Další novinkyPřehled akcí pro mažoretky


Poslední komentáře k článkům
- Viki / 9. 4. 2018 - 19:04
už několik let je to tam furt stejné a stejně tam všichni stále jezdí a neustále se diví
- Eva / 9. 4. 2018 - 10:04
Přesně tak, přesto že se na tuto soutěž v loňském roce snesla velká vlna kritiky a očekávala se v letošním změna, dočkali jsme se bohužel velmi podobného scénáře,samozřejmě na pár vyjímek
- Katka / 8. 4. 2018 - 19:04
Nezaskočila ani nepřekvapila, jako obvykle, SAMI SOBĚ. ????
- Rodič / 8. 4. 2018 - 18:04
Dobrý den, kdyby některé svazy a asociace neupřednostňovaly ,,své? týmy (dlouholeté členy, zakládající týmy atd..) před očividně lepšími týmy, tak nemuselo být tolik asociací! Ale proč jezdit na asociaci, na které, když vidíme startovku, tak již víme, kdo bude první, druhý i třetí nehledě na výkonnost. Toť můj názor.
- Moni / 15. 11. 2017 - 12:11
Holky máte naprostou pravdu, nechápu proč je tolik asociací, stačilo když byla IMA a NBTA, teď je v tom chaos. Měla by být jedna asociace, přijde mi to na hlavu, každý zakládá asociace, každý je Mistr Evropy. Některé skupiny už jezdí jen na pohárovky, po pravdě já bych ani nevěděla, kam svoji skupinu zařadit, do jaké soutěže. Ještě se z klasické mažoretky, stává spíše taneční, když vidím videa z různých asociací, tak všude je gymnastika a tanec, kde je sakra klasická mažoretka?? Nechápu. Držte se, ale měl by to někdo utnout. Tohle v jiných sportech není.
Hůlkalendář
31. 5. 2019 - 31. 5. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups

další informace ->
1. 6. 2019 - 1. 6. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups

další informace ->
2. 6. 2019 - 2. 6. 2019
Finals MIA dance festival Praha

Small Groups, Groups, O pohár

další informace ->
8. 6. 2019 - 8. 6. 2019
O bodlinku jihlavského ježka 2019

Nepostupová soutěž pro velké formace baton v Jihlavě

další informace ->
15. 6. 2019 - 15. 6. 2019
Juniorská hůlka 2019

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace baton v Chotěboři

další informace ->
12. 10. 2019 - 12. 10. 2019
Hodonín patří mažoretkám

Nepostupová přehlídka mažoretek s volbou Miss mažoretky v Hodoníně

další informace ->
Anna Bergerová "Bez dobrých soupeřek by mě soutěžit nebavilo."
Publikováno 13. 5. 2010 - 20:05 / Autor Bubllegumme
Rubrika: Rozhovory

obrazekJedna z nejlepších sólistek v IMA, v současné době nese titul Mistryně Evropy za sólo baton, ale to rozhodně není titul jediný. Na pódiu září jako sluníčko. Půvab, elegance a zručnost, to jsou její největší přednosti. Bez jejího okouzlujícího úsměvu si už jen těžko dokážeme představit MČR. Kapitánku náchodských mažoretek MONA jistě všichni dobře znáte. Co jiného ji baví? Jaká byla její cesta na vrchol mažoretkového sportu? To se dozvíte v následujícím rozhovoru?
Dvě hůlky: Aničko, i tobě musím položit tradiční otázku na začátek rozhovoru: Kdo a kdy ti dal poprvé hůlku do ruky?

Anna Bergerová: Tak to nedokážu říci přesně, ale nejspíš jsem to byla já sama, přibližně ve dvou letech. Jen co jsem se naučila chodit, už jsem navštěvovala různé taneční kroužky. Asi dva roky jsem chodila na gymnastiku a balet.DH: Máš ještě jiné zájmy než mažoretkový sport?

AB: Společně s mažoretkami jsem odmala cvičila i aerobik. V něm jsem dosáhla i titulu mistryně ČR, ale asi rok poté jsem se cvičením skončila. Jednak jsem nastoupila na vyšší gymnázium, k tomu jsem začala trénovat mladší skupiny v mažoretkách, takže mi už na aerobik nezbýval čas, a také už nebyl aerobikový klub, který by mi vyhovoval. Musela bych jedině do Prahy nebo do Brna, kde byly vrcholové aerobikové týmy, ale v takovém případě bych nemohla pokračovat s mažoretkami v Náchodě. Takže jsem ještě asi rok závodila sama za sebe a pak jsem s aerobikem skončila úplně. Ničeho však nelituji, protože mě mažoretky naplňují opravdu dostatečně :o). Jinak mám ráda veškeré zimní i letní sporty, v rodině mám samé ?aktivisty?, takže není o sportovní vyžití nouze. Taťka je hokejový trenér, brácha hokej vrcholově hraje a moji maminku znáte? :o)DH: To mi přímo nahrává na další otázku. Vyhovuje ti, že je tvá maminka zároveň i tvou trenérkou, nebo bys raději, aby tě trénoval někdo, kdo s tebou není příbuzný? Myslíš, že rodič-trenér má obecně vliv na úspěch svého dítěte v týmu, který trénuje?

AB: Je pravda, že být s mamkou tolik let skoro každý den několik hodin v tělocvičně a trávit s ní veškeré zájezdy a soustředění je někdy trochu náročné. Už jen proto, že máme dost podobné povahy?:o) Ne, já si myslím, že když má někdo své dítě v souboru, požaduje po něm mnohem víc než po ostatních. Může mu říkat co je správné, ale také ho i kritizovat. Ale to je jedině dobře. To, že mám mamku trenérku, beru za velké plus, protože jsem, dá se říci, u zdroje všech informací a od ní jsem se naučila i to, jak sama trénovat. Ale určitě znám i případy, kdy je dítě trenéra zbytečně prosazováno, i když nemá talent a jsou ve skupině i lepší. To je ale přirozené, protože většina rodičů vidí ve svých dětech víc talentu, než mnohdy mají?obrazek


DH: A svá sóla si vymýšlíš sama?

AB: Ano. Všechna má sóla jsem si vymýšlela sama, ale vždy jsem si to nechala schválit od mamky, vyslechla jsem si její názor, proběhlo pár bouřlivých diskusí, pár tréninků? Ale nakonec jsme se vždy nějak shodly. Stejně tomu tak je při výběru hudby a při návrzích kostýmů.DH: Kolik času věnuješ tréninku?

AB: Tréninku věnuji všechno, co jen můžu. Vím, že bez trénování prostě není výsledků. S takovými názory, že má někdo talent, moc nesouhlasím. Samozřejmě, že je důležité mít talent, ale viděla jsem již tolik talentů, kteří ničeho nedosáhli, a tolik netalentovaných dětí, které se jen díky své píli a trénování dostali tak daleko, že tomu prostě nevěřím. Sama trénuji 3× týdně, ale protože mám i mladší skupiny, trávím v tělocvičně celkově asi 15 hodin týdně. Často trénuji také doma.obrazek


DH: Jsi jedna z prvních mažoretek v IMA, která pokořila výhoz s čtvernou otočkou. Prozradíš, jak probíhal nácvik tak obtížného prvku?

AB: Myslím, že jako první jsem ji určitě nezvládla, čtvernou otočku udělá určitě více holek, ale na soutěži nejspíš ano. Byl to sice tak trochu risk, protože ten den svítilo slunce dost do očí, ale chtěla jsem to zkusit. Na Mistrovství Evropy je už potřeba předvést co nejvíce. Byla jsem dost nervózní, takže 4. otočka již nebyla podle mých představ. Na nácviku nebylo nic zvláštního. Prostě zkoušíte, co zvládnete. A když už jsem si v ní byla jistá, dala jsem ji do sestavy. Začala jsem ji ale trénovat jen na soustředění před Opole, protože přes rok se to moc nedá, kvůli nízkému stropu v tělocvičně.DH: Loňská sezóna byla pro tebe, a pro náchodské mažoretky vůbec, více než úspěšná. Jsou nějaké tituly, na které máš zálusk i letos?

AB: Tak to se určitě nedá říct. Zálusk bych měla na všechno, co jen jde, ale to je jen velký sen. Hlavně v republice je spousta výborných týmů a holek, s kterými bude velmi těžké soupeřit. Ovšem bez dobrých soupeřek by mě soutěžit nebavilo.obrazek


DH: Dokázal tě mažoretkový sport někdy naštvat natolik, že jsi měla chuť na všechno se vykašlat a mít od všeho klid?

AB: Že bych se chtěla na všechno vykašlat, to se mi ještě nestalo. Ale samozřejmě jsou chvíle, kdy už to přeroste přes hlavu. Je často těžké pracovat s tak velkým počtem holek a chtít, aby byly všechny spokojené. Držet partu pohromadě bývá často to nejdůležitější, co je k vítězství potřeba. Jako kapitánka to vnímám jako svou hlavní povinnost.DH: Jakmile přijdeš na pódium, strháváš na sebe veškerou pozornost a doslova záříš. Jsi i v soukromém životě takový extrovert, nebo by ses spíš označila za introverta?

AB: No, tak nemůžu sama sebe hodnotit, ale když chce člověk v něčem vynikat a něčeho dosáhnout, musí do toho dát všechno. Musí z něj vyzařovat životní energie a cílevědomost. Toho se držím i v soukromém životě.DH: Často ve spojitosti s tvým jménem slýcháme přízviska jako „modelka“, „miss“, a to bez jakéhokoliv nádechu ironie. Tak půvabná dívka jako ty jistě nechá chladným málokterého muže. Uvažuješ, že by tvá kariéra směřovala například na přehlídková mola?

AB: :o) Já tedy k modelingu příliš netíhnu. Sem tam, pár fotek, ale věnovat bych se tomu nechtěla. Nevidím na tom pro mě nic zajímavého. Soutěže miss pro mě byly jen dobrou zkušeností a zážitkem. Určitě si na nich ale nezakládám.obrazek


DH: A jak dlouho ještě plánuješ aktivně „mažoretkovat“?

AB: Dokud mi tělo dovolí? :o) Sama se ještě necítím stará na ukončení kariéry, až se tak cítit budu, prostě skončím. Určitě bych ale chtěla nadále pokračovat v trénování.DH: Jsi typ tzv. univerzální mažoretky, tedy úspěšně zvládáš jak disciplínu baton, tak pom-pom. Přirostla ti jedna z nich k srdci více než ta druhá?

AB: Podle mě, se tyto dvě disciplíny nedají moc srovnávat. Každá je v něčem jiná, každá má své klady a zápory. Kdyby mně dal někdo na výběr, neuměla bych si vybrat. Vždy budu pokládat hůlky za takové ty podstatnější, ty které patří na první místo v mažoretkovém sportu. Ale pom-pomy se rozrostly v takové míře, že se začínají hůlkám rovnat. Je to takové uvolňující, když nemusíte přemýšlet, jestli vám spadne hůlka. Zato je to náročnější na fyzičku i nápaditost choreografie. Za naši skupinu MONA můžu určitě říci, že si neumíme představit dělat jen jedno náčiní. To by nám asi nestačilo. I když dělat dvě skladby a dvě defilé a k tomu ještě sóloformace, je dost náročné.DH: Potom je pro tvé obdivovatele jistě trochu šok, že letos tvé jméno ve startovní listině disciplíny sólo baton nenajdou. Naopak se sólově tento rok věnuješ pomponům. Co tě vedlo k tomuto rozhodnutí?

AB: Šest let jsem soutěžila v sóle s hůlkou a už jsem potřebovala jednoduše změnu. Minulý rok se mi podařilo konečně vyhrát jak na MČR, tak i na Evropě, takže jsem byla šťastná, že jsem to takhle hezky zakončila. Nechci říct, že se k sólu s hůlkou nevrátím, to nevím, ale to je ještě daleko. Sólo s třásněmi je pro mě něco úplně nového, a proto jsem to chtěla zkusit.obrazek


DH: Máš nějaký vzor mezi mažoretkami?

AB: Konkrétní vzor určitě nemám, ale uznávám každou mažoretku, která něco dokázala, vím, kolik to obnáší úsilí. Prakticky se ale snažím spoléhat jen sama na sebe a vycházet jen z vlastních nápadů.DH: A na závěr z trochu jiného soudku. Jelikož nadcházející sezóna bude velmi náročná, jakou za ni pro sebe chystáš odměnu o letních prázdninách?

AB: Je trošku brzy na to přemýšlet, jak si odpočinu, jelikož soutěžní sezóna teprve začíná, ale určitě zkusím na chvíli zapomenout na všechno, co k mažoretkám patří. Chtěla bych dohnat, co jsem nestihla během roku. Ale jak se znám, celou dobu budu zase nedočkavá, kdy to znovu začne :o).DH: Děkuji za rozhovor.obrazek


Úspěchy Anny Bergerové:

2005

Solo baton – II. Vicemistryně Evropy

Duo pom-pom – II. Vicemistryně Evropy

Miniformace baton – Mistryně ČR

Skupina baton – I. Vicemistryně ČR

Skupina pom-pom – Mistryně Evropy2006

Solo baton – I. Vicemistryně Evropy

Duo pom-pom – Mistryně Evropy

Skupina baton – II. Vicemistryně ČR

Skupina pom-pom – Mistryně Evropy2007

Solo baton – II. Vicemistryně ČR

Duo pom-pom – Mistryně Evropy

Miniformace pom-pom – I. Vicemistryně Evropy

Skupina pom-pom – I. Vicemistryně Evropy2008

Solo baton – I. Vicemistryně Evropy

Skupina baton – I. Vicemistryně ČR

Skupina pom-pom – II. Vicemistryně Evropy2009

Solo baton – Mistryně Evropy

Miniformace pom-pom – Mistryně Evropy

Skupina baton – Mistryně ČR

Skupina pom-pom – II. Vicemistryně Evropy


Komentáře:

- Renata / 15. 5. 2010 - 23:05
Anička je skvělá, strašně moc šikovná. Její úspěchy jí moc přeji, jen tak dál.
- Jana / 17. 5. 2010 - 14:05
Moc hezký rozhovor, Aničce přeji další úspěchy a těším se, že se ještě vrátí na sólo baton :-)
- Teryy / 1. 6. 2010 - 16:06
Anna je velmi dobrá, ale chtěla bych si spíš přečíst rozhovor s Niki Solkovou z Tom Krokodýl Ostrava, bude to někdy možné?
- Lucka / 3. 6. 2010 - 10:06
A nemohl by být článek taky se Zuzkou Kováříkovou, Adélkou Flanderovou nebo Zuzkou Mrázkovou?
- Bubllegumme, mail / 3. 6. 2010 - 11:06
Jsem moc ráda, že se rozhovory líbí a že si píšete o další. Pokud nám výše uvedená děvčata odpoví kladně na žádost o rozohovor, určitě se dočkáte. Na mail můžete případně zasílat i otázky, na které byste rádi lsyšeli odpověď :o)
- Katka-Karviná / 3. 6. 2010 - 20:06
Rozhovory jsou super :) nemůžu se dočkat dalšího :)
- Lucy / 7. 6. 2010 - 12:06
jo též by mě zajímal rozhovor se Zuzkou, myslím si, že je jediná, která tak úspěšně zvládá mažoretky a zároveň trenérskou činnost několika družstev a jak to teď má, když změnila soubor a proč a taky co dělá jiného krom mažoretek
- .......... / 7. 6. 2010 - 14:06
Dpbrý den, chtěla bych se zeptat jestli někdy bude rozhovor s Nikol Solkovou, ted se stali Mistryní Čr a chtěla bych se zeptat jak se připravuje na ME, děkuji
- Eliška / 8. 6. 2010 - 22:06
Také bych chtěla slyšet rozhovor s Niki jak se připravuje kdo ji dělá choreografii kostýmy apod =)
- Petra / 9. 6. 2010 - 14:06
Přidávám se k Elišcea ....... také bych chtěla si přečíst rozhovor s Nikol kdž je ted ta Mistryně Čr, kdo jí dělá choreošky jak se připravuje na ME, kde bere kostýmky a tak=)
- **** / 9. 6. 2010 - 21:06
Nevidím žádnej talent asi jsem slepej!!!!
- Mája / 10. 6. 2010 - 17:06
Tak to asi jsi - slepej nebo nesoudnej.
- !!!! / 10. 6. 2010 - 20:06
To,že se slečna umí usmát a dokáže čtvernou otočku neberu za talent
- Jana / 10. 6. 2010 - 22:06
Re: Lucy - nemyslím si že je Zuzka jediná, která cvičí a zároven vymýšlí sestavy. Ale rozhovor bych určitě ocenila :-) též by mě zajímalo pár informací třeba o B. Jurníkové.
- Pája / 11. 6. 2010 - 12:06
Myslím si, že Anička má talent a úžasný, vždyť její výsledky to dokazují. Pokud se nepletu, tak rozhovor s Barčou už byl, proto bych ocenila rozhovor se Zuzkou.
- Karol / 13. 6. 2010 - 16:06
Navrhovala bych někoho z Krokodýlu nespíš Nikol už byla Evelýny prezioso Barča Jeseník a Anička Náchod.Nebo třeba i Dixi
- Katrin=* / 14. 6. 2010 - 14:06
Jojo..Přesně Tak..Souhlasím s Karol..Někdo z Krokodýla..Třeba Nikol bo Lucie..Ae spíš ta Nikol..A nebo potom někdo z Dixi..např Zuzana Mrázková..Ae já jsem pro Nikol..
skupina PREZIOSO - Zuzka / 15. 6. 2010 - 07:06
Vím, že je teď řada na někoho z NBTA, ale podle příspěvků je jasné, že chceme zase IMU :-D Navrhovala bych skupinu a to PREZIOSO :-) Je to skupina, která se v rychlosti vyhoupla na první místa a v součastné době si myslím, že ji každý obdivuje a udává ,,trend,,. Bylo by dobré udělat rozhovor s trenérkami, jak to stíhají s prací (školou) jak často trénují, jak to holčiny zvládají, protože nejenom já ale i vy jste si určitě všimli, že i některé holky mají víc jak čtyři vystoupení(pač jsou jak v juniorkách, tak seniorkách + sóloformace) což je obdivuhodné a zda se jim to nemotá a tak :-) Myslím, že by to špatný rozhovor nebyl, je spousta věcí, co by nás neboli mě od Preziosa zajímalo :-)
- irenka / 15. 6. 2010 - 23:06
souhlasím Prezioso je nyní opravdu bomba a vím že trenéry si vše zařizují sami ač jim v Blatné hází klacky pod nohy.
- Jana / 16. 6. 2010 - 11:06
jj, rozhovor s trenérkami Preziosa by mě taky hodně zajímal
- Kája / 16. 6. 2010 - 13:06
S trenérkama Prezioso by to mohl být zajímavý rozhovor, ale rozhovor s někým z Preziosa už byl, dříve bych dala někoho jiného. Nikol S. nebo Zuzku K. prosím, nejlépe obě dvě.
- Jana / 16. 6. 2010 - 15:06
mohl by být i zajímavý rozhovor s Katkou Jonešovou - trenérkou Dixi
- Dainy / 19. 6. 2010 - 11:06
Moc se mi rozhovory líbí a ráda je čtu. Myslím, že holky, s kterými jsou rozhovory vedeny jsou úžasné a celebrity v mažoretkovém sportu. Já se s nimi nemůžu vůbec srovnávat, ale potěšilo mě, že jsem zde viděla několikrát své jméno, že bych mohla odpovídat i já. Musím upozornit, že již nechodím do Krokodýlu a proto navrhuji rozhovor s Nikolkou Solkovou. Znám ji osobně a myslím, že je rozhodně skvělý človíček i mažoretka, což dokazují její výsledky a vyhovělo by se tak některým dalším požadavkům na rozhovor. Jelikož jsem několik let také trenérkou, osobně bych uvítala rozhovor i z této oblasti, aby si holky uvědomily, že to s nima někdy není jednoduché. :-) Zuzka Kováříková
- rodič:-) / 19. 6. 2010 - 22:06
Mě by se líbil rozhovor s trenérkou "Michelle Karviná" Miškou Polákovou.Je to dívčina,která obětuje svým děvčatům (kadetky i juniorky),skoro všechen svůj volný čas a ještě u toho studuje vysokou školu.Vede své holky ke skvělým výkonům.A,hlavně má pevné nervy,které snad potřebují všechny trenérky.Obdivuji ji za to a mám ji moc ráda:-).
- Krista / 21. 6. 2010 - 09:06
Tak rozhovor z trenérské stránky by mě taky moc zajímal. Nejvíc by mě zajímal asi rozhovor s trenérkami preziosa, vím, že jsou čtyři a hrozně by mě zajímalo, jak to u nich chodí. Zdá se mi, že na to, kolik toho prezioso dokázalo o nich nikdo nic neví.
- nitka / 21. 6. 2010 - 12:06
Přikláním se ke Kristě a rozhovoru s trenérkami Preziosa. Zároveň ale by byl super i rozhovor se Zuzkou Kovaříkovou, může srovnávat trénování s aktivní kariérou, přestupy mezi soubory a další. Také Nikol je "výraznou osobností mažoretkového světa". Být na místě správce stránek, asi bych si vybírala jen velmi těžko...
- Jitka / 21. 6. 2010 - 13:06
Přidávám se k dalším názorům a chtěla bych s přečíst rozhovor se Zuzkou. Pro mě totiž v mažoretkách celebrita je, i když ona si to nemyslí. není sólistka, která jeden rok vyhraje, zazáří a nic, ale mylsím, že všechny ty roky ji pravidelně můžeme vidět na bedně na MČR i Evropě. Přiklání mse k Zuzce, nebo trenérky Preziosa.
Rozhovory - Bubllegumme / 21. 6. 2010 - 13:06
Děkuji všem za podněty a přání. Pokud s tím budou všichni dotázaní souhlasit, udělám postupně rozhovor se všemi. Snad mohu prozradit, že zatím mám přislíben rozhovor od mažoretky, jejíž jméno se zde objevuje poměrně často. Také bych ráda vyzvala mažoretky z NBTA, aby napsaly, s kým by si rády přečetly rozhovor, i když poslední dobou mám pocit, že rozhovor snad s kteroukoliv mažoretkou z obou asociací by byl velmi zajímavý. No nic, pustím se do toho a budu ráda, když mi budete psát další návrhy :o)
- Kača / 21. 6. 2010 - 15:06
Ahoj, taky se přidávám, že rozhovory jsou výborným nápadem a děkuji za ně ;-) Mám další tipy, které si myslím že by zajímali více lidí... Adélku Flanderovou (je výborná mažoretká a také sympatická dívčina, která má mezi mažoretkama mnoho kamarádek) a nebo Lenička Charvátová, která toho za svoji kariéru mnoho zvládla. A taky (asi nejvíc) by mě zajímal rozhovor s trenérkami Preziosa, protože jejich zlapšení za poslední tři roky je více jak neuvěřitelné :-). Předem děkuji..:-)
NBTA - Jana / 23. 6. 2010 - 16:06
Já bych z NBTA navrhla třeba Denisu Fekiáčovou nebo Danielu Vaňátkovou či Evu Formánkovou.
- Ajka/Mona nachod / 24. 6. 2010 - 19:06
Anička je moc,moc šikovná.Nedivim se že je tahle dobrá když pilně trenuje a já ji vždy v uterý ráda pozoruji a porad se ucim.Myslím že hulky Aničce dou líp ale pompom sou taky neskutečně vyborné vykony.Kdyby takhle v každy skupině trenoval bylo by to jiný.Hodně se toho změnilo,Skupiny,treneří i dokonce soutěžíci dřív když byli dobří tedka už ani neudělaj kvalifikaci je to jenom jen,jen a jen o trenovani.
Někdo jiný - Linda / 26. 6. 2010 - 09:06
Vím že to bude znít divně, ale nechcete třeba udělat rozhovor i s někým jiným, třeba méně uspěšným? Taky je to práce a dřina a třeba by to někoho zajímalo.. ;-)
- Michaela / 28. 6. 2010 - 10:06
Někdo jiný? Špatný nápad to není, ale každého zajímají ti, kteří jsou úspěšný. Jinak Prezioso letos předvedlo, že jsou prostě nejlepší a že na to mají ve všech skupinách...ať se jim to povedlo nebo ne, letos jsou prostě za hvězdy a ostatní skupiny si skoro ani neškrtly....proto by měl být rozhovor právě s nimi.
- Jana / 28. 6. 2010 - 18:06
To je prave to nejhorsi ze si jini ani neskrtli. V nekterych sestavach se mi fakt libili vice jine tymy ale tak rozhodnutí poroty je rozhodnutí poroty.
:) - mažoretka / 1. 7. 2010 - 14:07
mne by sa napriklad tiež velmi páčil rozhovor s Nikol, alebo trénerkami Presiosa, alebo by bolo fajn keby ste urobili rozhovor aj s niekym s inej krajiny ako je CR :) napriklad zo SR by ma velmi zaujimal rozhovor z Adou Stefkovou (Diana Zilina) a urcite by som nebola sama :)
- pro mažoretku / 2. 7. 2010 - 11:07
myslím že toto jsou české stránky tak tu asi rozhovory slovenek nebudou.stejně nechápu co to mate za zvyk porad lozit na nase stranky. a to ze chcete jeste rozhovor se slovenou tak to mi prijde uz trosku moc!!
- Jana / 2. 7. 2010 - 11:07
Dobrý nápad, mě by taky zajímal rozhovor s Adou Stefkovou z Diana Žilina.
- Martina / 2. 7. 2010 - 14:07
Souhlasím...v čechách máme spoustu adeptek a skupin na rozhovor u kterých na to čekáme dost dlouho. Především tyto stránky navštěvují češky, a ty se tu hodně vyjádřily, koho by chtěly :-) Diany jsou dobré, ale pro nás češky jsou konkurencí až na ME kde se dostane od nás úplné minimum holek. V čechách jsou jedničky prezioso, tak od nich bychom měly chtít co nejvíce infa, abychom se mohly přiučit :-)
- Andy / 2. 7. 2010 - 18:07
nebuďte tak omezené!tohle jsou stránky pro mažoretky!jedno z jaké země - češi a slováci mají tu výhodu, že si rozumí i bez slovníku, tak proč se omezovat jen na čr - vzhledem k tomu, že se tu po každém ME řeší i slovenské mažoretky (hl. Diana, protože je na medailových místech, nevidím důvod, proč by nemohl být rozhovor i s nimi!
- Martina / 2. 7. 2010 - 20:07
Mohly, ale třeba až po ME. Teď jsou v kurzu preziosky :-D
- pre Martinu / 3. 7. 2010 - 15:07
no to by bolo naozaj fajn...pretoze aj zo SR sme zvedave na vsetko okolo Presiosa, pretoze su fakt dobre a my si to aj uvedomujeme a velmi im fandime (teda ja osobne urcite), ale po ME by to mohlo s tymi Dianami byt fajn :)) ved uvidime ako sa administratori stranky rozhodnu :))
- Verča / 12. 7. 2010 - 20:07
Rozhovory je moc fajn rubrika...s dalšími rozhovory bych souhlasila, ale když už tady mluvíte o té skupině...Prezioso je výborná skupina a to ne jenom jako mažoretky ale holky samotné sou všechny moc fajn! Jako další návrh bych ale měla třeba TS L.Bachové...přece jenom je to skupina, která se na těch medailových pozicích objevuje už možná ne tak často, jako dřív, ale po dobu DESETI LET jezdí na ME apod...!! To mi přijde jako velmi dobrý výkon...vím, že byl rozhovor s Barčou Jurníkovou ale Barča přece jenom nemluví za celé TS !!! =)Tím nechci Prezioso zavrhnout -- za dva roky se dostali tam, kam se jiné skupiny snaží dostat už několik let. Berte to jenom jako návrh !!=)
- Lucka / 16. 7. 2010 - 01:07
budou mazoretky info zase v provozu?
- Anež. / 16. 7. 2010 - 12:07
Doufám, že ne...
- Lucka / 18. 7. 2010 - 00:07
ja doufam, ze ano, neni kde se podivat na videa a diskutovat, nechci pomlouvat, to ne, budou v provozu jeste?
- Lucka / 18. 7. 2010 - 00:07
jeste si projizdim rozhovory a jak uz bylo receno, udelejte rozhovor i se zuzkou, vedle jany, barci i anicky, se kazdorocne vyskytuje na prednich mistech a jako jedina solistka tu chybi, tak bych o to prosila. jsem zrovna z ostravy tak jako ona, ale osobne ji neznam.
- Klárka / 19. 7. 2010 - 11:07
Pokud se chcete dozvědět něco více o Preciozu nebo jejich trenérkách, podívejte se na jejich stránky www.preziosoblatna.estranky.cz
- Mekachová / 27. 7. 2010 - 02:07
Proč není rozhovor s někým, kdo vládne nyní soutěžím? Prezioso je dozajisté teď na vrcholu a pokud vím, tak okolo holek kolují různé pomluvy o tom, jak to, že dokáží vše vyhrát. Podle mě je to nejspíš tím, že o holkách nikdo nic neví, a tak se vymýšlejí různé historky. Já myslím, že mezi sebou mají hezký vztah, viděla jsem je v Kolíně. Je třeba to uvést na pravou míru. Podle mě, úspěch nemusí vznikat pouze z drezury a křiku. Nebo nebo naopak rozhovor o tom, kdo se na vrchol teprve dostává - podle mě třeba mažoretky Michelle?
- Lůca / 24. 12. 2010 - 09:12
Ahoj,mě by zajímal rozhovor s Mončou Lapkovou a Adélkou Flanderovou ! jsou velmi dobré...hlavě by mě zajímalo jak se Monča tak roztahuje že je tak ohebná :) a Adélka jak dává tak všecchno čistě ty prvky jakékoliv :)..prosím udělej te rozhovor s těmito děvčaty
- Pro Lůcu... / 24. 12. 2010 - 11:12
Myslím, že by bylo lepší udělat rozhovor s mažoretkou z jiného klubu, Prezioso už bylo zastoupeno Evelýnou... Navrhuju Anetu Kaletovou, Zuzku Kovaříkovou nebo Leničku Charvátovou.
- sára / 7. 11. 2012 - 17:11
Ráda bych rozhovou se Zuzkou Kovaříkovou a Hankou Švidrnochovou trenérkami ELITÉ a s míšou a Janou augustinovou - trenerkami PREZIOSA
- Miluska / 27. 1. 2013 - 19:01
meli by jste udelat rozhovor s adelou flanderovou :)

Vložení nového komentáře:


Jméno:
E-mail (nepovinné):
WWW (nepovinné):
Nadpis (nepovinné):
Text:

Jméno nesmí obsahovat otazníky. V textu komentáře se nesmí vyskytovat link s "http" / pokud potřebujete napsat odkaz, napište ho jen ve tvaru www.nazev.cz. Děkujeme.

Prázdné pole:
Náhodná fotografie

	<p>…a jdem a jdem…</p>

<!-- generated by Texy! -->
Dačické mažoretky

(vložena 19. 11. 2007)
Zobrazeno 2856x, Hodnocení 4.95 [5383x],
komentováno 4x
Pro více podrobností klikni na upomínkový lístek
vlož svůj inzerát
Kostým na sólo pro kadetku/juniorku
Inzerce

Prodám kostým pro kadetku nebo mladší juniorku. Matriál lycra a elastická "tělovka", zdobeno kameny. Šikmá sukně, body v rozkroku na druky. Délka od výstřihu po druky : 56 cm. Celková délka od výstřihu: 62 cm. Cena 950,-
Kontakt: L, lvalusova@seznam.cz, 777581966

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým na sólo senior
Inzerce

Prodám nový kostým na sólo pro mažoretku seniorku nebo větší juniorku. Na výšku 165-175 cm. Vel. S. Materiál lycra, elastická krajka, sukně tyl. Barva bílá - tyrkysová. Bohatě zdobeno kameny. Holá záda. Rukavičky z bílé elastické krajky, lemované tyrkysovým tylem. V rozkroku na druky. Další foto a informace mailem ( lvalusova@seznam.cz). Cena 1500,- Kč.
Kontakt: Glučová, lvalusova@seznam.cz, 777581966

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODÁM NETRADIČNÍ KOSTÝM NA SÓLO
Inzerce

Prodám moc hezky zpracovaný a velmi netradiční kostým na sólo pro mažoretku, twirlerku, gymnastku nebo na krasobruslení. Možno použít i pro latinu. Je námi navrhovaný a šitý jako originál švadlenou. Jedinečný!! Pouze jeden kus - tzn. nebyl šit pro celou skupinu. Je na výšku postavy cca 160-170 cm (dcera měří 169 cm). Kvalitní do čtyř stran pružná tělová látka a modrá plavkovina, celoflitrová aplikace v modrozelené barvě, dozdoben spoustou kamínků. Ušito jako dres. Sukně zdobená pravými pavími pery dvouřadě. Zdobená rovněž kamínky. Sukně je odepínací, na průsvitné patentky. Ke kostýmu je ušita rovněž ještě jedna odepínací sukně. Celá modrá, komplet pošitá třásněmi a po celé linii třásní jsou modré kamínky. Je zavinovací, vznikne klasická sukně (není na fotce). Sukýnky lze měnit dle libosti nebo možno oddělit úplně, aby vznikl pouze dres (gymnastika, twirling). Původní cena byla za materiál a ušití přes 2.500,- Kč. Cenu zdobení nepočítám. Kostým použit na 4 soutěžích. Je bez vad a kazů, kamínky nechybí. Třásňová sukně použita nebyla vůbec. Cena uvedena bez případného poštovného. Platba pouze předem. Prosím, ne na dobírku. Více foto i v detailu na přání po dohodě. Děkuji
Kontakt: Lenka, malantikoval@seznam.cz, 775717371

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
KOSTÝMY starší kadetky
Inzerce

Prodáme 14+1 kadet/junior (kostým, rukavice, lodička), vel. 128, 5x 140, 146, 3x 152, 2x XS, 3x S. Kapitánka v obrácených barvách vel. 152 - zlatá s růžovou. Posílám i na dobírku.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz, 608727577

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým na sólo juni/seni
Inzerce

Kostým vhodný na juniorku či seniorku. Dá se využít jak na BAT tak na POM solo.
Kontakt: Petra, p.petrakova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kozačky 37 nízké, 38 vysoké
Inzerce

V hezkém stavu, cena dohodou (37 jsou méně použité a v hezkém stavu za 500), vyšší okolo 300 kč. Podpatek na obou 5cm.
Kontakt: Petra, p.petrakova@seznam.cz,

skrýt tento inzerát
Kostýmy na trio JUNIOR / SENIOR
Inzerce

Černý v kombinaci zeleno-stříbrný, vel. M šitá firmou Aipex. Kapitánka má kostým více zdobený. Používané jednu sezónu, ve velmi dobrém stavu. Kupující platí poštovné, posílám i dobírkou, možnost odeslání ihned.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Uniforma - JUNIOR / SENIOR
Inzerce

Sako, sukně, lodička - celkem 4 ks, velikost dámská S/M, sako jde vzadu stáhnout, vpředu zakrytý zip, rukávy lze založit. Lze přikoupit další sukně v barvě fialovo-černá. Připravené k odeslání, posílám i dobírkou.
Kontakt: Gabriela Baluchová, bug.gabina@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme šaty například na klasickou mazoretku nebo pompomy. Prodáváme set 19 kostýmů ( sako + lodička + tílko + pásek + šortky) cena za sadu 3 000,- + poštovné. K dispozici ihned :-) ( černé sukně nejsou součástí kostýmu.)
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Dobrý den nabízím k prodeji klasickou uniformu. Sada obsahuje pouze 16ks sak + 14 ks lodiček, bez sukni! Cena za sadu 6 000. Kabátky jsou z plavkoviny, velmi slušivé. Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
PRODEJ šaty junior/senior
Inzerce

Více inforací na queens-steti@seznam.cz nebo 702839011 Dobrý den, prodáváme krásné šaty na klasickou mazoretku 13,ks šatů bez čepiček! Cena za sadu 1300 Kč. Junior/ senior
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz, 702839011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým solo kadet/deti
Inzerce

Šaty na sólo velikost děti/kadetka na téma POPELKA .Modré šatičky jsou z plavkoviny dělané jako bodýčko se sukýnkou. Tylová sukýnka se dá sundavat, stříbrný pásek také sundatelný. Celý kostým je zdobený motýlky a kamínky. Cena 900 Kč,- . Jednou použitý poté uskladněný.
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
prodám kostým na duo, případně solo
Inzerce

prodáme kostým na duo případně po jednom kuse na solo. používaný jednu sezónu, velikost junior (modrý i kadetka, holčina je malinká). přesnější míry případně dodám.
Kontakt: Štěpánková Kamila, stepankova40@seznam.cz, 728 020 776

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým sólo- junior, senior ml.
Inzerce

Prodám kostým - sólo baton. JUNIOR, ML. SENIOR. Všité kratší nohavičky. + ozdoba do vlasů. Cena dohodou.
Kontakt: Karolína Vlachová, vlachova.kaja@seznam.cz, 731678917

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy kadet pom/mix/disco
Inzerce

Kostýmy pre kadetky. Zelené body so zapínaním vzadu na krku, legíny s prišitou sukňou. Materiál: ružová a zelená plavkovina, zelená a čierna flitrová látka. Možno prikúpiť aj čelenky s očami a motýlika na gumičku. Viď foto. Počet kusov: 14. Cena 17 €/450 Kč/ks. Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pre deti/minikadetky/prípravku
Inzerce

Kostým pre vekovú kategóriu deti, prípravku. Plavkovinové body zošité so sukničkou (zapínanie vzadu na krku), čiapka, náramky. Bohato zdobené flitrovými ozdobami. Počet kusov: cca 15. Cena: 17 €/450 Kč/ks.Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasické kostýmy
Inzerce

Klasické saká na gombíky pre menšie mažoretky + čiapky zdobené flitrovou retiazkou. Bez sukní. Počet kusov: 13+1 v opačnom farebnom prevedení. Cena 5€/135Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy deti/minikadetky
Inzerce

Kostýmy pre malé dievčatká: kraťasové body so zapínaním na krku + kvetinková suknička na gumičku. Materiál: plavkovina, flitrová látka, tyl. Počet kusov: 15 + 1 kostým pre kapitánku s krhličkou. Cena: 15€/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Body pre juniorky
Inzerce

Body zo žltej a čierno-bielej plavkoviny, zdobené flitrovými retiazkami. Zapínanie na krku a v rozkroku. Vrátane ozdoby do vlasov. Počet kusov: 12 + 2 ks overal lev a zebra. Možno odkúpiť bez overalov, len 12 kusov body. Cena: 10€/265 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro seniorky
Inzerce

Kostýmy na mix/pom/show, vhodné pre seniorky, prípadne juniorky. Červené nohavice a americké body z plavkoviny, hologramovej látky a tylu. Zadný diel sivý. Zapínanie v rozkroku. Počet kusov: 16 + 1 ks body pre kapitánku s červenou tylovou sukničkou (bez šedých legín). Cena: 17 €/450 Kč/ks. Možno odkúpiť samostatne len body.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
7 ks kostymy junior
Inzerce

Kostýmy na miniformáciu pre juniorky. Šaty so všitými nohavičkami, zapínanie vzadu na krku, materiál plavkovina. Súčasťou je ozdoba do vlasov. Počet kusov: 7 Cena: 15 €/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy juniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro juniorky. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy seniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro velkou formaci seniorek, 19 ks. Body + sukně+ lodička. Sukně uplně nová. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
koupím kostýmy pro 20mazoretek
Inzerce

Sháním 20kostýmu pro mazoretky.Holčičky jsou ve věku od 7let do 11let.Starší úplně postačí .Chceme kostýmy použít na vystoupení pro obec.Bližší info do emailu csorgeiova@seznam.cz Děkuji
Kontakt: Renata, csorgeiova@seznam.cz, 604357752

skrýt tento inzerát
Šaty na sólo
Inzerce

Šaty jsou ve velmi dobrém stavu,protože jsou pul roku staré.Byla jsem v nich třikrát na soutěži,ale kvůli skončení v kroužku je tady prodávám.Původní cena šatů je 13 000; Kč, teď jsou za cenu 9 500;Kč,protože jsou jako nepoužité.Cena je zatím orientační,domluvíme se podle dohody.Šaty jsou ručně šité!!Můj e-mail je simonkamachackova@seznam.cz Cena zahrnuje : dres,2krat rukavičky,1krat kytka do vlasů. Více informací Vám poskytnu v e-mailu :)
Kontakt: Simona Macháčková, simonkamachackova@seznam.cz , 736240100

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Poslední fotogalerie
Poslední komentáře k fotkám
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Michaela Tess / 13. 11. 2016 - 11:11
Naprosto úžasný kostým! :)
- žanda / 11. 6. 2015 - 13:06
neeeee, souhlas s janou (koment nad), to snad nééééé
- hanka / 13. 5. 2015 - 12:05
bára???? nějaká divná bára...:-D