Mažoretky - U Dvou hůlek - Kristýna a Tereza Rejlovy "Vždycky chceme udělat pořádnou show"
Další novinkyZměna termínu soutěže MiKaDo Open


Poslední komentáře k článkům
- Viki / 9. 4. 2018 - 19:04
už několik let je to tam furt stejné a stejně tam všichni stále jezdí a neustále se diví
- Eva / 9. 4. 2018 - 10:04
Přesně tak, přesto že se na tuto soutěž v loňském roce snesla velká vlna kritiky a očekávala se v letošním změna, dočkali jsme se bohužel velmi podobného scénáře,samozřejmě na pár vyjímek
- Katka / 8. 4. 2018 - 19:04
Nezaskočila ani nepřekvapila, jako obvykle, SAMI SOBĚ. ????
- Rodič / 8. 4. 2018 - 18:04
Dobrý den, kdyby některé svazy a asociace neupřednostňovaly ,,své? týmy (dlouholeté členy, zakládající týmy atd..) před očividně lepšími týmy, tak nemuselo být tolik asociací! Ale proč jezdit na asociaci, na které, když vidíme startovku, tak již víme, kdo bude první, druhý i třetí nehledě na výkonnost. Toť můj názor.
- Moni / 15. 11. 2017 - 12:11
Holky máte naprostou pravdu, nechápu proč je tolik asociací, stačilo když byla IMA a NBTA, teď je v tom chaos. Měla by být jedna asociace, přijde mi to na hlavu, každý zakládá asociace, každý je Mistr Evropy. Některé skupiny už jezdí jen na pohárovky, po pravdě já bych ani nevěděla, kam svoji skupinu zařadit, do jaké soutěže. Ještě se z klasické mažoretky, stává spíše taneční, když vidím videa z různých asociací, tak všude je gymnastika a tanec, kde je sakra klasická mažoretka?? Nechápu. Držte se, ale měl by to někdo utnout. Tohle v jiných sportech není.
Hůlkalendář
15. 9. 2018 - 15. 9. 2018
Festival mažoretek 2018

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace baton, pompom, mix a show s volbou Princezna mažoretka v Olšanech u Šumperka

další informace ->
16. 9. 2018 - 16. 9. 2018
O Pelhřimovský dukát 2018

Nepostupová soutěž pro velké formace baton v Pelhřimově

další informace ->
23. 2. 2019 - 23. 2. 2019
O Říčanskou pusinku 2019

Nepostupová soutěž pro malé a velké formace baton v Říčanech u Brna

další informace ->
Kristýna a Tereza Rejlovy "Vždycky chceme udělat pořádnou show"
Publikováno 6. 3. 2009 - 07:03 / Autor Bubllegumme
Rubrika: Rozhovory

obrazek…a taky že ano. Vždy když tyto dvě slečny přicházejí na parket, víme, že o zábavu bude postaráno, a navíc se pokocháme úžasnými twirlingovými prvky. Za svá nápaditá vystoupení s rekvizitami získaly už nejednu medaili. Ty však sbírají i v dalších disciplínách… Přečtěte si rozhovor s Terezou a Kristýnou Rejlovými, členkami jedné z nejlepších twirlingových skupin České republiky Rondo. O jejich začátcích, o tom jaké je to být dvojčetem a hlavně o twirlingu…
Dvě hůlky: Děvčata, nemůžu začít jinak než tradiční otázkou. Kdo a kdy vám dal poprvé hůlku do ruky?

Kristýna Rejlová: Jestli se za hůlku počítá i klacík, tak asi když mně bylo 10 let a pochodovaly jsme s Terkou za mažoretkovou skupinou Rondo, která nacvičovala kousek od našeho baráku defilé na soutěž.

Tereza Rejlová: Jojo, neuměly jsme ani zatočit klacíkem. Všechny holky se nám smály, ale nám to nevadilo a hrdě jsem pochodovaly za nimi.obrazek


DH: Pokud se nemýlím, nejste v Rondu jediné Rejlové, ale v týmu s vámi ještě cvičí vaše dvě sestry. Jaké to je? Cítíte mezi sebou nějakou rivalitu o to, která je nejlepší?

K: Já ani moc rivalitu necítím, my se ségrami víme, že Terka je z nás čtyř nejšikovnější. Proto když nám něco nejde, jdeme vždy za ní.

T: Kikčo, děkuju. Jinak v současné době v Rondu působí už jen mladší sestra Danielka a tak trošku Kikča. Starší ségra Mája už skončila. Ale jinak to nic zvláštního není, mít ve skupině tři sestry.DH: No, až tak běžné to není. Mít tři sestry v týmu už je přece jen docela dost. Vidíte to spíš jako výhodu, nebo jako nevýhodu?

K: Pro mě byla vždy výhoda, že když se mi nechtělo na trénink, tak jsem nešla a Terka mě to doma vše doučila.

T: Jak se to vezme. Výhoda to asi není, spíš nevýhoda teď myslím z finanční stránky…DH: Vzhledově jste si podobné téměř k nerozeznání. Co se týče twirlingové techniky každé z vás, myslíte si, že je také k nerozeznání podobná? :o)

K: To ne. Každá máme svůj styl a svojí techniku.

T: Přesně tak, v twirlingu nás každý rozezná.obrazek


DH: Od dvojčat by se dalo očekávat, že nacvičí duo. Pravidelně spolu chodíte duo s rekvizitami. Jak to, že jsme ale nikdy neviděli twirlingové duo sester Rejlových?

K: Já myslím , že se Jana k Terce v twirlingovém duu naprosto hodí, už tím že mají stejný styl twirlingové techniky. A ten já s Terkou určitě nemám.

T: Protože jsme trhlé, bláznivé a veselé a vždycky chceme udělat pořádnou show, a to nás baví. V twirlingovém duu to nejde. Dalším důvodem je také to, že nejsme v twirlingu stejně dobré. Každá umíme něco a když já něco vymyslím, tak to Kikče nejde a když ona něco vymyslí, tak mně to taky nejde nebo se mně to nelíbí. Ale jo, někdy je to hezké.DH: Nenapadlo vás někdy při sólových vystoupeních vydávat se jedna za druhou?

K: Já bych sólo nikdy něšla, to je disciplína které se opravdu bojím. Vždy jsem sólistky obdivovala. Protože když v duu zapomenu choreografii, můžu se podívat na Terku. V sólu se dá improvizovat, ale to by mi nešlo, já bych zpanikařila a nevěděla co dělat.

T: Ne, nenapadlo, i když možná…DH: A co ve škole a v soukromí? Neměníte se třeba při zkoušení?

K: Teď jsem si obarvila vlasy na tmavo, jako to má Terka a všichni si nás začali plést ještě víc než předtím. Nevím, třeba kdybychom šly na stejnou střední, tak bychom to na začátku prváku možná zkusily. My jsme pro každou legraci.

T: Na základce to nešlo, tam nás měli prokouknuté. A teď jsme každá jinde na střední.obrazek


DH: Terka se mj. věnuje i lektorské činnosti, Terko, jak tě taková práce baví, chceš se jí věnovat i nadále? Kdybys přibrala všechny své sestry, mohly byste to mít téměř jako rodinný podnik :o)

T: Baví mě to moc. Je super někoho učit, ale je k tomu potřeba velká trpělivost. A věnovat se tomu určitě chci dál. Ano, s tím počítám, jednou si založíme vlastní skupinu. Už to mám vše promyšlené. Na našich twirlingových počátcích jsme si vždy plánovaly, že si otevřeme první twirlingovou školu v republice :o)DH: Nedávno běžel v televizi film Václav, jehož natáčení se Rondo zúčastnilo. Jak jste se do takového filmu vlastně dostaly?

K: Myslím že to bylo tak, že nás kontaktovali přes naše webové stránky s nabídkou zahrát si ve filmu Václav, který se v té době točil, roztleskávačky na motokrosovém závodě. Což jste vlastně mohli ve filmu vidět.

T: To my jsme zrovna s Kikčou byly na Mistroství Čech v Klatovech. Ale bylo to skvělý, když jsem viděla svou skupinu 2 vteřiny ve filmu.DH: Prozradí nám dvojčata Rejlova co připravují na letošní sezónu?

K: Jsme přihlášené do kategorie duo s rekvizitami a jestli to vyjde, tak se zase všichni pobavíme. Sice to teď mám složitější s cvičením, protože jsem přes týden na střední škole 100 kilometrů od domova, takže zkoušíme jen o víkendu. Mimochodem, minulý rok jsme cvičily před soutěží několikrát týdně. To teď asi už nepůjde.

T: Jojo bude to sranda, ale na Tarzan and Jane to asi mít nebude, podle mě to bylo naše nejlepší duo. Vždy když se na něj povídám na videu, tak se pořádně zasměju (doteď nechápu co jsem na tom podiu vyváděla :o)!!! )obrazek


DH: Za jednu sezónu nacvičíte poměrně hodně choreografií, a to jak s celou skupinou, tak v sóloformacích. Dá se říci, že nějakou disciplínu preferujete nebo naopak nemáte rády?

K: Se skupinou už necvičím, jak jsem už říkala, kvůli střední škole. To už bych opravdu nestíhala, navíc skupina zkouší i ve všední dny. Dřív jsem měla nejradši podiovou formaci. Teď už je tedy jediné soutěžní vystoupení duo s Terkou. Mj. jsem nikdy něměla ráda defilé.

T: Já preferuji povinné duo s Jančou, duo s rekvizitami s Kikčou, povinné sólo a taneční tým se seniorkami. A jak říká Kikča, defilé jsem taky neměla ráda. Vždy mě z toho pochodování bolely nohy, proto je twirling pro mě vhodnější.DH: A čeho byste v twirlingu chtěly ještě dosáhnout?

K: Protože tento rok pro mě bude asi poslední soutěžní, budu potom už jen psychická podpora a divák, tak bych chtěla dosáhnout co nejelpšího výsledku v duu.

T: Zůstat u něho a dál se mu věnovat, zlepšovat se a být co nejlepší.DH: Budu vám oběma držet palce, aby se vše vyplnilo a moc děkuji za rozhovor :o)Některé úspěchy dvojčat Rejlových:

Tereza:

* Mistr ČR 2007 – pochodové duo

* 2.Vicemistr ČR 2007 – duo s rekvizitami

* Mistr ČR 2008 – povinné duo

* Mistr ČR 2008 – duo s rekvizitami

* Mistr ČR 2008 – povinné solo

* Vicemistr ČR 2008 – solo s rekvizitami

* účast na Mistroství Evropy ve Slovinsku – duo s rekvizitami

* účast na Mistroství Světa v Holandsku – solo xstrutting

* 7. místo na ME v twirlingu (Španělsko) 2008 – povinné duo

* postup na Mistroství Světa do Belgie 2009Kristýna:

* 4. na mistrovství ČR – duo s rekvizitami

* 2.Vicemistr ČR 2007 – duo s rekvizitami

* Mistr České republiky 2008 – povinné duo

* Mistr ČR 2008 – duo s rekvizitami

* účast na Mistroství Evropy ve Slovinsku – duo s rekvizitami


Komentáře:

- Terka Janoušková / 6. 3. 2009 - 07:03

Moc pěkný rozhovor :)

- Lenka Doleželová / 6. 3. 2009 - 07:03

Jůůůů Rejlovky :-) Jste úplně suprový holky! A jsem ráda že už vás konečně od sebe rozeznám :-D

- Kikča R. / 6. 3. 2009 - 07:03

Děkujeme holky :)

- AkCuLKa (Sedmikrásky Žatec) / 6. 3. 2009 - 07:03

MoC ráda jsem si tenhle rozhovor přečetla =))Ste FRaJeRKy a já Vám přeju tenhle rok MoC ŠTěSTíČKa =o*Sem zvědavá co ste si tenhle rok připravily =P

- Tereza Rejlová RONDO / 6. 3. 2009 - 07:03

Dekujemeeeeeeeee:-) a na tenhle rok? nevim zatim nic moc ale snad to bude dobry:)

- AkCuLKa (Sedmikrásky Žatec) / 6. 3. 2009 - 07:03

Určo to bude SkVěLí ;-) =))

- Jana Hanáková, mail, www / 8. 3. 2009 - 00:03

Krásnej rozhovor holky :-D Jste božácký :-D

- Ivana / 9. 3. 2009 - 14:03

Holky jste fakt moc dobrý a my vám z Moravy moc fandíme.

- momo / 11. 3. 2009 - 13:03

se na vás letos těšim=o)…už do belgie… a doufám, že mi kikča letos nebude zase nabízet rekvizitu jak v teleshopu…jinak držím palečky do dalších let =o*

- kikča rejlova / 11. 3. 2009 - 17:03

Já se taky strašně těším..:) Když je to ten můj (asi) poslední roku v duu a možoretkách vůbec..:) Neboj momo nebudu ti nabízet rekvizitu..:D

- marky / 12. 3. 2009 - 06:03

Čím dál lepší, tak ať se vám ještě dloooouho daří ;)

mažoretky - zuzka / 9. 4. 2009 - 12:04

ste vazne super

- Lenka Doleželová / 14. 5. 2009 - 18:05

[13] katkkkaa : Jak to tak někdo může napsat… :-D a ještě s chybama…. bože bože holka, ty si asi nevidíš do pusy co….

- Andrea / 9. 6. 2009 - 14:06

…***…Holky jste super!!!

mažoretky - Natka, mail, www / 19. 9. 2012 - 15:09
holky hodně ale štěstíčka taky sem mažoretka ale já vás obdivuji všichni říkají že sem suprová ale já si to o vás myslím asi 5 000000 krát více než o mě

Vložení nového komentáře:


Jméno:
E-mail (nepovinné):
WWW (nepovinné):
Nadpis (nepovinné):
Text:

Jméno nesmí obsahovat otazníky. V textu komentáře se nesmí vyskytovat link s "http" / pokud potřebujete napsat odkaz, napište ho jen ve tvaru www.nazev.cz. Děkujeme.

Prázdné pole:
Náhodná fotografie

O Pohár ze zámku Kolín 2008

(vložena 10. 9. 2008)
Zobrazeno 2004x, Hodnocení 4.67 [3980x],
zatím nekomentováno
Pro více podrobností klikni na upomínkový lístek
vlož svůj inzerát
Prodám kostým sólo junior st. - senior
Inzerce

Prodám kostým sólo, junior st. - senior
Kontakt: Vlaďka Zhřívalová, vladka264@seznam.cz, 724417215

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám kostým sólo
Inzerce

Sólo 140 cm - kostým+lodička 500 Kč + poštovné
Kontakt: Cigrová, 1krokodylek@seznam.cz, 607151272

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám kostýmy pro děti
Inzerce

pro děti: 8 ks kostýmů - kostým + lodička (1x100 cm, 1x110 cm, 1x112 cm,1x115 cm, 2x116 cm, 1x120 cm, 1x123 cm. 500 Kč za kus + poštovné.
Kontakt: Cigrová, 1krokodylek@seznam.cz, 607151272

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej kostýmů pro kadetky
Inzerce

Prodáme kostýmy pro kadetky. Celkem 17 ks šatů, 17 ks lodiček, 16 ks rukávků. Cena 12 000,- + poštovné. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej šatů na klasiku nebo na twirling
Inzerce

Prodáme šaty na twirling nebo na klasiku. Velikostně 13 let. Jsou ve velmi dobrém stavu. Šité od firmy MATSPORT. Cena 500,- + poštovné. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej šatů junior/senior
Inzerce

Prodáme šaty - junior/senior. Velikostně 11 - 19 let. Celkem 12 ks. Šaty jsou šité od firmy MATSPORT. Jsou ve velmi dobrém stavu. Použité jednu sezónu. Cena 10 000,- Kč/ za sadu + poštovné. Lze koupit i jednotlivě. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodáme komplet - šaty, kabátek, klobouček
Inzerce

Prodáme tento komplet - šaty, kabátek, klobouček - junior/senior. Velikostně 13 - 18 let. Celkem 13 ks. Tento komplet byl šit v prestižním módním ateliéru v Českých Budějovicích. Návrhářka p. Sabáčková. Jsou ve velmi dobrém stavu. Cena 26 000,- Kč/ za sadu + poštovné. Více info do emailu.
Kontakt: Lucie Hanzalíková, l.hanzalikova@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostým solo kadet/deti
Inzerce

Šaty na sólo velikost děti/kadetka na téma POPELKA .Modré šatičky jsou z plavkoviny dělané jako bodýčko se sukýnkou. Tylová sukýnka se dá sundavat, stříbrný pásek také sundatelný. Celý kostým je zdobený motýlky a kamínky. Cena 900 Kč,- . Jednou použitý poté uskladněný.
Kontakt: Eliška Vlčková, queens-steti@seznam.cz,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
prodám kostým na duo, případně solo
Inzerce

prodáme kostým na duo případně po jednom kuse na solo. používaný jednu sezónu, velikost junior (modrý i kadetka, holčina je malinká). přesnější míry případně dodám.
Kontakt: Štěpánková Kamila, stepankova40@seznam.cz, 728 020 776

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostým sólo- junior, senior ml.
Inzerce

Prodám kostým - sólo baton. JUNIOR, ML. SENIOR. Všité kratší nohavičky. + ozdoba do vlasů. Cena dohodou.
Kontakt: Karolína Vlachová, vlachova.kaja@seznam.cz, 731678917

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy kadet pom/mix/disco
Inzerce

Kostýmy pre kadetky. Zelené body so zapínaním vzadu na krku, legíny s prišitou sukňou. Materiál: ružová a zelená plavkovina, zelená a čierna flitrová látka. Možno prikúpiť aj čelenky s očami a motýlika na gumičku. Viď foto. Počet kusov: 14. Cena 17 €/450 Kč/ks. Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pre deti/minikadetky/prípravku
Inzerce

Kostým pre vekovú kategóriu deti, prípravku. Plavkovinové body zošité so sukničkou (zapínanie vzadu na krku), čiapka, náramky. Bohato zdobené flitrovými ozdobami. Počet kusov: cca 15. Cena: 17 €/450 Kč/ks.Na predaj len celá sada.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Klasické kostýmy
Inzerce

Klasické saká na gombíky pre menšie mažoretky + čiapky zdobené flitrovou retiazkou. Bez sukní. Počet kusov: 13+1 v opačnom farebnom prevedení. Cena 5€/135Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy deti/minikadetky
Inzerce

Kostýmy pre malé dievčatká: kraťasové body so zapínaním na krku + kvetinková suknička na gumičku. Materiál: plavkovina, flitrová látka, tyl. Počet kusov: 15 + 1 kostým pre kapitánku s krhličkou. Cena: 15€/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Body pre juniorky
Inzerce

Body zo žltej a čierno-bielej plavkoviny, zdobené flitrovými retiazkami. Zapínanie na krku a v rozkroku. Vrátane ozdoby do vlasov. Počet kusov: 12 + 2 ks overal lev a zebra. Možno odkúpiť bez overalov, len 12 kusov body. Cena: 10€/265 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Kostýmy pro seniorky
Inzerce

Kostýmy na mix/pom/show, vhodné pre seniorky, prípadne juniorky. Červené nohavice a americké body z plavkoviny, hologramovej látky a tylu. Zadný diel sivý. Zapínanie v rozkroku. Počet kusov: 16 + 1 ks body pre kapitánku s červenou tylovou sukničkou (bez šedých legín). Cena: 17 €/450 Kč/ks. Možno odkúpiť samostatne len body.
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
7 ks kostymy junior
Inzerce

Kostýmy na miniformáciu pre juniorky. Šaty so všitými nohavičkami, zapínanie vzadu na krku, materiál plavkovina. Súčasťou je ozdoba do vlasov. Počet kusov: 7 Cena: 15 €/400 Kč/ks + poštovné
Kontakt: Havlová, mazoretkysobotiste@gmail.com,

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodej šatů junior/senior
Inzerce

Dobrý den, rády bychom prodaly naše šaty velikostně junior/senior. K dispozici máme 19 ks šatů + 19 ks červených lodiček. Šaty jsou různých velikostí. Šaty jsou šité jako bodýčko, latexová sukně s tylem, odepínací ozdoba na prsou. Pár šatů má trošku ošoupané flitry sem tam. Cena za sadu 3800,- Kčv případě zájmu pište do zpráv nebo na tel. 702 839 011.
Kontakt: Vlčková, queens.steti@seznam.cz, 702 839 011

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy juniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro juniorky. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
kostýmy seniorky
Inzerce

Nabízíme k prodeji kostýmy pro velkou formaci seniorek, 19 ks. Body + sukně+ lodička. Sukně uplně nová. Bližší info: mazoretky.gina@seznam.cz
Kontakt: Jana Hebelková, mazoretky.gina@seznam.cz , 723645841

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
koupím kostýmy pro 20mazoretek
Inzerce

Sháním 20kostýmu pro mazoretky.Holčičky jsou ve věku od 7let do 11let.Starší úplně postačí .Chceme kostýmy použít na vystoupení pro obec.Bližší info do emailu csorgeiova@seznam.cz Děkuji
Kontakt: Renata, csorgeiova@seznam.cz, 604357752

skrýt tento inzerát
Prodám sukně
Inzerce

Prodám skládané černé sukně na mažoretky kat.jun/sen.Celkem 13kusu.Cena za 1ks150kc.Sukně jsou celé černé skládané a po obou stránkách rozparky.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

skrýt tento inzerát
Prodám vějíře
Inzerce

Prodám dva krásné tyrkys vějíře.Cena dohodou.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám zelené topy a náušnice
Inzerce

Prodám zelené topy+náušnice na mažoretky kat.jun/sen.Celkem 14topu+náušnice.Cena za 1ks top+náušnice 150Kc.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Prodám korzet
Inzerce

Prodám černý korzet velikosti XL.Vhodný na cokoliv.Cena dohodou.
Kontakt: Lucie Čechová, Justovka@seznam., 606 363 295

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Šaty na sólo
Inzerce

Šaty jsou ve velmi dobrém stavu,protože jsou pul roku staré.Byla jsem v nich třikrát na soutěži,ale kvůli skončení v kroužku je tady prodávám.Původní cena šatů je 13 000; Kč, teď jsou za cenu 9 500;Kč,protože jsou jako nepoužité.Cena je zatím orientační,domluvíme se podle dohody.Šaty jsou ručně šité!!Můj e-mail je simonkamachackova@seznam.cz Cena zahrnuje : dres,2krat rukavičky,1krat kytka do vlasů. Více informací Vám poskytnu v e-mailu :)
Kontakt: Simona Macháčková, simonkamachackova@seznam.cz , 736240100

Ilustrační obrázek
skrýt tento inzerát
Poslední fotogalerie
Poslední komentáře k fotkám
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Ace / 10. 6. 2018 - 08:06
Ani my to nevadí je to přece přirozené a navíc přitáhne to pány????????????
- Michaela Tess / 13. 11. 2016 - 11:11
Naprosto úžasný kostým! :)
- žanda / 11. 6. 2015 - 13:06
neeeee, souhlas s janou (koment nad), to snad nééééé
- hanka / 13. 5. 2015 - 12:05
bára???? nějaká divná bára...:-D