a malovat.DH: A jak se připravuješ na novou sezónu? Prozradíš nám něco ze svých plánů?

VK: Na sezonu se již připravuji, protože 30. 1. bude další ročník MČR v twirlingu v Nymburce. Bude to náročné, neboť letos poprvé jsem se přihlásila na sólo s 2 hůlkami a dále opět na sólo rytmické a povinné. A s Luckou Hanzalíkovou budeme obhajovat zlato z dua na povinnou hudbu. To bude těžké, protože letos již budeme v kategorii Junior starší.DH: Na závěr se zeptám, jestli už jsi „napsala dopis Ježíškovi“ a prozradíš nám, co si přeješ najít pod stromkem? :o)

VK: Jsem asi blázen, ale nejvíce si každý rok přeji nové dresy na sóla a také rekvizity, které mám již vymyšlené na další rok :-).DH: Děkuji za rozhovor.

VK: I já děkuji :-). A všem přeji mnoho úspěchů a hezké svátky :-).obrazek


Veronika Kadlecová při svém sólu na povinnou hudbu na Mistrovství světa v Belgii

Úspěchy Veroniky Kadlecové (NBTA):

2007

5. místo Sólo taneční na MČR2008

Mistr ČR rytmické sólo

1. místo sólo na povinnou hudbu

Mistr ČR sólo s rekvizitami

6. místo na Mistrovství Evropy sólo s rekvizitami

II. Vicemistr Evropy Exhibition corps (twirlingová skupina)2009

Mistr Čech sólo s rekvizitami

Vicemistr ČR sólo na povinnou hudbu

II. Vicemistr ČR sólo rythmic

účast na mistrovství světa

Vicemistr Evropy Parade corp

Vicemistr Evropy Exhibition corp

Mistr České republiky a vítěz Czech open – cena za nejlepší podiovou formaci

3. místo v soutěži Talent Jihočeského kraje (za školní a sportovní úspěchy)2010

Mistr Čech a Vicemistr ČR sólo s rekvizitami

Mistr ČR v twirlingu duo na povinnou hudbu

Vicemistr Čech a II. Vicemistr ČR duo rhytmic

1. místo Exhibition corps

II. Vicemistr Evropy Exhibition Corp


Komentáře:

Další videa - Martina / 2. 12. 2010 - 11:12
Zde jsou ještě lepší a kvalitnější videa od této holčiny: http://www.youtube.com/user/VeruneCZkwa#p/u/25/X2O88rPQiak http://www.youtube.com/user/VeruneCZkwa#p/u/24/_Ybqsbp1K_A http://www.youtube.com/watch?v=WDDTyDyb_44
Video - Verča (Panenky ČB), mail, www / 2. 12. 2010 - 19:12
To je zrovna video, na kterém se mi sólo vůbec nepovedlo a je ve špatné kvalitě. Sólo jsem neměla zažité. :))
- Sarah (Mažoretky Zuš Louny) / 3. 12. 2010 - 20:12
Ale nene já tě obdivuju si moc šikovná myslím že si mě budeš pamatovat z Klatov spaly jsme v jhedny třídě dohromady a měla jsem klasický solo.Jak dlouho chodíš na mažoretky
- Verča (Panenky ČB), mail, www / 4. 12. 2010 - 13:12
Děkuju :)) Jojo pamatuju si tě :) Na mažoretky chodím skoro 9 let a z toho 3 roky dělám twirling :))
- Sarah (Mažoretky Zuš Louny) / 16. 12. 2010 - 15:12
A bude letos solo?Ty klasický solo asi neděláš co.Já na mažoretky chodím 8 let a a ted druhým rokem dělám twirling.Chtěla bych zkusit příští rok twirlingový solo můžeš mi poradit bez čeho se neobejdu jako nějaký prvky který by tam být měly
- Ivana / 21. 1. 2011 - 13:01
Moc šikovná holčina, je vidět, že nic není zadarmo, chce to dřinu :-) Fandíme ti.... Říčany :)
- Lenka / 3. 2. 2011 - 16:02
Ted o víkendu v Nymburku vyhrála taneční solo, povinném solo a solo se dvěma hůlkami 3. místo v duu. Je dvojnásobný Mistr ČR. Bylo to super!!Moc gratulujeme :))
- Lenka / 19. 2. 2011 - 10:02
http://www.youtube.com/watch?v=Uq5b-fmrqVw http://www.youtube.com/watch?v=mXKGtnYW8Cc&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=hHyZj0DuErU&feature=related
- Niki / 23. 2. 2011 - 19:02
Tak máme seznamy startujících v IMĚ, je to celkem zajímavé počteníčko, ja si to mezi sebou družstva rozdají. Některé nové jména se objevily, jiné staré zmizely. Co tak nějaký rozhovorek s nějakou sólistkou nebo trenérkou? Už se těším
semifinále Hořice - Julie / 23. 2. 2011 - 21:02
koukal jste někdo na semifinále v Hořicích? To bude fakt mazec, tam snad jedou všechny loňské účastnice finále, jak tohle bude vyřešené a jestli opravdu postoupí jen první 4 jsem zvědavá :-)
- Anička / 23. 2. 2011 - 21:02
No myslím, že i ve Vyškově to bude celkem zajímavé.
- Adéla / 26. 5. 2012 - 10:05
Moc tě obdivuju ! :) kde si sehnala takového medvídka ? přeji mnoho dalších uspěchů !

Vložení nového komentáře:


Jméno:
E-mail (nepovinné):
WWW (nepovinné):
Nadpis (nepovinné):
Text:

Jméno nesmí obsahovat otazníky. V textu komentáře se nesmí vyskytovat link s "http" / pokud potřebujete napsat odkaz, napište ho jen ve tvaru www.nazev.cz. Děkujeme.

Prázdné pole:
Náhodná fotografie

Vimperk 2008 (IMA)

(vložena 25. 1. 2008)
Zobrazeno 2775x, Hodnocení 4.82 [4941x],
komentováno 5x
Pro více podrobností klikni na upomínkový lístek
vlož svůj inzerát
Šaty na sólo Juni
Inzerce

Prodám modré šaty na sólo Juni velikost 158-164 cm. Použité pouze jednu sezónu. Šaty jsou velice zachovalé.
Kontakt: , N.Jandatova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej kostýmů
Inzerce

Nabízím 17 ks mažoretkových kostýmů, používaných 1 sezónu (již kupované z druhé ruky). Všechny kostýmy v perfektním stavu, žádné skvrny. 16 ks růžových kostýmů, 1 bílý kapitánský. Kostýmy mají různé velikosti. Kostýmy jsou na zip na zádech. Kostýmy mají tylový kanýr. Přibalím gumičku s květinou do vlasů. Cena : 250 KS, při rychlém jednání sleva
Kontakt: Hana Hurtová, hanickahurtova@seznam.cz, 775099313

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy na trio JUNIOR / SENIOR
Inzerce

Černý v kombinaci zeleno-stříbrný, vel. M šitá firmou Aipex. Kapitánka má kostým více zdobený. Používané jednu sezónu, ve velmi dobrém stavu. Kupující platí poštovné, posílám i dobírkou, možnost odeslání ihned.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Uniforma - JUNIOR / SENIOR
Inzerce

Sako, sukně, lodička - celkem 4 ks, velikost dámská S/M, sako jde vzadu stáhnout, vpředu zakrytý zip, rukávy lze založit. Lze přikoupit další sukně v barvě fialovo-černá. Připravené k odeslání, posílám i dobírkou.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Sukně s tylem pro KADETKY/JUNIORKY/SENIORKY
Inzerce

Celkem 23 ks, sukně barvy fialové, na vrchu je černý třpytivý tyl, na koncích zdobený štrasovými kamínky, v pase mají pružný materiál, poddá se postavě. Pokud si koupíte všechny, cena 75,- Kč

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro DĚTI / KADETKY
Inzerce

10 ks - šaty + rukavice + ozdoba do hlavy, pro děti od vel. 104 až 140 cm (1x - 104, 116, 122, 134, 140, 2x - 110, 3x - 128 cm) v dobrém stavu. Připravené k odeslání, posílám i na dobírku.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Sháníme kostýmy pro seniorky
Inzerce

Sháníme kostýmy pro seniorky - a to klasický typ mažoretkového kostýmu (je jedno jestli šaty, či kabátek se sukní - jde hlavně o klasický klidně trochu retro vzhled). Min. 12 ks. Děkuji za nabídky.
Kontakt: Veronika Tlapáková, pmstars@email.cz, 777349063

skrýt tento inzerát
Kostýmy pro minimažoretky
Inzerce

Prodáme 6 kusů kostýmu pro minimažoretky. Body + sukně + návleky na ruce a nohy + lodička. Cena : 1.500 ,-
Kontakt: Pavla Sittová, sittova.pavla@email.cz, 732285082

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým pro Děti
Inzerce

nabízíme k prodeji kostýmy pro věkovou kategorii děti. 9+1 pro hlavní mažoretku. Kostým + lodička. cena 3,000,-
Kontakt: Pavla Sittová, sittova.pavla@email.cz, 732285082

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým duo mažoretky
Inzerce

prodáme kostýmy na DUO - šité na holky ve věku 12/13 let krasně zdobené, tělová látka zdobena kamínky Swarovski. Kostým( všité kalhotky) + rukavičky + gumičky do vlasů cena 1.400 - při rychlém jednání možná sleva
Kontakt: Pavla Sittová, sittova.pavla@email.cz, 732285082

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy DUO
Inzerce

Nabízím k prodeji kostýmy na duo - krásne , zdobené kamínky... šaty ( body) + rukavicky + gumicky. Velikost junior , šité na holky ve věku 12/13 let.
Kontakt: Pavla Sittová, sittova.pavla, 732285082

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro kadetky
Inzerce

Prodáme kostýmy pro kadetky. Celkem 17 ks šatů, 17 ks lodiček, 16 ks rukávků. Cena 11 000,- + poštovné. Více info do e-mailu: L.hanzalikova@seznam.cz.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, L.hanzalikova@seznam.cz, Tel.737424971

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej kostýmu
Inzerce

Sada kostýmu pro kadetky - více velikosti , šité na míru . Krásně zdobené kamínky , u některých mírné opotřebení zlaté ale jinak v perfetnim stavu . Povodni cena za jeden kostým 2.000,- teď 420 kus , celá sada za 6.000 Kostýmu je 13+1 - pro kapitanku
Kontakt: Pavla Sittová , sittova.pavla@email.cz, 732285082

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme šaty například na klasickou mazoretku nebo pompomy. Prodáváme set 19 kostýmů ( sako + lodička + tílko + pásek + šortky) cena za sadu 3 000,- + poštovné. K dispozici ihned :-) ( černé sukně nejsou součástí kostýmu.)
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Dobrý den nabízím k prodeji klasickou uniformu. Sada obsahuje pouze 16ks sak + 14 ks lodiček, bez sukni! Cena za sadu 6 000. Kabátky jsou z plavkoviny, velmi slušivé. Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme krásné šaty na klasickou mazoretku 13,ks šatů bez čepiček! Cena za sadu 1300 Kč. Junior/ senior
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Saka pro kadetky
Inzerce

Prodám červenobílé saka, sukně a čepičky. K dispozici 11ks (kapitanka opačné barvy). Cena za jedny šaty 300 Kč. Při rychlém jednání možná sleva.
Kontakt: Lucie Demčáková, lucie.demcakova69@gmail.com, 728068053

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty pro seniorky
Inzerce

Prodám ručně malované šaty pro seniorky. K dispozici 17 ks (kapitánka opačné barvy). Cena za jedny šaty 700 Kč.
Kontakt: Lucie Demčáková, lucie.demcakova69@gmail.com, 728068053

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty pro děti
Inzerce

Prodám šaty pro kategorii děti. Cena za celý komplet 3000 Kč (šaty+lodičky+náramky). V případě zájmu prosím o kontakt a spočítám přesný počet kusů.
Kontakt: Lucie Demčáková, lucie.demcakova69@gmail.com, 728068053

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty pro st. kadetky
Inzerce

Prodám šaty pro kadetky/ml. juniorky. K dispozici 13ks. Cena za komplet 8000 Kč (šaty+mašle do vlasů).
Kontakt: Lucie Demčáková, lucie.demcakova69@gmail.com, 728068053

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Tílka
Inzerce

Prodám tílka k dispozici 19ks. Cena 100 kč za kus. Velikost 10-13 let.
Kontakt: Lucie Demčáková, lucie.demcakova69@gmail.com, 728068053

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty pro děti
Inzerce

Prodám šaty pro děti. Cena za komplet 3000 Kč (šaty+lodičky+náramky).
Kontakt: Lucie Demčáková, lucie.demcakova69@gmail.com, 728068053

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasický kostým kadet
Inzerce

Klasický kostým pre kadetky. Súčasťou je sako na zapínanie na zips vzadu na chrbáte, biela kruhová sukňa na gumičku, čiapka. Pevný materiál. Počet kusov: 13 (12 ružovo-bielych + 1bielo-zlatý pre kapitánku). Cena sady: 200 €/ 5100 Kč.
Kontakt: , mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasický kostým kadet
Inzerce

Klasický kostým pre kadetky. Súčasťou je sako na zapínanie na zips vzadu na chrbáte, biela kruhová sukňa na gumičku, čiapka. Pevný materiál. Počet kusov: 13 (12 ružovo-bielych + 1bielo-zlatý pre kapitánku). Cena sady: 200 €/ 5100 Kč.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým pre skupinu poms/mix/dance
Inzerce

Kostýmy pre skupinu poms/mix/dance pre vekovú kategóriu junior/senior. Súčasťou je body na zapínanie v rozkroku, nohavice, opasok a ozdoba do vlasov. Materiál plavkovina a flitrovina. Počet kusov: 12x čierny, 4x sivý. Cena sady: 250 €/ 6400 Kč.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým miniformácia deti baton
Inzerce

Kostým pre miniformáciu detí, prípadne menšie kadetky. Praktické zapínanie na krku a medzi nohami. Počet: 7 ks. Cena sady: 110 €/ 2800 Kč
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pre kadetky na pom/mix/show
Inzerce

Kostýmy pre kadetky na pom-pom/mix. Zelené body so zapínaním vzadu na krku, legíny s prišitou sukňou. Materiál: ružová a zelená plavkovina, zelená a čierna flitrová látka. Možno prikúpiť aj čelenky s očami a motýlika na gumičku. Počet kusov: 14. Cena sady: 210 €/ 5400 Kč.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy na mix/pom/show senior
Inzerce

Kostýmy na mix/pom/show, vhodné pre seniorky, prípadne juniorky. Červené nohavice a americké body z plavkoviny, hologramovej látky a tylu. Zadný diel sivý. Zapínanie v rozkroku. Počet kusov: 16 + 1 ks body Socha slobody s červenou tylovou sukničkou (bez legín). Cena sady: 210 €/ 5400 Kč. Možnosť odkúpiť samostatne len body.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy miniformácia junior baton
Inzerce

Kostýmy na miniformáciu pre juniorky. Plavkovinové šaty so všitými nohavičkami, zapínanie vzadu na krku. Súčasťou je ozdoba do vlasov. Počet kusov: 7 Cena sady:105 €/ 2700 Kč
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám kostým sólo junior st. - senior
Inzerce

Prodám kostým sólo, junior st. - senior
Kontakt: Vlaďka Zhřívalová, vladka264@seznam.cz, 724417215

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám kostým sólo
Inzerce

Sólo 140 cm - kostým+lodička 500 Kč + poštovné
Kontakt: Cigrová, 1krokodylek@seznam.cz, 607151272

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám kostýmy pro děti
Inzerce

pro děti: 8 ks kostýmů - kostým + lodička (1x100 cm, 1x110 cm, 1x112 cm,1x115 cm, 2x116 cm, 1x120 cm, 1x123 cm. 500 Kč za kus + poštovné.
Kontakt: Cigrová, 1krokodylek@seznam.cz, 607151272

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej kostýmů pro kadetky
Inzerce

Prodáme kostýmy pro kadetky. Celkem 17 ks šatů, 17 ks lodiček, 16 ks rukávků. Cena 12 000,- + poštovné. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej šatů na klasiku nebo na twirling
Inzerce

Prodáme šaty na twirling nebo na klasiku. Velikostně 13 let. Jsou ve velmi dobrém stavu. Šité od firmy MATSPORT. Cena 500,- + poštovné. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej šatů junior/senior
Inzerce

Prodáme šaty - junior/senior. Velikostně 11 - 19 let. Celkem 12 ks. Šaty jsou šité od firmy MATSPORT. Jsou ve velmi dobrém stavu. Použité jednu sezónu. Cena 10 000,- Kč/ za sadu + poštovné. Lze koupit i jednotlivě. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodáme komplet - šaty, kabátek, klobouček
Inzerce

Prodáme tento komplet - šaty, kabátek, klobouček - junior/senior. Velikostně 13 - 18 let. Celkem 13 ks. Tento komplet byl šit v prestižním módním ateliéru v Českých Budějovicích. Návrhářka p. Sabáčková. Jsou ve velmi dobrém stavu. Cena 26 000,- Kč/ za sadu + poštovné. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým solo kadet/deti
Inzerce

Šaty na sólo velikost děti/kadetka na téma POPELKA .Modré šatičky jsou z plavkoviny dělané jako bodýčko se sukýnkou. Tylová sukýnka se dá sundavat, stříbrný pásek také sundatelný. Celý kostým je zdobený motýlky a kamínky. Cena 900 Kč,- . Jednou použitý poté uskladněný.
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
prodám kostým na duo, případně solo
Inzerce

prodáme kostým na duo případně po jednom kuse na solo. používaný jednu sezónu, velikost junior (modrý i kadetka, holčina je malinká). přesnější míry případně dodám.
Kontakt: Štěpánková Kamila, stepankova40@seznam.cz, 728 020 776

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým sólo- junior, senior ml.
Inzerce

Prodám kostým - sólo baton. JUNIOR, ML. SENIOR. Všité kratší nohavičky. + ozdoba do vlasů. Cena dohodou.
Kontakt: Karolína Vlachová, vlachova.kaja@seznam.cz, 731678917

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy kadet pom/mix/disco
Inzerce

Kostýmy pre kadetky. Zelené body so zapínaním vzadu na krku, legíny s prišitou sukňou. Materiál: ružová a zelená plavkovina, zelená a čierna flitrová látka. Možno prikúpiť aj čelenky s očami a motýlika na gumičku. Viď foto. Počet kusov: 14. Cena 17 €/450 Kč/ks. Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pre deti/minikadetky/prípravku
Inzerce

Kostým pre vekovú kategóriu deti, prípravku. Plavkovinové body zošité so sukničkou (zapínanie vzadu na krku), čiapka, náramky. Bohato zdobené flitrovými ozdobami. Počet kusov: cca 15. Cena: 17 €/450 Kč/ks.Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasické kostýmy
Inzerce

Klasické saká na gombíky pre menšie mažoretky + čiapky zdobené flitrovou retiazkou. Bez sukní. Počet kusov: 13+1 v opačnom farebnom prevedení. Cena 5€/135Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy deti/minikadetky
Inzerce

Kostýmy pre malé dievčatká: kraťasové body so zapínaním na krku + kvetinková suknička na gumičku. Materiál: plavkovina, flitrová látka, tyl. Počet kusov: 15 + 1 kostým pre kapitánku s krhličkou. Cena: 15€/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Body pre juniorky
Inzerce

Body zo žltej a čierno-bielej plavkoviny, zdobené flitrovými retiazkami. Zapínanie na krku a v rozkroku. Vrátane ozdoby do vlasov. Počet kusov: 12 + 2 ks overal lev a zebra. Možno odkúpiť bez overalov, len 12 kusov body. Cena: 10€/265 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro seniorky
Inzerce

Kostýmy na mix/pom/show, vhodné pre seniorky, prípadne juniorky. Červené nohavice a americké body z plavkoviny, hologramovej látky a tylu. Zadný diel sivý. Zapínanie v rozkroku. Počet kusov: 16 + 1 ks body pre kapitánku s červenou tylovou sukničkou (bez šedých legín). Cena: 17 €/450 Kč/ks. Možno odkúpiť samostatne len body.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
7 ks kostymy junior
Inzerce

Kostýmy na miniformáciu pre juniorky. Šaty so všitými nohavičkami, zapínanie vzadu na krku, materiál plavkovina. Súčasťou je ozdoba do vlasov. Počet kusov: 7 Cena: 15 €/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej šatů junior/senior
Inzerce

Dobrý den, rády bychom prodaly naše šaty velikostně junior/senior. K dispozici máme 19 ks šatů + 19 ks červených lodiček. Šaty jsou různých velikostí. Šaty jsou šité jako bodýčko, latexová sukně s tylem, odepínací ozdoba na prsou. Pár šatů má trošku ošoupané flitry sem tam. Cena za sadu 3800,- Kčv případě zájmu pište do zpráv nebo na tel. 702 839 011.
Kontakt: Vlčková, queens.steti@seznam.cz, 702 839 011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy juniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro juniorky. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy seniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro velkou formaci seniorek, 19 ks. Body + sukně+ lodička. Sukně uplně nová. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
koupím kostýmy pro 20mazoretek
Inzerce

Sháním 20kostýmu pro mazoretky.Holčičky jsou ve věku od 7let do 11let.Starší úplně postačí .Chceme kostýmy použít na vystoupení pro obec.Bližší info do emailu csorgeiova@seznam.cz Děkuji
Kontakt: Renata, csorgeiova@seznam.cz, 604357752

skrýt tento inzerát
Prodám sukně
Inzerce

Prodám skládané černé sukně na mažoretky kat.jun/sen.Celkem 13kusu.Cena za 1ks150kc.Sukně jsou celé černé skládané a po obou stránkách rozparky.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

skrýt tento inzerát
Prodám vějíře
Inzerce

Prodám dva krásné tyrkys vějíře.Cena dohodou.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám zelené topy a náušnice
Inzerce

Prodám zelené topy+náušnice na mažoretky kat.jun/sen.Celkem 14topu+náušnice.Cena za 1ks top+náušnice 150Kc.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám korzet
Inzerce

Prodám černý korzet velikosti XL.Vhodný na cokoliv.Cena dohodou.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty na sólo
Inzerce

Šaty jsou ve velmi dobrém stavu,protože jsou pul roku staré.Byla jsem v nich třikrát na soutěži,ale kvůli skončení v kroužku je tady prodávám.Původní cena šatů je 13 000; Kč, teď jsou za cenu 9 500;Kč,protože jsou jako nepoužité.Cena je zatím orientační,domluvíme se podle dohody.Šaty jsou ručně šité!!Můj e-mail je simonkamachackova@seznam.cz Cena zahrnuje : dres,2krat rukavičky,1krat kytka do vlasů. Více informací Vám poskytnu v e-mailu :)
Kontakt: Simona Macháčková, simonkamachackova@seznam.cz , 736240100

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Poslední fotogalerie
Poslední komentáře k fotkám
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Michaela Tess / 13. 11. 2016 - 11:11
Naprosto úžasný kostým! :)
- žanda / 11. 6. 2015 - 13:06
neeeee, souhlas s janou (koment nad), to snad nééééé
- hanka / 13. 5. 2015 - 12:05
bára???? nějaká divná bára...:-D