Další novinkyPřehled akcí pro mažoretky


Poslední komentáře k článkům
- Viki / 9. 4. 2018 - 19:04
už několik let je to tam furt stejné a stejně tam všichni stále jezdí a neustále se diví
- Eva / 9. 4. 2018 - 10:04
Přesně tak, přesto že se na tuto soutěž v loňském roce snesla velká vlna kritiky a očekávala se v letošním změna, dočkali jsme se bohužel velmi podobného scénáře,samozřejmě na pár vyjímek
- Katka / 8. 4. 2018 - 19:04
Nezaskočila ani nepřekvapila, jako obvykle, SAMI SOBĚ. ????
- Rodič / 8. 4. 2018 - 18:04
Dobrý den, kdyby některé svazy a asociace neupřednostňovaly ,,své? týmy (dlouholeté členy, zakládající týmy atd..) před očividně lepšími týmy, tak nemuselo být tolik asociací! Ale proč jezdit na asociaci, na které, když vidíme startovku, tak již víme, kdo bude první, druhý i třetí nehledě na výkonnost. Toť můj názor.
- Moni / 15. 11. 2017 - 12:11
Holky máte naprostou pravdu, nechápu proč je tolik asociací, stačilo když byla IMA a NBTA, teď je v tom chaos. Měla by být jedna asociace, přijde mi to na hlavu, každý zakládá asociace, každý je Mistr Evropy. Některé skupiny už jezdí jen na pohárovky, po pravdě já bych ani nevěděla, kam svoji skupinu zařadit, do jaké soutěže. Ještě se z klasické mažoretky, stává spíše taneční, když vidím videa z různých asociací, tak všude je gymnastika a tanec, kde je sakra klasická mažoretka?? Nechápu. Držte se, ale měl by to někdo utnout. Tohle v jiných sportech není.
Hůlkalendář
31. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups

další informace ->
1. 6. 2019 - 1. 6. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups

další informace ->
2. 6. 2019 - 2. 6. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups, O pohár

další informace ->
8. 6. 2019 - 8. 6. 2019
O bodlinku jihlavského ježka 2019

Nepostupová soutěž pro velké formace baton v Jihlavě

další informace ->
15. 6. 2019 - 15. 6. 2019
Juniorská hůlka 2019

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace baton v Chotěboři

další informace ->
12. 10. 2019 - 12. 10. 2019
Hodonín patří mažoretkám

Nepostupová přehlídka mažoretek s volbou Miss mažoretky v Hodoníně

další informace ->
Veronika Kadlecová "Mým největším úspěchem je to, že vůbec chodím"
Publikováno 1. 12. 2010 - 20:12 / Autor Bubllegumme
Rubrika: Rozhovory

obrazekPo delší době máme opět rozhovor s reprezentantkou asociace NBTA. Je jí Veronika Kadlecová z českobudějovické skupiny Panenky. Verča je ambiciózní a velmi milá dáma, která i přes svůj nízký věk ovládá skvěle twirling a je tak jednou z nejúspěšnějších českých twirlerek. Svědčí o tom několikanásobná účast na mistrovství Evropy a dokonce na mistrovství světa. Verča však dokázala mnohem více. Chcete-li se dozvědět něco o jejím životě, trénování a úspěších, přečtěte si následující rozhovor.
Dvě hůlky: Verčo, kdo a kdy ti dal poprvé hůlku do ruky?

Veronika Kadlecová: Poprvé jsem dostala hůlku do ruky v 5 letech. Byla to doba v roce 2002, kdy nám po povodni zavřeli školku, ve které jsem chodila na balet. Doma jsem se nudila a mamka hledala nějakou aktivitu, která by mě bavila. Vzpomněla si na místní mažoretky, které jsme kdysi viděli na slavnostech města. Zavolala paní trenérce M. Kolafové, která náhodou v té době zakládala druhou skupinu mladších děvčat Panenky II. Vzala mě, i když jsem byla skoro o 2 roky mladší než ostatní holky. Ze začátku mi to moc nešlo a když se mi to nepovedlo, tak jsem to obrečela :-). Hned další rok už jsme jely na soutěž.DH: A jak ses potom dostala k twirlingu?

VK: Do roku 2009 bylo mistrovství sóloformací pouze jedno ? a to klasická mažoretka. Až v létě 2009 se konalo 1. mistrovství v twirlingu. Před rokem 2009 se již stávalo, že některé skupiny ovládaly lépe cvičení s hůlkou. Jelikož celá asociace NBTA směřuje více k twirlingu, bylo jen otázkou času, kdy zde vzniknou twirlingové skupiny. A naše celá skupina se věnovala náročnějším cvikům s hůlkou, takže nějak vyplynulo, že i já se to musím naučit. I když jsem byla tehdy nejmladší ze skupiny, musela jsem umět to, co starší holky. Ale pak se ukázalo, že je to vlastně výhoda.DH: Preferuješ twirling před klasickou mažoretkou?

VK: V sólových formacích preferuji twirling. Ve skupinových mám asi o trochu raději klasickou mažoretku. Důvodem je to, že „klasiku“ můžeme častěji předvést před veřejností, na náměstích, na plesech apod. Twirlingové vystoupení je náročné na prostor, na výšku stropů, na povrch. A ne každý laik pochopí, že když spadne hůlka, že to není taková chyba jako když se cvik „zfalšuje“.obrazek


DH: I tebe najdeme hned v několika disciplínách. Rytmické sólo, sólo s rekvizitami, povinné sólo, rytmické duo?Vynechala jsem ještě něco? Jak to všechno stíháš?

VK: Zatím jsem se zúčastnila sólových disciplín rytmické sólo, sólo s rekvizitami, sólo na povinnou hudbu a od minulého roku také duo na povinnou hudbu a rytmické taneční duo. Jelikož jsou nyní soutěže rozděleny na mistrovství v twirlingu a mistrovství v klasické mažoretce a konají se v jiných měsících (leden a duben/květen) dá se to stihnout. Rytmické taneční sólo a povinné sólo a duo na povinnou hudbu se konají v lednu v Nymburce a rekvizity a taneční duo v Klatovech a Ronově. Zatím jsem stíhala. Letos jsem v 8. třídě a škola je náročnější, tak už je to horší. Snažím se cvičit víc o víkendech. Konkurence je čím dál větší a v mé věkové kategorii je spousta úspěšnějších a šikovnějších děvčat.DH: Které z těchto choreografií si vymýšlíš sama, nebo na kterých se podílíš?

VK: Většinu sólových vystoupení si vymýšlím sama. Pak mi je doupravuje paní trenérka anebo mamka. Na sólu s rekvizitami spolupracuje celá naše rodina. Mamka má perfektní nápady, se kterými většinou souhlasím. Vybereme písničky, taťka mi všechny písničky zmixuje, já si na počítači „vyrobím“ rekvizity a rodiče je pomáhají uskutečnit. Také jezdím na semináře s francouzskou lektorkou, která nás učí nové sestavy a také nám radí jak upravit své soutěžní vystoupení na „Evropu“. Sestavy pro duo vymýšlíme s mojí partnerkou L. Hanzalíkovou, dokáže vymyslet úžasné choreografie.obrazek


DH: V mažoretkách a twirlingu toho máš už docela dost za sebou. Dokázala bys říct, co je zatím tvůj největší úspěch a na jaký úspěch ještě stále čekáš?

VK: Můj asi nejúspěšnější rok byl 2008, kdy jsem získala na MČR třikrát 1. místo (taneční, povinné a rekvizitové sólo). A na ME v Brně jsem získala medaili za 6. místo. V NBTA je velmi těžké uspět na ME, neboť Češi jsou v této soutěži stále jako „nováčci“. Soutěží se většinou mezi 13 státy jižní a západní Evropy, kde má twirling již bohatou historii. Třeba USA teď slavila výročí 70 let twirlingu. Dalším úspěchem byla účast na Mistrovství světa v Belgii v roce 2009, kdy jsem na vlastní oči viděla nejlepší twirlery z USA, Kanady a Francie. V témže roce jsem získala titul Vicemistr ČR v povinném sólu a II. Vicemistr ČR v rytmickém tanečním sólu. Je cennější o to víc, že to bylo v kategorii junior mladší, kde jsem byla nejmladší. Co se týká ale celkově, tak mým největším úspěchem je asi to, že vůbec chodím. Narodila jsem se totiž se zkrácenou achillovkou a musela jsem hned v prvních měsících na operace. Lékaři prý řekli, že nikdy nebudu chodit jako ostatní děti. Ale já to dokázala.DH: Pamatuješ si ještě svou první soutěž? Byla jsi tehdy poměrně malinká :o)

VK: Moje první skupinová soutěž byla v roce 2003 na Mistrovství oblasti v Žatci. Bylo mi 6 let. Těsně před vystoupením mi vypadl přední zub, brečela jsem a nechtěla jsem se kvůli tomu usmívat na porotu :-). Moje sólová soutěž byla v roce 2007 v Klatovech a jela jsem to jen zkusit a ani jsem nečekala, že postoupím. Byla jsem tehdy 5. a překonala jsem sama sebe, protože jsem se do té doby strašně styděla :-).DH: A jak jsi prožívala své první mistrovství Evropy?

VK: Moje první ME bylo v roce 2008 v Granollers ve Španělsku. Byla jsem ze všeho strašně vykulená. Když jsem vešla do haly a viděla jsem, jak je veliká, tak jsem dostala strach. Pak jsem uviděla stejně staré Francouzky a Holanďanky (které každoročně vyhrávají tyto soutěže) a když jsem viděla, co umí, tak jsem prohlásila, že tam nejdu :-). Umístila jsem se sice na 24. místě, ale získala jsem velké zkušenosti, které se potom odrazily v následujících úspěších.obrazek


DH: Existují nějaké rituály, které před každým vystoupením provádíš?

VK: Na mistrovství světa v Belgii jsem si koupila malého plyšového medvídka – twirlera s hůlkou a toho všude vozím s sebou pro štěstí :-).DH: Jak se na twirling a mažoretky dívají tví kamarádi?

VK: Moje kamarádky, které nejsou ve skupině, mi většinou fandí. Ale setkala jsem se i se závistí a zlobou, kdy mi jedna holka řekla, že skončim u tyče. Tenkrát mě to dost vzalo. Spousta lidí tenhle sport nechápe, dělá radši aerobic nebo street dance, ale já bych ho neměnila.obrazek


DH: Máš ještě jiné další záliby?

VK: Mou další zálibou je práce na počítači. Dělám naše internetové stránky, ráda vyrábím koláže ve Photoshopu nebo různé prezentace pro mažoretky nebo do školy. Chtěla bych studovat obor Počítačová grafika na UMPRUM. Dále mě baví fotit a malovat.DH: A jak se připravuješ na novou sezónu? Prozradíš nám něco ze svých plánů?

VK: Na sezonu se již připravuji, protože 30. 1. bude další ročník MČR v twirlingu v Nymburce. Bude to náročné, neboť letos poprvé jsem se přihlásila na sólo s 2 hůlkami a dále opět na sólo rytmické a povinné. A s Luckou Hanzalíkovou budeme obhajovat zlato z dua na povinnou hudbu. To bude těžké, protože letos již budeme v kategorii Junior starší.DH: Na závěr se zeptám, jestli už jsi „napsala dopis Ježíškovi“ a prozradíš nám, co si přeješ najít pod stromkem? :o)

VK: Jsem asi blázen, ale nejvíce si každý rok přeji nové dresy na sóla a také rekvizity, které mám již vymyšlené na další rok :-).DH: Děkuji za rozhovor.

VK: I já děkuji :-). A všem přeji mnoho úspěchů a hezké svátky :-).obrazek


Veronika Kadlecová při svém sólu na povinnou hudbu na Mistrovství světa v Belgii

Úspěchy Veroniky Kadlecové (NBTA):

2007

5. místo Sólo taneční na MČR2008

Mistr ČR rytmické sólo

1. místo sólo na povinnou hudbu

Mistr ČR sólo s rekvizitami

6. místo na Mistrovství Evropy sólo s rekvizitami

II. Vicemistr Evropy Exhibition corps (twirlingová skupina)2009

Mistr Čech sólo s rekvizitami

Vicemistr ČR sólo na povinnou hudbu

II. Vicemistr ČR sólo rythmic

účast na mistrovství světa

Vicemistr Evropy Parade corp

Vicemistr Evropy Exhibition corp

Mistr České republiky a vítěz Czech open – cena za nejlepší podiovou formaci

3. místo v soutěži Talent Jihočeského kraje (za školní a sportovní úspěchy)2010

Mistr Čech a Vicemistr ČR sólo s rekvizitami

Mistr ČR v twirlingu duo na povinnou hudbu

Vicemistr Čech a II. Vicemistr ČR duo rhytmic

1. místo Exhibition corps

II. Vicemistr Evropy Exhibition Corp


Komentáře:

Další videa - Martina / 2. 12. 2010 - 11:12
Zde jsou ještě lepší a kvalitnější videa od této holčiny: http://www.youtube.com/user/VeruneCZkwa#p/u/25/X2O88rPQiak http://www.youtube.com/user/VeruneCZkwa#p/u/24/_Ybqsbp1K_A http://www.youtube.com/watch?v=WDDTyDyb_44
Video - Verča (Panenky ČB), mail, www / 2. 12. 2010 - 19:12
To je zrovna video, na kterém se mi sólo vůbec nepovedlo a je ve špatné kvalitě. Sólo jsem neměla zažité. :))
- Sarah (Mažoretky Zuš Louny) / 3. 12. 2010 - 20:12
Ale nene já tě obdivuju si moc šikovná myslím že si mě budeš pamatovat z Klatov spaly jsme v jhedny třídě dohromady a měla jsem klasický solo.Jak dlouho chodíš na mažoretky
- Verča (Panenky ČB), mail, www / 4. 12. 2010 - 13:12
Děkuju :)) Jojo pamatuju si tě :) Na mažoretky chodím skoro 9 let a z toho 3 roky dělám twirling :))
- Sarah (Mažoretky Zuš Louny) / 16. 12. 2010 - 15:12
A bude letos solo?Ty klasický solo asi neděláš co.Já na mažoretky chodím 8 let a a ted druhým rokem dělám twirling.Chtěla bych zkusit příští rok twirlingový solo můžeš mi poradit bez čeho se neobejdu jako nějaký prvky který by tam být měly
- Ivana / 21. 1. 2011 - 13:01
Moc šikovná holčina, je vidět, že nic není zadarmo, chce to dřinu :-) Fandíme ti.... Říčany :)
- Lenka / 3. 2. 2011 - 16:02
Ted o víkendu v Nymburku vyhrála taneční solo, povinném solo a solo se dvěma hůlkami 3. místo v duu. Je dvojnásobný Mistr ČR. Bylo to super!!Moc gratulujeme :))
- Lenka / 19. 2. 2011 - 10:02
http://www.youtube.com/watch?v=Uq5b-fmrqVw http://www.youtube.com/watch?v=mXKGtnYW8Cc&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=hHyZj0DuErU&feature=related
- Niki / 23. 2. 2011 - 19:02
Tak máme seznamy startujících v IMĚ, je to celkem zajímavé počteníčko, ja si to mezi sebou družstva rozdají. Některé nové jména se objevily, jiné staré zmizely. Co tak nějaký rozhovorek s nějakou sólistkou nebo trenérkou? Už se těším
semifinále Hořice - Julie / 23. 2. 2011 - 21:02
koukal jste někdo na semifinále v Hořicích? To bude fakt mazec, tam snad jedou všechny loňské účastnice finále, jak tohle bude vyřešené a jestli opravdu postoupí jen první 4 jsem zvědavá :-)
- Anička / 23. 2. 2011 - 21:02
No myslím, že i ve Vyškově to bude celkem zajímavé.
- Adéla / 26. 5. 2012 - 10:05
Moc tě obdivuju ! :) kde si sehnala takového medvídka ? přeji mnoho dalších uspěchů !

Vložení nového komentáře:


Jméno:
E-mail (nepovinné):
WWW (nepovinné):
Nadpis (nepovinné):
Text:

Jméno nesmí obsahovat otazníky. V textu komentáře se nesmí vyskytovat link s "http" / pokud potřebujete napsat odkaz, napište ho jen ve tvaru www.nazev.cz. Děkujeme.

Prázdné pole:
Náhodná fotografie

Sedmikrásky Žatec

(vložena 29. 9. 2007)
Zobrazeno 2257x, Hodnocení 4.74 [4971x],
komentováno 2x
Pro více podrobností klikni na upomínkový lístek
vlož svůj inzerát
Kostým na sólo pro kadetku/juniorku
Inzerce

Prodám kostým pro kadetku nebo mladší juniorku. Matriál lycra a elastická "tělovka", zdobeno kameny. Šikmá sukně, body v rozkroku na druky. Délka od výstřihu po druky : 56 cm. Celková délka od výstřihu: 62 cm. Cena 950,-
Kontakt: L, lvalusova@seznam.cz, 777581966

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým na sólo senior
Inzerce

Prodám nový kostým na sólo pro mažoretku seniorku nebo větší juniorku. Na výšku 165-175 cm. Vel. S. Materiál lycra, elastická krajka, sukně tyl. Barva bílá - tyrkysová. Bohatě zdobeno kameny. Holá záda. Rukavičky z bílé elastické krajky, lemované tyrkysovým tylem. V rozkroku na druky. Další foto a informace mailem ( lvalusova@seznam.cz). Cena 1500,- Kč.
Kontakt: Glučová, lvalusova@seznam.cz, 777581966

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODÁM NETRADIČNÍ KOSTÝM NA SÓLO
Inzerce

Prodám moc hezky zpracovaný a velmi netradiční kostým na sólo pro mažoretku, twirlerku, gymnastku nebo na krasobruslení. Možno použít i pro latinu. Je námi navrhovaný a šitý jako originál švadlenou. Jedinečný!! Pouze jeden kus - tzn. nebyl šit pro celou skupinu. Je na výšku postavy cca 160-170 cm (dcera měří 169 cm). Kvalitní do čtyř stran pružná tělová látka a modrá plavkovina, celoflitrová aplikace v modrozelené barvě, dozdoben spoustou kamínků. Ušito jako dres. Sukně zdobená pravými pavími pery dvouřadě. Zdobená rovněž kamínky. Sukně je odepínací, na průsvitné patentky. Ke kostýmu je ušita rovněž ještě jedna odepínací sukně. Celá modrá, komplet pošitá třásněmi a po celé linii třásní jsou modré kamínky. Je zavinovací, vznikne klasická sukně (není na fotce). Sukýnky lze měnit dle libosti nebo možno oddělit úplně, aby vznikl pouze dres (gymnastika, twirling). Původní cena byla za materiál a ušití přes 2.500,- Kč. Cenu zdobení nepočítám. Kostým použit na 4 soutěžích. Je bez vad a kazů, kamínky nechybí. Třásňová sukně použita nebyla vůbec. Cena uvedena bez případného poštovného. Platba pouze předem. Prosím, ne na dobírku. Více foto i v detailu na přání po dohodě. Děkuji
Kontakt: Lenka, malantikoval@seznam.cz, 775717371

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
KOSTÝMY starší kadetky
Inzerce

Prodáme 14+1 kadet/junior (kostým, rukavice, lodička), vel. 128, 5x 140, 146, 3x 152, 2x XS, 3x S. Kapitánka v obrácených barvách vel. 152 - zlatá s růžovou. Posílám i na dobírku.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz, 608727577

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým na sólo juni/seni
Inzerce

Kostým vhodný na juniorku či seniorku. Dá se využít jak na BAT tak na POM solo.
Kontakt: Petra, p.petrakova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kozačky 37 nízké, 38 vysoké
Inzerce

V hezkém stavu, cena dohodou (37 jsou méně použité a v hezkém stavu za 500), vyšší okolo 300 kč. Podpatek na obou 5cm.
Kontakt: Petra, p.petrakova@seznam.cz,

skrýt tento inzerát
Kostýmy na trio JUNIOR / SENIOR
Inzerce

Černý v kombinaci zeleno-stříbrný, vel. M šitá firmou Aipex. Kapitánka má kostým více zdobený. Používané jednu sezónu, ve velmi dobrém stavu. Kupující platí poštovné, posílám i dobírkou, možnost odeslání ihned.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Uniforma - JUNIOR / SENIOR
Inzerce

Sako, sukně, lodička - celkem 4 ks, velikost dámská S/M, sako jde vzadu stáhnout, vpředu zakrytý zip, rukávy lze založit. Lze přikoupit další sukně v barvě fialovo-černá. Připravené k odeslání, posílám i dobírkou.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme šaty například na klasickou mazoretku nebo pompomy. Prodáváme set 19 kostýmů ( sako + lodička + tílko + pásek + šortky) cena za sadu 3 000,- + poštovné. K dispozici ihned :-) ( černé sukně nejsou součástí kostýmu.)
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Dobrý den nabízím k prodeji klasickou uniformu. Sada obsahuje pouze 16ks sak + 14 ks lodiček, bez sukni! Cena za sadu 6 000. Kabátky jsou z plavkoviny, velmi slušivé. Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme krásné šaty na klasickou mazoretku 13,ks šatů bez čepiček! Cena za sadu 1300 Kč. Junior/ senior
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým solo kadet/deti
Inzerce

Šaty na sólo velikost děti/kadetka na téma POPELKA .Modré šatičky jsou z plavkoviny dělané jako bodýčko se sukýnkou. Tylová sukýnka se dá sundavat, stříbrný pásek také sundatelný. Celý kostým je zdobený motýlky a kamínky. Cena 900 Kč,- . Jednou použitý poté uskladněný.
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
prodám kostým na duo, případně solo
Inzerce

prodáme kostým na duo případně po jednom kuse na solo. používaný jednu sezónu, velikost junior (modrý i kadetka, holčina je malinká). přesnější míry případně dodám.
Kontakt: Štěpánková Kamila, stepankova40@seznam.cz, 728 020 776

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým sólo- junior, senior ml.
Inzerce

Prodám kostým - sólo baton. JUNIOR, ML. SENIOR. Všité kratší nohavičky. + ozdoba do vlasů. Cena dohodou.
Kontakt: Karolína Vlachová, vlachova.kaja@seznam.cz, 731678917

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy kadet pom/mix/disco
Inzerce

Kostýmy pre kadetky. Zelené body so zapínaním vzadu na krku, legíny s prišitou sukňou. Materiál: ružová a zelená plavkovina, zelená a čierna flitrová látka. Možno prikúpiť aj čelenky s očami a motýlika na gumičku. Viď foto. Počet kusov: 14. Cena 17 €/450 Kč/ks. Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pre deti/minikadetky/prípravku
Inzerce

Kostým pre vekovú kategóriu deti, prípravku. Plavkovinové body zošité so sukničkou (zapínanie vzadu na krku), čiapka, náramky. Bohato zdobené flitrovými ozdobami. Počet kusov: cca 15. Cena: 17 €/450 Kč/ks.Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasické kostýmy
Inzerce

Klasické saká na gombíky pre menšie mažoretky + čiapky zdobené flitrovou retiazkou. Bez sukní. Počet kusov: 13+1 v opačnom farebnom prevedení. Cena 5€/135Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy deti/minikadetky
Inzerce

Kostýmy pre malé dievčatká: kraťasové body so zapínaním na krku + kvetinková suknička na gumičku. Materiál: plavkovina, flitrová látka, tyl. Počet kusov: 15 + 1 kostým pre kapitánku s krhličkou. Cena: 15€/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Body pre juniorky
Inzerce

Body zo žltej a čierno-bielej plavkoviny, zdobené flitrovými retiazkami. Zapínanie na krku a v rozkroku. Vrátane ozdoby do vlasov. Počet kusov: 12 + 2 ks overal lev a zebra. Možno odkúpiť bez overalov, len 12 kusov body. Cena: 10€/265 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro seniorky
Inzerce

Kostýmy na mix/pom/show, vhodné pre seniorky, prípadne juniorky. Červené nohavice a americké body z plavkoviny, hologramovej látky a tylu. Zadný diel sivý. Zapínanie v rozkroku. Počet kusov: 16 + 1 ks body pre kapitánku s červenou tylovou sukničkou (bez šedých legín). Cena: 17 €/450 Kč/ks. Možno odkúpiť samostatne len body.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
7 ks kostymy junior
Inzerce

Kostýmy na miniformáciu pre juniorky. Šaty so všitými nohavičkami, zapínanie vzadu na krku, materiál plavkovina. Súčasťou je ozdoba do vlasov. Počet kusov: 7 Cena: 15 €/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy juniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro juniorky. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy seniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro velkou formaci seniorek, 19 ks. Body + sukně+ lodička. Sukně uplně nová. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
koupím kostýmy pro 20mazoretek
Inzerce

Sháním 20kostýmu pro mazoretky.Holčičky jsou ve věku od 7let do 11let.Starší úplně postačí .Chceme kostýmy použít na vystoupení pro obec.Bližší info do emailu csorgeiova@seznam.cz Děkuji
Kontakt: Renata, csorgeiova@seznam.cz, 604357752

skrýt tento inzerát
Šaty na sólo
Inzerce

Šaty jsou ve velmi dobrém stavu,protože jsou pul roku staré.Byla jsem v nich třikrát na soutěži,ale kvůli skončení v kroužku je tady prodávám.Původní cena šatů je 13 000; Kč, teď jsou za cenu 9 500;Kč,protože jsou jako nepoužité.Cena je zatím orientační,domluvíme se podle dohody.Šaty jsou ručně šité!!Můj e-mail je simonkamachackova@seznam.cz Cena zahrnuje : dres,2krat rukavičky,1krat kytka do vlasů. Více informací Vám poskytnu v e-mailu :)
Kontakt: Simona Macháčková, simonkamachackova@seznam.cz , 736240100

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Poslední fotogalerie
Poslední komentáře k fotkám
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Michaela Tess / 13. 11. 2016 - 11:11
Naprosto úžasný kostým! :)
- žanda / 11. 6. 2015 - 13:06
neeeee, souhlas s janou (koment nad), to snad nééééé
- hanka / 13. 5. 2015 - 12:05
bára???? nějaká divná bára...:-D